Roger Stone obětí atentátu, poté, co odhalil zkorumpovaný „hluboký stát“

Roger Stone obětí atentátu, poté, co odhalil zkorumpovaný „hluboký stát“

Trumpův poradce Roger Stone přežil ve středu pokus o atentát, uprostřed pověstí, že jeho odhalení, že tzv. „hluboký stát“ plánuje zničit Donalda Trumpa, jej dostalo do nebezpečí.       

Podle tvrzení Stona, tajemný vůz se zatemněnými skly do něj narazil, a trvá na tom, že se nejednalo o „žádnou náhodu“. Jedná se prý v tomto roce o druhý pokus o jeho zabití.

Stone je jedním z mála informátorů z Washington DC, kteří jsou ochotni vystoupit proti Clintonům, a opakovaně vyzýval, aby Hillara Clintonová byla stíhána za neoprávněnou manipulaci s utajovanými e-maily, když byla ministryní zahraničí.

Washingtonexaminer.co:

Dlouholetý důvěrník Donalda Trumpa, Roger Stone ve středu potvrdil, že byl účastníkem autonehody na Floridě.

„Mé auto bylo sraženo velkým šedým 4dveřovým vozidlem – s tmavě tónovaným čelním sklem – já jsem byl na straně spolujezdce,“ napsal na svém Twitteru politický poradce a bývalý poradce Donalda Trumpa.

V návaznosti na havárii, Stone, který nedávno propagoval svou knihu o prezidentu Trumpovi, hovořil s reportérem portálu InfoWars, Alexem Jonesem a prohlásil, že „to nevypadalo jako nehoda“

Stone také hovořil s  kanálem CBS Miami v Pompano Beach. „Prostě do nás narazili v plné rychlosti,“ uvedl Stone. „Mám modřiny, ale jsem v pořádku.“

Stone, bývalý poradce Richarda Nixona, který byl popsán jako politicky špinavý podvodník, byl v průběhu let předmětem diskuze, a byl obviňován z šíření konspiračních teorií, týkajících se vražedného kruhu Clintonové a že bývalý prezident Lyndon Johnson stál za atentátem na Johna F. Kennedyho.

Stone již dříve uvedl, že byl obětí pokusu o atentát. V lednu Stone uvedl, že byl otráven ve snaze zabránit mu ve zveřejnění toho, co označil za „lež o ruském hackerském útoku“ a odhalení tzv. „hlubokého státu“, který se společně se zpravodajskou komunitou snažil sesadit prezidenta Trumpa.

Po středečním incidentu, Stone poznamenal, že k havárii došlo „ve stejném dnu, kdy mu volal vysoce postavený demokrat a požadoval, aby se dostavil před Senátní výbor a dodal, že by se tato havárie mohla určitě týkat ruského hackerského skandálu,“ informoval CBS Miami.

Senátor John McCain o víkendu prohlásil, že Stone, spolu s ostatními, „samozřejmě“ musí vypovídat během slyšení Senátního výboru pro zpravodajskou činnost, který šetří jakoukoli ruskou účast v prezidentských volbách v roce 2016.

Stone byl tento měsíc kritizován po odhalení, že měl kontakt s hackerem Gucciferem 2,0, který měl vniknut do demokratického národního výboru, přičemž americká zpravodajská komunita tvrdí, že za tím stála ruská rozvědka. Trumpovi úředníci odmítli tvrzení, že by měli nějaký kontakt s ruskými úředníky během prezidentské kampaně v roce 216.

Stone tvrdí, že se v žádném případě nedohodl v Rusy a uvedl, že jeho komunikace s Gucciferem 2.0 byla „neškodná“ a v té době neměl ponětí, že by byl Guccifer 2.0 údajně ruský agent.

 

 

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Roger Stone obětí atentátu, poté, co odhalil zkorumpovaný „hluboký stát“

  • Nějaké divné. kdyby ho opravdu chtěl zabít někdo schopný tak to modřinami neskončí. Buď to nemysleli vážně, nebo jim trochu dochází zdroje.

  • Deep State uz takhle chtel zabit Putina v Moskve!!! Kdy zabiji Deep State?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*