Roger Stone: Elity mohou použít stanné právo k zastavení Trumpa

Roger Stone: Elity mohou použít stanné právo k zastavení Trumpa

Elity se tak bojí prezidentství Donalda Trumpa, že mohou zajít až tak daleko, jako zavést stanné právo, uvedl zasvěcenec Roger Stone v show Alexe Jonese.  

V reakci na volajícího, který se zeptal, zda pokusy prezidenta Obamy mohou sloužit jako prostředek k pozastavení voleb, Stone uvedl, že vše připadá v úvahu, jelikož nepřátelé Trumpa jsou čím dál zoufalejší.

„No, podívejte se, myslím, že jsou schopni všeho, včetně zavedení stanného práva,“ uvedl Stone. „Estabilishment je vyděšen k smrti, že se tato vlna jménem Trump blíží, a oni neznají žáden způsob, jak jí zastavit.“

V časové tísni, co mohou mít elity připravené pro Trumpa v důsledku „říjnového překvapení“, Stone zdůraznil spekulace o incidentu pod falešnou vlajkou, a ještě větší pravděpodobnost přímého volebního podvodu.

„Elity by mohly zinscenovat mezinárodní incident, kdy se všichni budou muset shromáždit kolem prezidenta a použít to jako záminku ke zrušení voleb,“ řekl Stone Alexi Jonesovi.

„Mám také, jak víte, velmi vážné obavy, kvůli těmto počítačovým voličským zařízením, které budou umístěny v klíčových státech jako je Michigan, Ohio, New Yorku a Pensylvánii, kde Donald Trump a jedině Donald Trump je konkurenceschopný,“ uvedl Stone.

 

(Infowars/ Ilustrační obrázek Foto: BIK)
Loading...

Podobné články

Komentář “Roger Stone: Elity mohou použít stanné právo k zastavení Trumpa

  • Určitě udělají všechno, aby volby Trump nevyhrál. CIA je schopná ho i odpravit nějakým zmagořeným pošukem. Už takle dopadlo několik nepohodlných amerických prezidentů, či kandidátů. Ale držím mu palce, at‘ to přežije ve zdravííí!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*