Rok 1968 a jeho dopady na dnešní svět…

Rok 1968 a jeho dopady na dnešní svět…

Nutno říci, že v současnosti je rok 1968 hojně používán k propagandě proti Ruské federaci, jako kdyby tenkrát tato země již existovala a snad jí dokonce vládl a invazi osobně přikázal sám Putin. Dnešní prozápadní propagandisté schválně „zapomínají“ na role ostatních zemí Varšavské smlouvy. Opomíjejí to, že se tu po pouhých 23 letech po válce producírovala německá armáda, nebo polská vojska, která nám před druhou světovou válkou spolu s Němci zabrala naše pohraničí.Ono se vůbec záměrně zapomíná na spoustu věcí a zatímco invaze sovětských vojsk a dalších členů Varšavské smlouvy je nám každoročně připomínána, ačkoli to proti nacistické invazi Německa a jejich spojenců bylo něco, jako štípnutí komára proti smrtelnému uštknutí jedovatým hadem. To jaká zvěrstva nám prováděli a ještě větší na nás chystali Němci, je každým rokem více a více bagatelizováno a pomalu více a více utajováno, aby mladá generace nakonec ani nevěděla, že nám hrozilo vyhlazení a zotročení, před kterým nás zachránila Rudá armáda a nepřítelem číslo jedna se tak už provždy stalo Rusko, díky kterému náš národ dnes ještě vůbec existuje.

Takže Němcům se klaníme až po pás a lidově řečeno jim olizujeme kulky a skáčeme, jak německá kancléřka a její francouzský poskok píská. Zatímco Německo opěvujeme jako našeho obchodního partnera a vojenského spojence v útočném vojenském paktu NATO, tak na Rusko házíme jen a jen špínu a viníme ho ze všeho špatného, co se ve světě děje. Lidská paměť je selektivní, manipulovatelná a krátká, ale pokud měl být nějaký národ někým vyhlazen jako podřadná rasa a někdo ho zachránil i za cenu nemalých vlastních obětí, tak to by si lidé pamatovat rozhodně měli!!!! Také je nutno připomenout to, že v Kremlu tehdy vládl Stalin, na kterého házíme špínu i přes to, že Rudá armáda z Československa poté, co vyhnala nacisty, do posledního vojáka odešla a ponechala nás zcela svobodně se ve volbách rozhodnout, kam bude směřovat naše budoucnost.

Po smrti Stalina, začalo období infiltrace socialistických zemí, které vyústilo v západem iniciované kontrarevoluce v Maďarsku a Československu, které skončily zbytečně velkým použitím síly zemí Varšavské smlouvy. Tehdy, by (zejména v Československu) bývalo stačilo zasáhnout pomocí malé operace speciálních sil a zbytek nechat na „nepomýlených místních“. Místo toho se na rozkaz Ukrajince Brežněva konala masivní vojenská operace, jejímž výsledkem bylo přesně to, co západ chtěl, tedy odcizení se lidu a vedoucích představitelů tehdejších komunistů a ke ztrátě vděčnosti československého lidu vůči Sovětskému svazu za osvobození od nacistů. To nakonec po letech vedlo k návratu kapitalismu a potažmo k obnovení ekonomické a ideologické moci bývalých vykořisťovatelů a církve.

Idea komunismu byla pošpiněna a kapitalismus, na který si již skoro nikdo doopravdy nepamatoval, se idealizovaný vrátil plnou silou do střední a východní Evropy. Výsledkem bylo přetvoření Evropské unie, která po pádu komunistů přestala předstírat, že se jedná o ekonomické společenství a začala se rychle politizovat a omezovat nezávislost a suverenitu svých členů, pod taktovkou Německa a Francie, jako dvou největších členských zemí.

V současnosti je Evropa doslova na rozcestí ke svobodě, nebo zániku. Německo s Francií ekonomicky vysává menší členské země pomocí direktiv o tom, jaké věci se smí vyrábět, nebo kupovat, aby na tom měli největší profit německé a francouzské potravinářské, chemické a strojírenské korporace. Zároveň se vedení EU snaží zničit vlastenecké povědomí členských zemí a pomocí cíleně řízené migrace islamistů z Afriky snížit IQ obyvatel Evropy a potlačit tím zároveň pocit národní sounáležitosti mezi původním obyvatelstvem.

Tato protinárodní kampaň se vede současně s protiruskou, která má za cíl odvádět pozornost a vytvořit vnějšího nepřítele, aby si lidé nevšímali toho, že skutečný nepřítel vyrůstá a sílí přímo mezi nimi!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*