Ron Paul varuje: Informátoři hovořící pravdu jsou po celém světě pod útokem

Ron Paul varuje: Informátoři hovořící pravdu jsou po celém světě pod útokem

Bývalý kandidát na amerického prezidenta Ron Paul varoval před rostoucím počtem útoků proti svobodě projevu, během středečního rozhovoru v show Alexe Jonese.

„Víte, když jsem před pár lety odešel z Kongresu, uvedl jsem několik věcí, o kterých jsem si myslel, že jsou pro nás největším nebezpečím, a to nejdůležitější byla svoboda projevu,“ uvedl Paul. „Protože, pokud nám není umožněno se svobodně vyjádřit, tak je pro nás těžké konkurovat propagandistům z naší vlády a falešným médiím.“

Berme na vědomí důležitost lidí hovořících pravdu ve svobodné a otevřené společnosti, zdůraznil Paul současný postoj vlády směrem k informátorům a těm, kteří zpochybňují status quo.

Bývalý americký kongresman a kandidát na amerického prezidenta Ron Paul Foto: AP
Bývalý americký kongresman a kandidát na amerického prezidenta Ron Paul Foto: AP

„My jsme tak pokrytečtí, pokud jde o naši vládu, protože ta předstírá, že bychom měli podpořit záležitosti v poznání pravdy, i když víme, co se v naši vládě děje, a dokonce píšeme zákony na ochranu informátorů, kteří nám říkají pravdu,“ uvedl bývalý kongresman.

Jak již bylo Paulem zmíněno, federální zaměstnanec, který pracoval pro agenturu pro ochranu informátorů, byl tento měsíc propuštěn za to, že informoval o pochybných praktikách skupiny.

„Nyní máme mnoho informátorů, kteří jsou umístěni ve vězení, pokud řeknou pravdu,“ pokračoval Paul. „Skutečnou ironií je, že předseda agentury, která má mít na starosti ochranu všech informátorů, dostal padáka, protože řekl pravdu o programu informátorů.“

„Je to čím dál horší …“

Paul také poukázal na nedávnou smrt daňového aktivisty Irwina Schiffa, který nedávno zemřel ve federální vazbě, zatímco si odpykával 14 let vězení.

„Zrovna nedávno, když jsme se dozvěděli o smrti Irwina Schiffa, on byl vlastně uvězněn a zabit naši vládou, protože hovořil o protiústavním způsobu, jak byly vybírány daně,“ uvedl Paul.

„On to však udělal, a když mu bylo 77 let, tak jej uvěznili na 14 let a myslím, že jej doslova zabili, protože to byl trest smrti, doživotní trest a on dokonce ani nedostal zdravotní péči, tak nemilosrdná je naše vláda.“

 

 

InfoWars/ svobodnenoviny.eu

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*