Režisér nezávislého filmu o NWO David Crowley nalezen mrtev

Režisér nezávislého filmu o NWO David Crowley nalezen mrtev

Bojovník, snílek, vizionář. Setkal jsem se s ním v r. 2012 v Tampě, když začínal propagovat svůj nový projekt, film Gray State (Šedý stát). Měl vizi, že natočí film hollywoodské kvality, v němž odhalí tyranii a destrukci policejního státu v kinech po celé zemi.

O dva roky později už se dílo rýsovalo. Trailer filmu měl skoro milión shlédnutí. Na film byl shromážděn počáteční fond 61 000 dolarů  . Vedlejší dokument o tom, jak blízko je Amerika k vlastnímu Šedému státu, byl téměř dokončen, a dláždil cestu hlavnímu dílu.

grey state

Obsah filmu Grey State

Svět se potýká s válečnou vřavou, geologickou katastrofou a ekonomickým kolapsem, avšak Američané jsou nadále ponořeni do iluze bezpečí a imunity. Jejich práva jsou prodávána za bezpečnosti, a federální vláda zahajuje systematické odebírání svobod za účelem nastolení Nového světového řádu.Američané, uzavíráni do militarizovaných distriktů, se stali populací zralou pro tyranskou vládu.

Šíření strachu, terorismus, policejní stát, stanné právo, válka, zatýkání, internace, hlad, oprese, násilí, odpor – to jsou nové termíny, kterými Američané nyní definují svou existenci. Soused je obracen proti sousedu, a hodnota dolaru klesá k nule, zásoby potravin jsou vypleněny, a každý je podezřelý z terorismu. Lidé jsou zatýkáni, ztrácejí se, jsou napadáni biozbraněmi, podezřelí z dissentu jsou veřejně popravováni. Jsou i řeči o koncentračních táborech na americké půdě.
Takové je pozadí příběhu odboje, který se rozvíjí. Americké milice se připravují pro partyzánskou válku. Z armády masově utíkají zběhové, aby se jako praví vlastenci shromáždili kolem Ústavy a bránili svobodu. Připravují státní povstání proti federálním silám, a dobře vědí, že to bude naposledy v historii, kdy utlačovaní budou schopni organizovaného odporu.

Je to doba přechodu, přesunů spojenectví, masového probouzení i masových poprav. Je to bouře 
hrozící v ránu šedivém jako železo, kdy se Američané probudí do okupované vlasti. Je to doba listin – černá listina, bílý listina. Někteří riskují fyzickou smrt za svou svobodnou vůli, a někteří prodávají své duše, aby si mohli udržet své líné myšlenky a snadný komfort. V tomto Šedém státě bude pokračování lidstva buď potvrzeno, anebo rozdrceno.Je to blízká budoucnost, nebo je to současnost? Šedý stát přichází – ať už němým souhlasem lidí, nebo se sám prosadí. Zde je bitevní pole – USA.
Toto je nezávisle produkovaný trailer konceptu filmu. Dosáhli jsme počátečních finančních plánů pro projekt, výsledky zde:http://www.indiegogo.com/graystatemovie. Podrobnosti o projektu:  http://www.graystatemovie.com, http://www.facebook.com/graystatemovie

A teď je David Crowley mrtev.

Podle policie to byla zřejmě „vražda a sebevražda“, po níž byl nalezen on, jeho žena a malá dcerka mrtvi ve svém domě v Apple Valley, MN. Policie neřekla, jak dlouho byli mrtvi, ale jejich soused, který objevil těla, řekl, že tam museli ležet již před vánocemi, protože ani nevzali dovnitř vánoční balíky…

Vyvstávají mnohé otázky. Policie údajně vyšetřuje vraždu jako podezřelou . Vztah s něčím se nerovná příčině, a fakt, že pracoval na úspěšném filmu odhalujícím policejní stát, neznamená, že byl kvůli tomu zavražděn. Ale možná to tak mohlo být. Jak stojí na facebookové stránce filmu Grey State, tým si není jist ohledně budoucnosti projektu  .

Tento film, který mohl potenciálně oslovit milióny jasným poselstvím o nebezpečí policejního státu v dnešní době, je nyní ohrožen. A je čas, abychom my, které tato myšlenka znepokojuje, udělali více než jenom mluvili.

Nejprve si připomeňme a uctěme život, který vedl, a hnutí, kterému dal zrod. A pak pomozme jeho týmu, aby film Šedý stát realizoval, a aby se naší realitou nestal skutečný šedý stát.

Update 20. 1. 2012

Rozhodli jsme se zveřejnit hrubou stopáž filmu Grey State: The Rise (Šedý stát: Vzrůst) o délce 2 a půl hodiny, aby se film vůbec dostal k veřejnosti. (Samozřejmě že youtube (nebo stát) se ho snaží blokovat pro porušení jakýchsi pravidel, ale lidí ochotných ji znovu vyvěsit je dostatek.).

https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422327029&x-yt-cl=84838260&v=dgQpUGDTMyo

 

Převzato z http://orgo-net.blogspot.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Režisér nezávislého filmu o NWO David Crowley nalezen mrtev

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*