Roger Stone: Bill Gates a globalisté využívají koronavirus k „povinnému očkování a mikročipování lidí“

Roger Stone: Bill Gates a globalisté využívají koronavirus k „povinnému očkování a mikročipování lidí“

Myšlenka, že zastánce vakcín a miliardář Bill Gates byl zapojen do vytvoření a šíření koronaviru, aby měl příležitost očipovat celosvětovou populaci, je podle dlouholetého poradce Donalda Trumpa Rogera Stona otevřená pro ráznou debatu.

Při vystoupení v Joe Piscopo Show, Stone řekl: „Zde je to, co vím s jistotou. On a další globalisté to rozhodně používají pro povinné očkování a mikročipování lidí, abychom věděli, jestli byli testováni.

„Jen přes moji mrtvolu. Povinné očkování? V žádném případě, Jose!“Stone – který byl v únoru odsouzen na 40 měsíců vězení – pokračoval: „Mám konzervativní přátele, kteří říkají, že je to směšné a jiní tvrdí, že absolutně ano.“

Bill Gates daroval zhruba 45 miliard dolarů na výzkum očkování zaměřeného na boj proti pandemii a je v popředí v úsilí o vytvoření vakcíny proti koronaviru a informoval, že letos na tento projekt utratí miliardy.

Deník DailyMail napsal: Stone také hovořil o svém vlastním uvěznění na Floridě a řekl, že guvernér státu New York Andrew Cuomo odvedl „dobrou práci“.

Gates odsoudil světové lídry, že neinvestovali do testování a vybavení dříve, když se virus poprvé objevil v Číně loni v prosinci.

Miliardář, který spolu se svou manželkou Melindou pracoval na financování vývoje vakcín po celém světě, odsoudil vlády, že se nepřipravily na pandemii simulací možných scénářů a zátěžovým testováním své infrastruktury.

Gates uvedl, že v důsledku této nedostatečné přípravy:„Jsme se ocitli na nezmapovaných územích“.

Šéf Nadace Billa a Melindy Gatesové věnoval více než 45 miliard dolarů na výzkum očkování v naději, že bude bojovat s pandemiemi, včetně koronaviru a eboly.

Tento pár již dlouho hovoří o obavách z pandemie a varoval, že svět není připraven reagovat na globální úrovni.

Melinda Gatesová uvedla, že svět se po pandemii pravděpodobně natrvalo změní a předpovídá, že by v budoucnu mohlo dojít k podobnějším propuknutím.

Stone poté hovořil o svém uvěznění na Floridě: „Stejně jako většina Američanů, i my jsme schovaní. Dává nám to čas strávit s rodinou, čas na psaní a modlit se.“

„Má to své plusy, ale každá tělocvična na Floridě je zavřená, když nemůžu jít do posilovny, tak z toho šílím.“

Stone také řekl, že guvernér New Yorku Andrew Cuomo „odvádí velmi dobrou práci“ a dodal: „Je to silný komunikátor, hovoří jazykem lidí.“

Stone nemusí nastoupit k výkonu trestu, dokud nebude rozhodnuto o jeho odvolání.

Byl odsouzen k více než třem letům vězení za to, že bránil kongresovému vyšetřování v případě, který vyvolal obavy z prezidentských zásahů do soudního systému.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*