Roman Máca – „analytik think-thanku – sluníčkářský „hate-free“ bloger, kterého ve světě bohužel nikdo nezná…

Roman Máca – „analytik think-thanku – sluníčkářský „hate-free“ bloger, kterého ve světě bohužel nikdo nezná…

Tento prozápadní euro-optimistický bloger o mé osobě napsal sáhodlouhý článek, v kterém v kritickém duchu zveřejnil mé fotky, mé články, některé mé vydavatele (po nichž také neopomněl hodit jedovatou slinu) a zmínil se o mé tzv. ruské a syrské stopě (což jsou mé články přebrané a přeložené zahraničními zpravodajskými weby)

K přečtení zde:

http://manipulatori.cz/dvoji-zivot-v-cr-dispecer-ostrahy-v-rusku-znamy-cesky-novinar/

Řekl jsem si, že mu jeho milou péči o mou osobu oplatím a napíšu o něm minimálně stejně obsáhlý článek, jako on napsal o mé maličkosti.

Bohužel musím říct, že to nedokážu, což mě velice mrzí a panu Mácovi se tímto hluboce omlouvám. Kromě několika typicky sluníčkářských webů a iDNES pana Babiše totiž tento autor nikde nepublikuje a v zahraničí po něm jak se říká „ani pes neštěkne“.

Čekal jsem, že najdu nějaké jeho publikace převzaté německým, britským, nebo americkým zpravodajstvím, ale kde nic, tu nic. Pokud jsem přece jen nějaký takový článek přehlédl, tímto se autorovi velice omlouvám, ale jeho zahraniční stopa, není bohužel na rozdíl od té mé (jak on sám píše) nijak výrazná.

Přeji mu jako kolega bloger a publicista, kterého vydávají naše i zahraniční weby a občas i opravdové tištěné noviny mnoho štěstí a úspěchů a doufám, že jednou někdo najde nějakou tu stopičku i po něm J.

Ještě bych mu chtěl vzkázat, že kromě jím zmiňované ruské a syrské stopy, kterou jsem vedle té české a slovenské zanechal, existuje ještě mexická a kubánská ťápotka, kterou jistě jen nedopatřením přehlédl J.

K přečtení zde:

http://actualidad.rt.com/actualidad/view/144349-rusia-amenaza-eeuu-otan-psaki

Také bych rád věděl, proč si myslí, že výkon normálního civilního zaměstnání někomu brání být současně publicistou, novinářem, nebo analytikem? Každý autor totiž nemá štěstí, že ho financuje nějaká ta „neziskovka“, pro kterou píše články na objednávku, takže podle mého je normální se nějak poctivě živit.

Na závěr přidám aspoň jednu fotečku tohoto nepříliš známého a úspěšného blogera (snad ho můj článek aspoň trošku zviditelní).

maca

K tomu přidám odkaz na několik webů, na kterých „tvoří“ svá dílka a tím bohužel končím…

http://manipulatori.cz/author/romanmaca/

http://neovlivni.cz/author/roman-maca/

http://maca.blog.idnes.cz/

S pozdravem a přáním hezkého dne dispečer a publicista,
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Roman Máca – „analytik think-thanku – sluníčkářský „hate-free“ bloger, kterého ve světě bohužel nikdo nezná…

 • To se jim to kecá za velké peníze když mají nadnárodní i národní podporu. Na nemocné děti se sbírají víčka a na takovéhle duševní chudáky, kteří umějí zpívat jen podle cizích not je peněz dost. Holt v dnešní době je ruka dirigentů otevřena jen si najít toho svého třeba i v zahraničí. Má to i tu výhodu, že z tohoto duševního chudáka se rázem stává sebevědomý jedinec a je ve vatě. Sám si sebe musí moc vážit je to pan někdo.

 • Pane Kašuka, nejste sám, pan Cvalín je také trnem v oku sluníčkovému závistivci. Ignorace Idiota (to není nadávka, ale lékařská diagnóza), mu ublíží více, než si myslíte.
  Asi v těch neziskovkách sluníčkářům rozdávají závadný matroš.

 • · Edit

  k clanku na
  http://manipulatori.cz/dvoji-zivot-v-cr-dispecer-ostrahy-v-rusku-znamy-cesky-novinar/
  nejde ani pridat komentar. To uz mluvi samo za sebe (a za Romana Mácu). Ten se musel s Ctrl + C, a Ctrl + V strasne vyradit. Secteno podtrzeno, pouziti tohoto sloziteho nastroje k tvorbe textu pro Windows s pridanym autorovym nesouhlasnym poukazem na fakta, ta, ze ma normalni zamestnani, a nepise tudiz na web sve vlastni nazory pro penize, ale nejspise z presvedceni. Nacez ma dle ustavy narok. Nerika Romanuv clanek zcela nic… snad nam jen ukazuje, co je pan Máca za charakter.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*