Rozhovor Alexandra Usovského, tolik skloňovaného českými, ale také zahraničními médii jako konspirátor a agent Kremlu

Rozhovor Alexandra Usovského, tolik skloňovaného českými, ale také zahraničními médii jako konspirátor a agent Kremlu

Rozhovor Alexandra Usovského, tolik skloňovaného českými, ale také zahraničními médii jako konspirátora a agenta Kremlu financujícího opozici v bývalém „východním boku“.

Prvni otazka: mluvil jsem s panem Kašukou. Zajimalo by mne, jak jste ho našel. Přes fotky, které dával na svoji socialni sit?

Četl jsem jeho články v českých médiích. Pak jsem si ho našel na Facebooku. Nabídl jsem mu pomoc.

Druha otázka: byl jste spokojeny se spolupraci s nim? Měl jste na něj nějaké požadavky, co má dělat?

Ladislav je skvělý spisovatel a čestný muž. Nabídl jsem mu pomoc při provádění protiválečné akce, souhlasil. Pomohl jsem mu, aby mohl koupit kameru a zaplatit za výrobu vlajek a transparentů. Žádný problém, jsme neměli, a doufám, že mít ani nebudeme.

Třetí otázka: a podporujete ho financne dal? Myslim, že on to ale pro penize nedělá.

Poslal jsem mu trochu peněz na videokameru a na výrobu vlajek. Měl jsem s ním potíže ho přesvědčit, aby si vůbec nějaké peníze vzal!

Nerozumim posledni větě vaší odpovedi. Že si penize nechtěl vzit?

Nechtěl. Snažil jsem se ho přesvědčit, po dlouhou dobu. Téměř jsem ho nepřesvědčil. Nakonec si ode nne vzal pouze na vlajky a na kameru. Nicméně, to vše je v naší korespondenci, která byla zveřejněna ukrajinskými klauny.-Ano, četl jsem jí s překladatelem

Čeština není mým rodným jazykem.

Čtvrta otázka: Mohu se zeptat, kolik lidi jste v Česku podobně jako pana Kašuku financně podpořil?

Vůbec nikoho.
Nechtěl jsem nikoho financovat. Jsem spisovatel. Chci pomoci těm, kteří chtějí ukončit válku na Ukrajině, kteří jsou proti zabíjení dětí. Zde jsem představit svou knihu na Slovensku: http://www.partizanske.sk/?id_menu=0&module_action__95386__id_ci=21334#m_95386 To jsou mé knihy: https://www.ozon.ru/person/2700289/?group=div_book

Teď nevim, zda rozumim. Německá televize uvedla, že jste podporoval i dalši lidi v Česku, dalsi komunisty i lidi vpravo politického spektra. Že jste nepodporoval jen pana Kašuku, ale vic lidi.

Zeptejte se tedy v německé televizi. Oni asi lépe než já vědí, koho jsem podporoval v České republice
Ukrajinští klauni našli jen mou korespondenci s Ladislavem, víc nic.
Němci velmi touží, aby Ukrajina zůstala nadále ve sporu s Ruskem a všichni, kteří jsou proti této válce, jsou jejich nepřáteli. To je normální. Nenormální je, že vy, Češi, Slované, jste také pro pokračování války. Koneckonců, oni zabijí děti!

V Polsku jste byl v kontaktu s vice lidmi, jste úspešný a ambiciozni muž, přece byste v Cesku neoslovil jen jednoho človeka. Neptám se Vás na jména, ty mi asi rict nemůžete, zajima mě jen počet. Jestli jste v Česku mluvil s jednotlivci, nebo deseti, dvaceti lidmi? Teď uz to přece můžete rict.

Neexistuje žádná „česká Legie“ Alexandra Usovského. Znám se s mnoha Čechy, byl jsem v České republice mnohokrát. Ale já nejsem politik, jsem spisovatel. Nejsem zapojen do náboru ruských příznivců – píšu knihy
A pokud jde o Polsko …Banderovci a Volyňský masakr jsou stále velmi bolavou věcí.

Chapu, jste intektual, možná ideolog. Na druhé straně, podpořil jste přece pana Kašuku. Nedává logiku, že když jste podpořil jednoho, nepodpořil jste jich vic.

Vy mne žádáte o otevření „české fronty“ proti Banderovcům? Budu přemýšlet o vaší nabídce. Budeme otvírat českou pobočku „antibanderovského mezinárodního výboru“. Díky za nápad!

Kvuli tomu teď jedete do Česka? Nebo proč sem vlastně jedete?

Protože teď píšu knihu o povstání Nalivaiko v roce 1595. Jsem si jist, že Severin Nalivaiko byl syn Dmitrij Sangushka a Alžběty Ostrogské. Je třeba najít dokumenty soudu Martina Zborowského.
Martin Zborowski byl zabit Dmitrijem Sangushkem v Jaroměři. Zde je přehled o mé chystané knize http://usovski.livejournal.com/384542.html

Jak se vlastně díváte na válku na Ukrajině, EU, NATO nebo českou vladu?

Ti všichni – USA, NATO. EU – potřebují tuto válku.
Proto bude trvat dlouho a neskončí rychle.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*