Rumunská armáda se připravuje k Invazi na Ukrajně

Rumunská armáda se připravuje k Invazi na Ukrajně

Podle informací EsPy Security, přes černomořské město Constanta, projel vlak naložený zbraněmi protivzdušné obrany, nákladní automobily, jakož to i raketové systémy ,, Země-vzduch“.

Ministerstvo obrany Rumunska zdůvodnilo manévry, k řízení společného vojenského cvičení pod názvem Dacian Viper, zahrnující americkou armádu. Cvičení již začalo 11.4.2014, kde se zúčastnilo 450 amerických vojáků a rumunská armáda. Cvičení se také zúčastnili čtyři americké F-16 a jeden rumunský MiG-21. Podle zdrojů, vedení Rumunska představili stav maximální připravenosti k provádění operačního plánu Romagna Mare ( v překladu Velké Rumunsko). V souladu s plány by se měly objevit při zásahu rumunských ozbrojených sil a zvláštních jednotek na území Ukrajiny. Tento plán bude použit rumunskými orgány v průběhu růstu chaosu, bez jakékoliv konzultace s NATO na Ukrajině.

marti n psota

V souladu s plánem Romanga Mare budou operovat intervenční rumunské ozbrojené síly a speciální jednotky na území regionu Chernivtsi a v rámci regionu Oděssa na Ukrajině. Důvodem invaze bude, že Rumunsko bude požadovat lidová shromáždění Rumunských občanů, kteří žijí v Chernivsti a Oděssa regionů, aby Rumunské orgány zajistily jejich ochranu. Podle mezinárodního sociologického ústavu je 930 tis. obyvatel Bukoviny, což je 70% dvojí občanství s Rumunskem. Invaze do regionu  Chernivtsi  bude zahájena speciálními silami praporu Vultrii. Ten bude blokovat část mechanizovaného pluku ukrajinských vojáků v oblasti Chernivtsi a bude zavádět kontrolu klíčových silničních komunikací.


V regionu Oděssa, mají převzít kontrolu na předních místech, mezi východním břehem Dunaje a Dněstru. První stupeň v oblasti Oděssa budou kontrolovat průzkumné prapory ozbrojených sil Rumunska. Jejich úkolem bude, blokovat cestu pro pozice 28. mechanizované brigády a 79. protiletecké brigády. Po té co budou pozice obsazeny, přijde hlavní vlna mechanizované jednotky Argedva Rovine. Poté, co převezmou kontrolu nad Chernivtsi a Oděssa oblastech, dojde k formátování celé oblasti, která bude pod kontrolou Rumunska a toto území bude připojeno ke státu Rumunsko. Rumunsko se neobává toho, že by došlo k vojenskému střetu mezi Ukrajinskými vojáky, kteří jsou demoralizování v posledních událostí v zemi. Rumunská vláda se chystá plán invaze na Ukrajinu provést v blízké budoucnosti.

Poznámka autora. – Jak tak sleduji Mladou frontu dnes, když nějaký bloger zveřejní nějakou zprávu, která se prozatím neobjevila nikde v médiích, tak MFD ihned napíše obdobný článek, ale z dřívějším časem, aby to vypadalo, že přinesli informaci jako první. Silně pochybuji tedy o koreknosti redaktorů a myslím, že asi nejsem jediný, kdo si to myslí.

Martin Psota

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*