„Rozšmelcovaná“ rodina po autohavárii, a tím rodina ve velkém neštěstí, mu dělá radost….

„Rozšmelcovaná“ rodina po autohavárii, a tím rodina ve velkém neštěstí, mu dělá radost….

Je pouhý sebestředený nadutec, který je pod drogami, nebo je jen hodně jednoduchý primitiv? Takový „nadčlověk“ za kterého se považuje, se povyšuje nad občany našeho národa, nad čtenáře Parlamentních listů, které nehorázně uráží.

Ano, tento „člověk“ je vše dohromady, co jsem jmenovala a jeho jméno je Pavel Novotný.

Syn „komika“ a tzv. baviče je sebestředený nadutec, který je buď pod drogami, nebo je hodně jednoduchý primitiv. Spíše je to kombinace obojího. Stačí jen připomenout jeho odporný hyenismus a charakter, kdy již byla naše zpěvačka a maminka jediného syna nebohá Iveta Bartošová, na pokraji svých sil jak fyzických, tak psychických, a kdy jí tato nelítostná tupá hyena denně bezohledně pronásledovala:

Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný (Foto: Hans Štembera)
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný (Foto: Hans Štembera)

„Rozšmelcovaná“rodina po autohavárii a tím rodina ve velkém neštěstí, mu dělá radost…Doslova: …“ rád se podívám na rozšmelcovanou rodinu v autě…

Co dodat? Rozebírat si jeho slova, která tento psychopat bez empatií a sebereflexe běžně používá, nemá smysl. Nechci totiž žádným podrobným rozborem na něj ještě více upozorňovat, než jak to dělá on sám reklamou ve svůj vlastní prospěch, kterou si samozřejmě a záměrně svými obhroublými a negativními výroky běžně produkuje ve smyslu, že i negativní reklama je také reklamou, která jej zviditelní.Tito lidé nezdravě a morbidně totiž touží po své „minutě slávy“.

Na takové lidské povýšenecké parazity je však správné poukázat. Proč? Protože jsou to právě oni, kteří si uzurpují nárok na nekompromisní nadvládu nad všemi, zvláště nad těmi, kdo nikdy nebudou poslušnými bezmyšlenkovitými posluchači a sluhy, kterých oni potřebují kolem sebe co nejvíce, neboť právě oni samotni jsou sluhy svých pánů.

A tak alespoň kolem sebe kopou v předsmrtné křeči vlastního zla a nenávisti ke všemu pokrokovému a přínosnému…Oni sami jsou dobrovolnými slouhy svých pánů a chlebodárců. Tento člověk jménem Pavel Novotný, dokonce ve své přehnané sebedůvěře se ke svému statutu parazita a slouhy bez obalu přiznává slovy ..„Zlobit by se měli kreténi, co to žerou, ale ti se to nikdy nedozvědí. Jen se podívejte na debatu pod tímto článkem – to jsou hovada, kteří mě, Novu, Babiše a vlastně i vás, živí“

Tento člověk má legraci ze svého postavení parazita a doslova se těm, co jej skutečně živí, zlomyslně a uráživě vysmívá. To jsem ale odbočila. Počtěte si jeho smrtelně vážně myšlená „moudra“ a urážky a tím i vyznání sebe sama, a udělejte si milý čtenáři o této anomálii lidského druhu, sami vlastní úsudek:

„Rozšmelcovaná“rodina po autohavárii a tím rodina ve velkém neštěstí, mu dělá radost

Kreténi, joudové, tupci z venkova, česká huba mastná od tlačenky. Pavel Novotný zaútočil na český národ kvůli islámu

2.8. 2016 4:42

ROZHOVOR „Terorismus je strašná věc, je třeba s ním bojovat a je třeba zachytávat magory na hranicích, ale stejně tak je třeba přijímat uprchlíky. Ale o tom se – promiňte mi to – mohu bavit v pražské kavárně s inteligencí, a ne na této platformě mezi joudy volícími Babiše, Okamuru a Zemana,“ říká v rozhovoru ParlamentníchListů.cz známý bulvární novinář Pavel Novotný. Kromě toho hodnotí situaci v Turecku a zamýšlí se i nad situací médií v ČR. „V České republice je mimořádně příznivé mediální klima, dokud mohu sednout v televizi a říct, že Zeman je sráč, dokud mohu svobodně publikovat takřka cokoli, je to dobré. To jen prosťáčci mají pocit, že je nám zle…,“ zmínil mimo jiné.

Nepochybně není člověka, kterého by nezasáhl útok v letovisku Nice, kde přes osmdesát lidí zemřelo poté, co řidič náklaďáku vjel do davu. Vyšetřování sice prozatím neprokázalo možné napojení útočníka z Nice na radikální hnutí Islámský stát (IS), přesto se objevily informace, že jej islamisté prohlásili za svého vojáka… Později došlo i k útokům v Německu; i ty byly vesměs dílem jedinců. Je třeba po těchto útocích přehodnotit vztah lidí k muslimům?

Přehodnocovat po jakémkoli teroristickém útoku, nota bene vedeném „vojákem“ IS, může jenom naprostý idiot, takže mě nepřekvapí, když drtivá většina čtenářů ParlamentníchListů.cz bude za podobnou věc paušálně odsuzovat islám jako takový. Inu, česká věčně remcající, pitomá mastná huba od tlačenky. Co od ní mohu čekat? Terorismus je strašná věc, je třeba s ním bojovat a je třeba zachytávat magory na hranicích, ale stejně tak je třeba přijímat uprchlíky, ale o tom se, promiňte mi to, mohu bavit v pražské kavárně s inteligencí, a ne na této platformě mezi joudy volícími Babiše, Okamuru a Zemana. Těm se mohu jen smát a paradoxně s tím se i obávat, protože představa, že některého z vašich čtenářů potká moje dítě, je pro mě mnohem brutálnější, než představa, že má dcera, již vyvinutá, potká v pubertě v průchodu dva ekonomické uprchlíky ze Sýrie. Ublíží jí spíš debil od vás, vím to.

Události v Nice byly znásobeny ještě velmi napjatou situací v Turecku, kde se části turecké armády nezdařil puč. Máte vy osobně nějaké vysvětlení pro to, co se v Turecku stalo a proč se tak tomu stalo? Bál byste se vy osobně momentálně jet do Turecka třeba na dovolenou?

V žádném případě. Přesto nikam nepojedu, moje paní se bojí od sestřelení civilního letadla na Ukrajině. Ona je moudrá, tedy nedělí lidi na černé a bílé a takové ty věci, co dělají vaši tupí, mongoloidní čtenáři z venkova, ale nelíbilo se jí to, což celkem chápu. Ono cokoli, co poslední dobou vyvádějí ruské politické elity a „vojáci“, se může líbit jak čtenářům ParlamentníchListů.cz, tak i dalším skupinám mongoloidů.

Turecká vláda bude jednat s opozicí o zavedení trestu smrti, uvedl po pokusu o puč turecký prezident Erdogan… Lze vůbec toto nějak komentovat?

Erdogan je klasický diktátor běloruského typu a nelze si nepovšimnout, jak dokonale účel využívá, až má člověk pocit, že… ále, to by vaši čtenáři nepochopili už vůbec. Trest smrti je ve slušné společnosti něco naprosto nepřijatelného, proto předpokládám, že čtenáři ParlamentníchListů.cz a podobná lúza by například vrahy dětí apod. na smrt posílala. No, jak říkám, stádo orangutanů… To, co se děje v Turecku, mě děsí, škoda, že ten puč nedopadl. Vyvíjení tlaku, rychlosoudy, cenzura, čistky, dávání Evropě nůž na krk, no prostě stalinismus v praxi. Ale tak… prosťáček se asi dojme, případně tomu nerozumí, počítám, že čtenáři tohoto rozhovoru budou ta druhá skupina.

Vy osobně jste novinář, takže bych neradostné věci kolem pučistů a teroristů na chvíli opustila, protože by mne velmi zajímal váš názor na to, jak se v Česku vyvíjejí média. Co se týče stavu tištěných médií v ČR: Tabulky signalizují propad nákladu a mediální teoretici naříkají nad tím, jak si média parcelují oligarchové. Jak to vidíte vy – je to vskutku tak zlé?

Není to vůbec zlé, ale nerad opakuji – vaši čtenáři jsou stádo tupých, často paranoidních hovad, kterým nemá moc cenu něco vysvětlovat. Přesto, vy se vážně ptáte a já se pokusím vám fundovaně odpovědět: To, že Babiš vlastní MF DNES, je UPLNĚ JEDNO, a laik tomu nerozumí. Veřejné mínění se u nás ovlivňuje pomocí bulváru, a tedy prostřednictvím komerčního televizního zpravodajství a deníku Blesk. Proto také prosté venkovské obyvatelstvo volí Babiše a Zemana, zatímco já si v klidu dál čtu MF Dnes. Seděl jsem tuhle u Jardy Plesla a jen mi potvrdil, co jsem si dávno myslel – on jim tam ten Babiš fakt nevolá, nemá čas, řídí stát a svoje impérium, ale hlavně – on ví, že až bude potřebovat, aby kreténi a hovada šla volit jeho a Jitrnici z hradu, zavolá do Blesku a na Novu. Kam jinam by volal? Do MF Dnes? Ale jděte, vy víte, že to tak není, ale vašim primitivním a lehce manipulovatelným čtenářům to co? To říkat nebudeme!

Jak si na tom stojí podle vašeho soudu soukromé televize? Jak kvalitní zpravodajství a publicistiku nabízejí kupříkladu ve srovnání s Českou televizí? A co filmová tvorba, muzika, pořady o lidech ze showbyznysu? Jak hodnotíte jednotlivé počiny? Chybí televizím nějaká inovativnost?

Českou televizi považuji za jediné objektivní zpravodajství v zemi; ale zase, říkat to tady nemá cenu, tady je 95 procent čtenářstva přesvědčeno o tom, že Okamura je fasa chlap a veřejnoprávní média záměrně neinformují objektivně. Přitom je to přesně naopak, ale to se kreténi a prvoci nesmí dozvědět. Baví mě osobně klipovité zprávy Novy, ale vážně je beru tak z poloviny, rád se podívám na rozšmelcovanou rodinu v autě, ale úplně objektivní publicistiku hledám jinde, to ať se na mě bývalí kolegové nezlobí a oni se nezlobí, vím to. Zlobit by se měli kreténi, co to žerou, ale ti se to nikdy nedozvědí. Jen se podívejte na debatu pod tímto článkem – to jsou hovada, kteří mě, Novu, Babiše a vlastně i vás, živí. Nechme je v té nevědomosti, proboha, koho bychom potom mystifikovali, když ne plebs, zdravím ještě jednou do diskuse pod článkem. Chválím, že je plodná, ostatně, jak říká Ringo Čech, i naprostí kreténi a hovada mají právo na svou platformu pro diskusi.

Jak kvalitní produkt na českém trhu nabízejí takzvaná alternativní média, zejména internet? Nejsou to leckdy jen nadšenecké projekty? Co tomuto mediálnímu prostoru chybí?

Nic! V České republice je mimořádně příznivé mediální klima, dokud mohu sednout v televizi a říct, že Zeman je sráč, dokud mohu svobodně publikovat takřka cokoli, je to dobré. To jen prosťáčci mají pocit, že je nám zle, případně, že „Novotnému se to z Prahy kecá“. Hovno je zle, zle je všude jinde, tady u nás je hodně dobře, ale vyprávějte to čtenářům ParlamentníchListů.cz, tedy xenofobům, jitrnicím a důchodcům – prostě kverulantům. Těm to nevysvětlíte nikdy, ti jsou rádi, že dojdou do hospody, případně naladí Primu Love.

Existuje příkop mezi českým žurnalistou a českým mediálním konzumentem? Řečeno jinak – umí se český novinář vyrovnat s tím, že český čtenář, divák nemá příliš rád EU, nechce uprchlíky a odmítá i politickou korektnost?

To už je složitější. Osobně mě dost trápí, jak se i „slušná“ média podbízejí rétorikou většině populace, takové to „podívejte, jak už je to blízko“ a tak… Já si myslím, že novinář se nemá podbízet a přizpůsobovat nikomu. Respektovat nějaké názorové směrování média, ale nebát se osobitého projevu – podívejte se, jak se projevuji já tady; a tak by to mělo vypadat! Pěkně od srdíčka. Jenomže copak k těm kreténům jde mluvit na rovinu? Kdepak, krmit, krmit, krmit, uprchlíci jsou zlo a vy čecháčkové, co jim nevoní nic cizího, jste v pořádku. Nejste, jste xenofobní, homofobní banda zaprděnců a díky Bohu za pražskou kavárnu! Děkuji ti, neexistující Bože, že jsi mi dal židovskou inteligenci. Já kdybych volil Okamuru a vadil mi kníže, tak se stydím mít děti!

Kdo z českých žurnalistů podle vás vyniká? Je to Václav Moravec, Alexandr Mitrofanov, Jaroslav Plesl, Jan Pokorný, Josef Klíma, Sabina Slonková…? Kdo z nich stagnuje? Máme si vážit českých novinářských osobností?

Moravec je vynikající a připadá mi objektivní. U vás bude neoblíben, protože objektivně solí Babiše; a Babiš – to je pro rolníky a nemakačenky něco jako děda Mráz. Saša Mitrofanov je asi vůbec nejlepší analytik sociální demokracie, jaký tu kdy byl. Už ta doba, co se tomu věnuje… jeho komentáře čtu v Právu moc rád. Pleslíno je kamarád, těžko se mi hodnotí, často se názorově rozcházíme, ale líbí se mi jeho osobitost a ochota hledat argumenty i pro často obecně nepřijatelná stanoviska. On mi vytýká sluníčkářství a správně poznamenává, že jdu proti vlastní cílovce, ale sám se nebojí ostře vymezit i proti „svým“, což se mi moc líbí. Jeho noviny si kupuji a pod ním mě dále velmi baví. Honza Pokorný je pro mě něco jako božstvo, protože poslouchám jen a pouze Radiožurnál. Klíma je borec všech borců a Slonková je slepice, o jejímž slepičství nemá nikdo mimo branži ponětí. Nejlepší novinář v zemi po Kroupovi s Wollnerem jsem jinak já, akorát to není vidět, protože jsem pořád přeplácen za bulvár, případně musím dávat odborné rozhovory a učit.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kreteni-joudove-tupci-z-venkova-ceska-huba-mastna-od-tlacenky-Pavel-Novotny-zautocil-na-cesky-narod-kvuli-islamu-447137

Pokud jste dočetli sprostoty rádoby novináře Novotného až sem, máte můj obdiv. Byla to jen malá ukázka podobného „charakteru“ jak jej trefně nazval pan Martin Konvička, že je to „organismus Novotný“, tak tedy tento bezcharakterní organismus Novotný povyšuje na jedné straně jednu rasu nad druhou, k té první se hrdě s nadřazeností hlásí coby žid, avšak na straně druhé nabádá, abychom nerozlišovali…

Pavel Novotný vzkazuje: O mé inteligenci vůbec nepochybujte. Jsem emisar pravdy. Stydím se za sebe pouze, když…

Jen malý úryvek:

Židé v průměru inteligentnější jsou

…..Další dotaz směřoval částečně do historie: „Vy se opravdu domníváte, že židovský původ je zárukou nadprůměrné inteligence? Pakliže ano, můžete mi prosím vysvětlit, jak je možné, že stovky tisíc Židů se odebraly dobrovolně do koncentračních lágrů, protože uvěřily lžím nacistů?“ Novotný reagoval rezolutně: „Židé objektivně v průměru inteligentnější jsou, s tím nic nenaděláš. Za Okamurou by slepě nešli, navíc, oni nešli dobrovolně, lidi jako ty je strkali do dobytčáků,“ odpověděl.

Jiný čtenář mu připomněl slova, která kdysi vyřkl ohledně Ivety Bartošové: „Samozřejmě, my ji skutečně zabijeme. Ona se však zabíjí i sama, ale o tom se nebavme. Faktem je, že na ní dlouhá léta parazitujeme, lidsky ji už i lituji. Uvědomuji si, že když ji vyfotí pomočenou, je to nedůstojné, a že skutečně přispíváme k jejímu blížícímu se konci.“

Novotného se pak zeptal, zda je sám na sebe hrdý, nebo se alespoň trochu sám za sebe stydí. „Stydím se za sebe jen, když jdu v plavkách po pláži, případně při atletice,“ reagoval Novotný…..

Naprosté lidské hovado. Ale nechme se vyprovokovat, něco na to řekněme… Konvička si přečetl rozhovor s Pavlem Novotným a spustil

Mongoloidi z venkova! Nejen to o vás řekl bulvárník Novotný. A tomu teď řádně oplatil Jandák: Pražská kavárna. Lidská špína je to!

Jen ještě dodatek. Pane bulvární lovče, jak chcete na hranicích rozlišovat agresory – magory, jak je nazýváte s populismem sobě vlastním, a ty, co potřebují skutečně pomoci? To je budete také tak dlouho pronásledovat a doslova lovit, až ulovíte, tak jako nebohou paní Bartošovou?!

Řídíte se vy a vaše kavárna prý tzv. inteligence, spíše samozvaná inteligence, kdy skutečná inteligence je touto sebechválou urážena, tímto níže uvedeným desaterem ve jménu agresivního lovu a ohlupování lidí, které urážíte?! Ano! A ještě mnohem, mnohem podlejšími pravidly, která odpovídají vaší podlosti a podrazům v neprospěch obyvatel ČR.

Desatero těch, co nás uráží, co se nad nás povyšují, co škodí společnosti a národu, který tím zatracují. Srazit jej však na kolena opravdu nemají sílu, na to sebevětší urážky věru nestačí, a to je moc dobře.

Jejich pravidla jsou ohraná a již profláknutá:

1) Vyjádřete své obavy, že incident zneužije krajní pravice

2) Zdůrazněte, že to nemá nic společného s islámem

3) Naznačte, že vina padá na kritiky islámu, protože muslimy provokují

4) Nikdy nezveřejňujte fotografii útočníka, když je afrického či arabského původu. A když už ji zveřejníte, tak „náležitě upravenou“ ve Photoshopu

5) Napište, že za to může násilná atmosféra ve společnosti, která se samozřejmě netýká muslimů, protože islám je nábožentvím míru a tolerance

6) Zdůrazněte špatný sociální status útočníka, přeplněné byty, obtíže při hledání práce, příběhy o tom jak jej spolužáci šikanovali. Nezapomeňte se zmínit, že byl nepraktikující muslim – v životě nenavštívil mešitu, byl gay, cpal se vepřovým v době Ramadánu a zapíjel to alkoholem. Jeho matka byla prostitutka a otec alkoholik a gambler, co jej neustále bil atd. Prostě cokoliv, co v očích veřejnosti by z něj udělalo oběť a nikoliv pachatele. Je jedno že to není pravda, umožní to uplatňovat falešná řešení

7) Volejte po veřejných demonstracích proti islamofobii

8) Spekulujte o možném vlivu neonacistů za celou událostí a žádejte posílení pravomocí v boji s krajní pravicí

9) Pozvěte si do debatních pořadů známé humanistické intelektuály, aby vysvětlili hloupému plebsu že to nemá nic společného s islámem

10) Vytvořte muslimského hrdinu, který se snažil útoku zabránit a zachránil při něm alespoň polovinu „nevěřících psů“….

Velmi moudrý pán v rozhovoru, pan Benjamin Kuras, dal velmi zajímavý dotaz paní moderátorce Drtinové, jak by se prý zachovala, když jí někdo nabídne mísu krásného cukroví a je tam sto krásných, naprosto stejných, lahodných cukrátek a sdělí jí však, že dvě cukrátka jsou otrávená… Vezmete si z toho, nebo si nevezmete? Zní otázka.Odpověď logicky zazněla, ne nevezmu….Je to paralela k výše řečenému, že bychom měli rozlišovat tzv. uprchlíky a kontrolovat je, zda jsou, či nejsou našimi přáteli, kteří jsou v nesnázích, nebo zda mají, či nemají zlý úmysl….

Proto nulová tolerance je zde na místě, je to logika, je to pud vlastní sebezáchovy. Na řeči „nadlidí“ z pražské kavárny, ke které se Novotný hlásí a kde si prý prima a na úrovni vždy pokecá, nesmíme dát. Byla by to ztráta času, kdy je již pět minut po dvanácté a jim o čas jde! Vždyť těmto zaprodancům je takový zlý vývoj lhostejný, dokonce je pro ně žádoucím. Jsou totiž na výplatní pásce svých vlastních loutkovodičů, kteří mají na našem morálním a ekonomickém pádu zájem. Zájem zisku, zájem zbrojení ve jménu znovuzrození již profláknutého hegemóna znovu zrozeného z popela vlastní již dokonané zkázy.To vše je nutné nejen pojmenovat, ale také obezřetně ohlídat, aby se rakovina smrti, skutečné nenávisti ve jménu zisku, dále nešířila.. Zde již jde o naší skutečnou svobodu, nikoliv o tu jejich, kterou nám chtějí implatovat.

Úsvit podal trestní oznámení na Dienstbiera kvůli údajné cenzuře

Cenzor Dienstbier vyhrožuje trestním zákoníkem, a ČT ustřihává prezidenta. Petr Žantovský po tomto týdnu zjišťuje, jak se odhlásit z řad koncesionářů

Naše uplakané století se musí, a také se tak stane, probrat z letargie strachu a dohadů, na století míru a moudrosti ve prospěch přežití naší modré planety. Až tak je důležitá obezřetnost a pud sebezáchovy před lidmi typu Novotný, Dienstbier, a jejich kavárenskými soukmenovci, před prolhanými médii tzv. hlavního proudu a jejich trojského koně, z kterého na nás vypouští zradu.

Závěrem: Pane nevážený Novotný, neberte si do vašich nečistých úst slova pana Ringo Čecha. Drze jste jeho slova vytrhl z kontextu a věřte, že tento moudrý a empatický člověk na vaší straně nikdy nebyl a nikdy nebude a pokud něco konstatuje, tak věřte, že je to naopak trefně řečeno proti vám a vám podobným falešným pravdoláskařům.

Přesto vám nepřeji nic zlého už kvůli vašim dětem, které se za vás budou jednou stydět…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Pane Novotny,
    lépe je mlčet a býti za hlupáka, než promluvit a odstranit všechny pochybnosti.

  • Duševní chudák, který se snaží vyniknout tím, že provokuje svou blbostí. Jeho táta aspoň se snažil dělat legraci a synáček by nijak nevynikl a tak provokuje tím co je mu vlastní a to je jeho primitivnost. Divím se, že ho někdo může brát vážně a divím se těm , kteří mu poskytují medializaci. Je to člověk ze kterého jde hrůza. Myslím, že je to případ pro Bohnice.

  • Nesnažte se hlupákovi vysvětlit, že je hloupý. Není logicky dost chytrý, aby to pochopil. Kdyby to pochopil, nemohl by být hloupý. Je to marné. Bulvární novinář není profese, ale diagnóza.

  • · Edit

    Je to blázen, dement, hovňous ušišlanej, nic a nikdo mu není svatý. Ten „takyčlověk“ nemá rád ani sám sebe, nemá rád svoji rodinu, je to zkrátka ubožák a já si časopisy, kde on cancá, nikdy nekupuji. On mi za to nestojí. Tento článek jsem ani nedočetla, to je škoda času!!!

  • To je snad škoda času se takovým dementem zabývat, ne? Já jsem ho viděl jednou a naposled. Většího komediantského šišlavého ubožáka těžko hledat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*