Rodiče Thunbergové na snímku v oblečení Antify poté, co klimatická aktivistka popřela vazby na tuto násilnou skupinu

Rodiče Thunbergové na snímku v oblečení Antify poté, co klimatická aktivistka popřela vazby na tuto násilnou skupinu

Poté, co se na internetu objevila fotografie švédské klimatické aktivistky Grety Thunbergové v tričku asociovaném s  Antifou, Greta popřela jakékoli vazby na tuto levicovou protestní násilnou skupinu.

Včera jsem zveřejnila fotografii, na které mám oblečené zapůjčené tričko, který říká, že jsem proti fašismu. Toto tričku může být zřejmě spojováno s násilným hnutím. Nepodporuji žádnou formu násilí, a abych se vyhnula nedorozuměním, příspěvek jsem odstranila. A samozřejmě jsem proti fašismu.Thunbergová dále kritizovala své kritiky a prohlašovala, že tričko bylo neškodné, lze jej koupit kdekoli“ a je spojováno s násilím jen „podle některých“.

V posledních dnech se však objevily fotografie ukazující její rodiče, Svanteho Thunberga a Malenu Ernmanovou, jak mají na sobě oblečené stejné tričko, což celé její vysvětlení zpochybňuje.

Toto oblečení podnítilo konzervativce, včetně Charliho Kirka z Turning Point USA, aby se zeptal, jak je možné, že Kongres umožnil Thunbergové podporující Antifu poučovat USA.

Kongres včera přivedl 16letou švédskou dívku Gretu Thunbergovou před Výbor pro zahraniční věci

Byla vyobrazena v oblečení podporujícím ANTIFU a k získání peněz pro působení ANTIFY v Evropě  

Toto je hvězda demokratů – zastánce domácího terorismu?   

 

Trumpův zastánce Terrence K. Williams se rovněž zeptal, proč jí její rodiče dovolují nosit oblečení spojené s Antifou, která čelila výzvám členů Kongresu, aby byla označena za domácí teroristickou skupinu.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*