Rozprášit ČT za její ustavičné přepisování naší historie.

Rozprášit ČT za její ustavičné přepisování naší historie.

Míra manipulace a účelové přepisování historie ze strany České televize letos dosáhla vrcholu. Je tragické, že tuto skandální frašku musí celý národ platit. Rozprášit ji a postavit znovu „na zelené louce“.

Letos jsme se např. dozvěděli, že :Mnichovská zrada vůbec neexistovala.

2. světovou válku zavinil někdo neznámý, ale naštěstí nás osvobodily USA.

Češi a Slováci jsou násilníci, kteří po válce pozabíjeli a vyhnali mírumilovné Němce a příslušníky dalších menšin.

Kolaboranti a 5. kolona jsou výmyslem těchto násilníků, je třeba se sudeťákům neustále omlouvat a už se mluví o jejich možném odškodnění.

Téměř 400.000 mrtvých našeho národa během let 2.světové války a po válce na následky válečných útrap neexitovalo a téma vymáhání reparací od Německa je tabu.

Největší a nejtragičtější událostí 20. století pro naši zem je okupace vojsky Varšavské smlouvy, a Rusko je dodnes největším zlem této planety.

Největšími hrdiny naší historie jsou současní generálové, kteří prolezli kancelářemi NATO.

Moc se bojím, co se dozvím v průběhu oslav 100 let od vzniku naší samostatné republiky. Vzhledem k tomu, že naše republika vznikla jednoznačně díky vlasteneckému počínání řady osobností českých i slovenských, tak to bude pro ČT oříšek. Obávám se, že se nebudeme stačit divit, jak toto téma ČT uchopí.

A co teprve prezentace aktuálních témat jako migrace, útoky na tradiční rodinu, inkluze a mnohé další … To je na další, dlouhý a velmi smutný článek.

Závěr je jasný. ČT zcela rozpustit, její „ideologické odborníky a manažery“ vyhnat někam hodně daleko a vše postavit na „zelené louce“ znovu a lépe, včetně změny financování z veřejných zdrojů.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*