Rodičům byla odebrána 15letá dcera, protože odmítli její změnu pohlaví

Rodičům byla odebrána 15letá dcera, protože odmítli její změnu pohlaví

Finským rodičům byla odebrána jejich 15letá dcera poté, co jí odmítli nechat podstoupit změnu pohlaví.

Podle zprávy deníku Svenska Yle, rodiče zabránili dívce v zahájení hormonální léčby, aby „napravila své pohlaví“.Jména zúčastněných jednotlivců byla změněna a země EU, ve které se událost odehrála, byla z článku odstraněna z důvodu ochrany identity rodiny.

Víme však, že před dvěma lety, poté, co se rodina odstěhovala do zahraničí, se jejich dcera Nea setkala s novou skupinou přátel.

Dívka se snažila uplatnit v oblasti herectví a oblékala se nejprve jako velmi feministická žena a poté jako chlapec. Prohlašovala, že se narodila do nesprávného těla.

Nea poté požadovala, aby jí její rodiče Kari a Niina umožnili zahájit hormonální terapii a nakonec operaci na odstranění prsou.

Její žádost byla zamítnuta a Nea se velice rozzlobila, než jedna její přítelkyně kontaktovala policii a podala na rodiče trestní oznámení.

Dokumenty ukazují, že její přátelé ji od začátku povzbuzovali, aby „přerušila kontakt s rodiči“.

Nea byla úřady rodičům odebrána a strávila několik měsíců v sirotčinci, než se mohla vrátit domů k rodičům, kteří pak plánovali, že se vrátí zpět do Finska.

Nea se později vrátila na policejní stanici s místním transgenderovým aktivistou a bylo rozhodnuto umožnit jí zahájit hormonální léčbu, aniž by to bylo konzultováno s rodiči.

Její rodiče se nakonec vzdali snahy získat jí zpět do plné péče a nyní tvrdí, že s nimi jen stěží mluví.

Její rodiče sledovali video, jak dívka mluví do kamery a říká: „Takto zním šest měsíců poté, co jsem začala brát testosteron.“

Zjevně si vyvinula hlubší hlas, přibrala na váze a vypěstovala více ochlupení, což jsou změny, které jsou „nevratné“.

„Bez nadměrných dramatizací můžete říci, jak se změnil její hlas, vzhled a osobnost, jako by zabili naše dítě,“ řekla matka dívky.

Jak jsme již dříve zdůraznili, počet dětí, které chtějí podstoupit léčbu změny pohlaví, explodoval od doby, kdy média a kultura začaly propagovat transgenderovou politiku a identitu.

Začátkem tohoto roku bylo odhaleno, že pět lidí pracujících na jediné britské transgenderové klinice NHS skončilo poté, co děti ve věku tří let prošly zbytečnou léčbou změny pohlaví.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*