Rodrigo Duterte se setkal s Vladimirem Putinem- špatné zprávy pro Nový světový řád

Rodrigo Duterte se setkal s Vladimirem Putinem- špatné zprávy pro Nový světový řád

Přinese rok 2017 špatné zprávy pro agenty Nového světového řádu (NWO)?  

Filipínský prezident Rodrigo Duterte a Vladimir Putin se konečně poprvé setkali a jejich schůzka proběhla dobře.

Mějte na paměti, že Putin již dříve obvinil Západ z toho, že ztratil morální a intelektuální kořeny tím, že opustil svou podstatu křesťanského principu. Putin uvedl, že odmítnutím svých kořenů, Západ neúprosně přijal satanismus, který je proti morálnímu a politickému řádu.

Křesťanská sociální nauka vychází z lásky a lásky k bližnímu, která tvrdí, že mocné národy nemohou jít a dle libosti zničit slabší země. Bylo by pak nevyhnutelné, že by Západ skončil ničením jedné země za druhou po rozpadu křesťanského společenského a politického učení.

Za prvé, Západ přijal Darwinův princip, který je založen na přežití a jehož součástí je zničení těch, které sám Darwin nazval „Idioty“. Darwin napsal:

„Stavíme azyly pro imbecily, zmrzačené a nemocné; zavádíme špatné zákony; a naši zdravotníci vynakládají své dovednosti k záchraně života každého jedince do poslední chvíle…“

„Jestliže nezabráníme této lehkomyslnosti, zlí a jinak méněcenní členové společnosti se budou rozrůstat rychlejším tempem, než je ta lepší třída lidí, a národ bude zdegenerovaný, jak se stalo v historii velice často,“ (1)

Řada zemí, jako je Švédsko, Kanada, Německo, Francie, Brazílie, Rusko a Spojené státy vzali v minulosti Darwina vážně a začali likvidovat „slabé“ prostřednictvím eugeniky. (2)

Sociální darwinismus se šířil velmi rychle hned poté, co se to stal horkým tématem v diskuzích mezi britskými intelektuály. Poté bylo dalším logickým krokem zavedení praktických opatření, které vstoupily v platnost na počátku dvacátého století. Během této doby, bylo silně argumentováno, že je nutná „nedobrovolná sterilizace a dokonce i segregace mentálně postižených, aby se zabránilo dědictví patologických rysů… v roce 1940, třicet amerických států schválilo zákony o sterilizaci duševně nemocných.“ (3)

Eugenické kruhy a hnutí se založily docela rychle a to jak v Evropě a Americe, tak dokonce i v asijských zemích jako je Čína. (4) Podle předních intelektuálů té doby, jako byl například H. H. Goddard, by měl stát udělat cokoliv, aby zabránil takzvaným idiotům a imbecilům „se někdy oženit nebo mít děti“.

Margaret Sangerová věřila, že

„Nejnaléhavějším problémem dneška je, jak omezit a odradit od nadměrné plodnosti mentálně a fyzicky postižené a jak by mohly být možná drastické Spartanské metody vnuceny americké společnosti, pokud bude i nadále spokojeně podporovat šanci a chaotické rozmnožování, které vyplývá z našeho stupidního a krutého sentimentalismu.“ (5)

Nositel Nobelovy ceny Alexis Carrel se Sangerovou souhlasil. Carrel uvedl, že se zločinci by „mělo být humánně a ekonomicky nakládáno v malých institucích euthanasie vybavených pořádnými plyny.“ (6)

Dá se říci, že uplatňování zásad darwinské eugeniky je téměř mrtvé, ale může být argumentováno, že se tyto zásady převtělily do potratů.

Také může být řečeno, že Západ je stále řízen v podstatně satanskou ideologii, konkrétně podvratnými židovskými hnutími, zvláště nejvíce neokonzervatismem a sionismem.

Celý článek v angličtině níže:

[1] Charles Darwin, The Descent of Man and Selection in Relation to Sex (New York: The Modern Library, 1936), 901.

[2] For further study on this, see for example Richard A. Soloway, Demography and Degeneration: Eugenics and the Decline of Birthrate in Twentieth-Century Britain (Chapel Hill: University of North Carolina Press, 1990); Robert C. Bannister, Social Darwinism: Science and Myth in Anglo-American Social Thought (Philadelphia: Temple University Press, 1979); Edward J. Larson, Sex, Race, and Science: Eugenics in the Deep South (Baltimore: The Johns Hopkins University Press, 1995); Paul A. Lombardo, ed., A Century of Eugenics in America (Bloomington: Indiana University Press, 2011); Paul A. Lombardo, Three Generations, No Imbeciles: Eugenics, the Supreme Court, and Buck v. Bell(Baltimore: The Johns Hopkins University Press, 2008); Nancy Ordover, American Eugenics: Race, Queer Anatomy, and the Science of Nationalism (Minneapolis: University of Minnesota Press, 2003); Daniel Kevles, In the Name of Eugenics: Genetics and the Uses of Human Heredity (Cambridge: Harvard University Press, 1998); Michael J. Sandel, The Case Against Perfection: Ethics in the Age of Genetic Engineering (Cambridge: Harvard University Press, 2007). Robert Whitaker, Mad in America: Bad Science, Bad Medicine, and the Enduring Mistreatment of the Mentally Ill (New York: Perseus Publishing, 2002),

[3]  Ian Robert Dowbiggin, Keeping America Sane: Psychiatry and Eugenics in the United States and Canada, 1880-1940 (New York: Cornell University Press, 1997), vii-viii.

[4] See for example Daniel J. Kevles, In the Name of Eugenics: Genetics and the Uses of Human Heredity (Cambridge: Harvard University Press, 1998); Mark B. Adams, eds., The Wellborn Science: Eugenics in Germany, France, Brazil and Russia (New York: Oxford University Press, 1990); Gunnar Broberg and Nils Roll-Hansen, eds., Eugenics and the Welfare State: Sterilization Policy in Denmark, Sweden, Norway, and Finland (East Lansing: Michigan State University Press, 1996); Frank Dikotter, Imperfect Conceptions: Medical Knowledge, Birth Defects, and Eugenics in China (New York: Columbia University Press, 1998).

[5] Margaret Sanger, Pivot of Civilization (New York: Humanity Books, 2003), 64.

[6] Quoted in Robert Whitaker, Mad in America: Bad Science, Bad Medicine, and the Enduring Mistreatment of the Mentally Ill (New York: Perseus Publishing, 2002), 66.

Rodrigo Duterte meets Vladimir Putin—terrible news for the New World Order
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Rodrigo Duterte se setkal s Vladimirem Putinem- špatné zprávy pro Nový světový řád

  • Víte co si myslím, ze by mohlo být vysvetlením pro „necekané“ vítezství Trumpa?
    Kdyz se rozhlédneme co se deje – nejen v politice jak to popsala paní Jana – ale ve vsech oborech lidské cinnosti, pak se nabízí jedna zhásadní otázka: co jsou vlastne zac tyhle nemocné mozky, které systematicky nicí vsechno kolem. Jak chtejí oni sami a jejich rodiny tohle vsechno prezít. Vzdyt genové manipulace rostlin, chemické postriky nebe i púdy, manipulace pomocí elektromagnetismu, elektrosmog a tak dále, to vse pomalu ale jiste delá nasi planetu nejen nemocnou, ale mozná casem dokonce neobyvatelnou. Nelze zít desítky let v nejakém, treba i hodne komfortním, bunkru.
    Nebylo by mozné, ze i mezi temi rádoby-mocnými si prece jen nekdo tuto situaci uvedomil a ted je potreba mít nejakou jinou loutku, která by ten blázinec pribrzdila a treba i dala tak trochu spátecku?
    Neverím zádnému politikovi a tak at uz má pan Trump v úmyslu cokoli pozitivního, múj rozum mi ríká, ze si to muze dovolit jen se souhlasem nejakých mocných, kterí mu k jeho pozici pomohli. pokud bych se mýlila, pak lze ocekávat dalsí „Dallas“ (práve dnes, 22.11. je výrocí atentátu na J.F.Kennedyho v Dallasu).

  • Globalisté mají pěkně pro ně vymyšlený plán i jak se zbavit mnoho lidí na zeměkouli. Jim stačí třetina lidí , která bude pro ně otročit neboť jejich IQ se asi nezmůže na nic jiného .Proto podporují příliv migrantů do Evropy a záměrně se snaží, aby obyvatelstvo se navzájem mísilo a zhlouplo a tím se stalo ovladatelné. Sítě své armády mají globalisté rozseté po Evropě třeba v podobě neziskovek i zde máme neziskovku „Nadace otevřené společnosti“, kterou financuje pan Soros. který je duchovním otcem NWO. A naši přicmrdávačí penězomilci dobrovolně mu slouží spolu s primitivníma mladým sluníčkářema, pro které je to revolta ve které získávají svou důležitost. Doufám, že plán nastolení NWO se Sorosovi nepodaří tak jako se mu nepodařilo i přes veškeré obětované finance to, že byla zvolena jeho služebnice Hillary.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*