Rozřezaná dívka v Itálii. Mnoho orgánů chybí, odříznuty prsa i Venušin pahorek

Rozřezaná dívka v Itálii. Mnoho orgánů chybí, odříznuty prsa i Venušin pahorek

Šokující pravda: „Mnoho orgánů chybí, odebrána i část sexuálního orgánu.“ Koroner: „Zemřela na řezné rány na hrudi nebo na předávkování.“ Čeká se na výsledky toxikologických testů. Innocent Oseghale čeká ve vazbě na soud.

Záznamy vyšetřovatelů o smrti Pamely Mastropietro: hrůza světa, zlo ve své nejtmavší podobě

itálie,Macerata. Pamela Mastropietro, Innocent Oseghale. (il Tempo)
itálie,Macerata. Pamela Mastropietro, Innocent Oseghale. (il Tempo)

Dozvídáme se další podrobnosti z deníku ilTempo, který dostal exkluzivu a vydal svědectví o tom, co se stává kronikou cesty do lidských zvěrstev

Bestie má jméno je příjmení: Innocent Oseghale. Byl to on, kdo velkými řeznými nástroji úplně „rozporcoval“ tělo Pamely Mastropietro .

Neudělal to sám. Byl s ním další krajan.

Společně 18letou dívku na více místech rozsekali a nechali ji vykrvácet. Všechny části promyli „látkou na bázi chlóru“ a dali je do kufrů.

Nejdřív odsekli hlavu. Pak se vyřádili na hrudi, odstranili prsa, pánev a Venušin pahorek. Pak jí uřízli ruce a „rozdělili“ ruce a nohy na dvě části. Některé „kousky“, jako je krk a část pohlavního orgánu, chybí …Případ této dívky, která se dostala do spár drogové závislosti, jsem popsala již v předešlém článku. To se ještě nevědělo, že tělo, i když rozsekané, není kompletní.

Nigerijec barbarsky zavraždil dívku z Říma

text Parlamentní listy (PL)
text Parlamentní listy (PL)

Na PL najdete aktualizace do dnešního dopoledne.

2 text Parlamentní listy (PL)
2 text Parlamentní listy (PL)

Zde se již objevila zpráva o chybějících vnitřnostech …

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Velmi-trpela-Nekdo-pry-African-ji-rozrezal-na-20-kusu-Chybi-jeji-No-ctete-sami-vice-o-cinu-po-kterem-v-Italii-nasledovala-strelba-do-cernochu-523136

3 text Parlamentní listy (PL)
3 text Parlamentní listy (PL)

Dnes odpoledne italské deníky publikují tyto aktualizace:

Spis je v rukou soudce předběžného vyšetřování Giovanniho Manzoniho, který podepsal příkaz k potvrzení zadržení. Momentálně je Innocent Oseghale ve vězení a čeká na soudní proces. Ale k odhalení celého jeho ďábelského plánu chybí ještě jeden díl skládanky: příčina smrti Pamely.

Dle koronera (AntonioTombolini), mohla zemřít v důsledku „akutní intoxikace vyvolané xenobiotiky – endovenozní cestou“ (předávkování vpichem), nebo na „řeznou a bodnou ránu do postero-boční strany na pravé části hrudníku „.

Podle prokuratury je autorem tohoto zvěrstva Nigerijec, spolu s jedním krajanem (identifikovaným, ale doposud nezadrženým). Vyšetřující soudce prohlásil, že „neexistují prvky pro obvinění z vraždy (pro kterou je Oseghale ovšem stále vyšetřován), což bude obtížné zjistit, protože takto zmrzačené a rozsekané tělo nedovoluje patologovi „kvantifikovat rozsah krvácení.“ Vyšetřující soudce tedy potvrdil zatčení nigerijského migranta, drogového dealera, pouze pro okultaci a hanobení mrtvoly.

Tentokrát se Oseghale nechal slyšet, že prý nebyl doma a že Pamela šla k němu domů s druhým dealerem … později upravil svoji verzi a řekl, že tam šel také, ale že se po vpichu drogy Pamela cítila špatně, že se polekal a utekl … stále se čeká na konečnou verzi …

Všichni samozřejmě čekají na toxikologické testy (trvají několik dní), které by mohly vyloučit předávkování jako příčinu smrti přidáním dobrovolného zabití, které vyšetřovatelé stále předvídají. Uvádějí to mezi důvody, proč má Innocent čekat na soudní proces ve vězení. Pokud by naopak výsledky testů měla potvrdit úmrtí v důsledku předávkování, mohl by Innocent a jeho případní spolupachatelé dokonce získat jako trest domácí vězení.

Jen tak pro doplnění … Innocent opravdu není žádné neviňátko. Přesně před rokem byl Innocent Oseghale zatčen v centru města, za bílého dne, protože prodával marijuanu nezletilému.. Magistrát ho okamžitě propustil a poté, o pět měsíců později, odsoudil ke 4 měsícům odnětí svobody (trest byl odložen).

Nigerijec Innocence Osegale ... drogový dealer (ilGiornale)
Nigerijec Innocence Osegale … drogový dealer (ilGiornale)

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Velmi-trpela-Nekdo-pry-African-ji-rozrezal-na-20-kusu-Chybi-jeji-No-ctete-sami-vice-o-cinu-po-kterem-v-Italii-nasledovala-strelba-do-cernochu-523136

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/carte-choc-sulla-mutilazione-cos-pamela-stata-smembrata-1490894.html

http://www.iltempo.it/cronache/2018/02/06/news/pamela-mastropietro-mutilata-con-orrore-molti-organi-non-si-trovano-piu-1048779/

http://www.repubblica.it/cronaca/2018/02/06/news/_non_ci_sono_prove_che_abbia_ucciso_pamela_escluso_l_omicidio_nell_arresto_di_oseghale-188157272/?ref=fbpr
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*