Robert Fico natvrdo a bez kompromisů o očkování!

Robert Fico natvrdo a bez kompromisů o očkování!

Doc. JUDr. Robert Fico, CSc. zopakoval, že se nedá očkovat. „Nebudu součástí reklamní kampaně farmafiriem ve světě,“ řekl, proč očkování odmítá.na

Výčet reálných tregédií a úmrtí lidí spojených s vakcinací potencionálně smrtícím koktejlem od věhlasných výrobců těchto biologických zbraní nebral z úst Roberta Fica konec. Tímto jeho projevem bylo snad řečeno vše. Gigantická reklamní kampaň farmaceutických nadnárodních společností, která na úkor zadlužování států pod taktovkou Covid Mafie jede křížem krážem Českem a Slovenskem. Ohrožování lidí na životech nikdy nebylo tak masivní, a je to z našeho pohledu a mnoha informací i záměrem.
¨Covidová Mafie s cílem převzetí moci a redukce lidí jede přes mrtvoly. Jen blázen může riskovat to, že podlehne reklamě na smrt. Robert Fico nejen že nepodlehl, ale i otevřeně řekl, co hrozí po vpíchnutí vakciny, neboť strach ze smrti anebo vážného poškození zdraví u něj převažuje nad tím, aby udělal takovýto zoufalý a nevratný čin.

Po otázce novináře, zda se dá šéf Směru očkovat bez zaváhání odpověděl: „Proč bych se měl očkovat, mi vysvětlete. Máte pocit, že jsem někdy řekl, že se dám? Cítili jste někdy v mé řeči váhavost, pane redaktore? “ reagoval R. Fico. „Samozřejmě, že se nenechám,“ odpověděl.

„Bez emocí chci říci, že očkování je pro mě osobní a ne stádovitá věc. Každý by se měl rozhodnout na základě informací, pouze tyto informace nedostávají, Mám vám říci, že moje známá v rodině, poměrně blízká rodinná příslušnice krátce po očkování padla jako kabel a byla mrtvá? A mohu vám promluvit mnoho podobných případů, „namítl R. Fico během tiskovky.

„Nechci nikoho strašit, ať lidé vědí, že to je z této stránky dobré a zde jsou nějaká rizika. Ať ten člověk si může jít a může si vybrat z vakcíny, ze které chce, ale ať to dělá dobrovolně, „řekl ostře R. Fico.

Celý rozhovor níže:
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Robert Fico natvrdo a bez kompromisů o očkování!

  • · Edit

    Ano dobrovolně! Důležité slovo to se dneska pomalu vytrácí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*