Reinhardt Heidrich. Muž vysokého intelektu, uměleckého citu, odvahy, ale bohužel nelidské hovado. Zcela jistě by se spřátelil s našimi elitami typu Bělobrádka, Hermana.

Reinhardt Heidrich. Muž vysokého intelektu, uměleckého citu, odvahy, ale bohužel nelidské hovado. Zcela jistě by se spřátelil s našimi elitami typu Bělobrádka, Hermana.

Připomínáme si velké dny našeho národa, což je dozajista správné, ale nejsem si zcela jist, zda si vykládáme den atentátu na Říšského protektorátu správně. Je tento den velkým pro spáchaný atentát a nebo pro bezprecedentní utrpení Českého národa, kterým byl nucen si následně projít?? TISÍCE NEVINNÝCH LIDÍ TO ODNESLO ŽIVOTEM A TO VČETNĚ MALÝCH DĚTÍ.

Nechci tu na tomto místě dělat obsáhlý exkurz do historie a detailně rozebírat příčinné souvislosti, ale rád bych podotkl, že politicky, ideově, ale i prakticky nepřinesl atentát na Heidricha Českému národu krom šíleného utrpení nic pozitivního. Je nesporné, že příslušníci skupiny Anthropoid byli hrdinové, ale ti, kteří akci plánovali byli diletanti, pracující s absencí rozumu a citu. Vůbec totiž nebyly predikovány možné dopady na civilní České obyvatelstvo. Vkrádá se mi do toho všeho otázka, zda to ve své podstatě nebyl záměr a otevření dveří k masovému vraždění Českého obyvatelstva. Možná vám to zní nesmyslně, či to zavání konspirací, ale nelze ignorovat to, že Edvard Beneš a vrcholná generalita zradili svůj národ. Ano bylo to přesně tak, jak napsal pan Olšer-nejprve se bili v prsa jak budou bojovat a bránit Československo, ale když šlo do tuhého tak práskli do bot a hurá do exilu v Británii. K tomuto je nutno i dodat, že Československá vláda stačila do Británie přesunout i část národního zlata ze kterého si pak v Anglii žili jako baroni zatím co národ ve své domovině strádal a umíral. To znamená jediné vážení. Již dopředu pánové věděli, co učiní a cesty byly připraveny s předstihem. Všechny ty řeči o bojování a o národu byly jen vědomou pokryteckou lží. On totiž ten, kdož chce bojovat, tak dopředu nepřesouvá národní prostředky kamsi mimo do bezpečné zony, aby je mohl následně využívat.

Reinhard Heidrich nebyl vůdčí silou holocaustu a vyvražďování Slovanských národů. Tím byl Adolf Eichmann prosím. Heidrich byl v podstatě jeho podřízeným. Je však pravdou, že Heidrich zpracoval text na jehož základě měla být řešena Česká otázka a to ve smyslu toho, že práceschopní lidé s jistou empatií a tolerancí k nacismu budou jako otroci přesídleni na Sibiř, děti dány na převýchovu a ostatní-ti neadaptabilní, staří, nemocní, vlastenci a intelektuálové povražděni. Tento text jsem měl tu čest číst a dost možná, že jej lze dokonce nalézt i na internetu.K práci pana Padevěta asi tolik. Nejsem historik, ani literární kritik, ale mohu k jeho práci říci tolik. Jeho dílko je velmi dobře zpracované a to především po stránce marketingové. Nelze říci, že by bylo lživé, ale sepsáno tak, aby z psychologického hlediska odpovídalo dnešním potřebám, mainstreamovému zadání, ale i všeobecné politické situaci. Nelze prostě říkat pravdu zcela tvrdě, když lezeme Německu do zadku a když Německo je de facto řídící jednotkou EU.

Je však nadmíru smutné, že pánové Bělobrádek a Herman se bratříčkují se Sudetoněmeckým landsmanšaftem, přičemž se jedná o potomky nacistů a kolaborantů, kteří měli a mají na svědomí tisíce umučených a povražděných synů a dcer Českého národa. To je neomluvitelné a je to sprosté plivnutí do obličeje jak členům skupiny Anthropoid, tak Českému národu, odboji, podzemnímu komunistickému hnutí, a všem, kdož osvobodili svět od nacismu. Domnívám se, že poslanecká sněmovna by se měla vážně zabývat postoji a konáním pánů Bělobrádka a Hermana, protože tito svým konáním ponižují ČESKÝ NÁROD a všechny oběti hitlerovské zlovůle. Je to stejně odporné jako popírání holocaustu. Myslím si, že Český národ by s pány Bělobrádkem a Hermanem jistě nesouhlasili.

A co vy vážení čtenáři. CO BYSTE ŘEKLI PANU BĚLOBRÁDKOVI A HERMANOVI DO OČÍ KDYBYSTE MOHLI????
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Reinhardt Heidrich. Muž vysokého intelektu, uměleckého citu, odvahy, ale bohužel nelidské hovado. Zcela jistě by se spřátelil s našimi elitami typu Bělobrádka, Hermana.

  • Herman a Belobradek nejsou zadna elita, pouze jelita! Cernoprdi chteji multikulti, veli jim to jejich sef Franta z Vatikanu. Pozor na ne!

  • Nadpis výše uvedeného článku mě pobavil Já osobně se divám na Bělobrádka a speciálně na Hermana, který je asi o třídu výš ve své negativitě jako na lidský duševní odpad a když si trochu prorustruji dostupné informace o Hermanovi a vzpomenu si na jeho nedávnou debatu v TV tak mohu jedině konstatovat „ještě větší debil než jsme si mysleli“. Asi oba počítají, kdyby byla dvourychlostní Evropa . že za odměnu svého patolízalství bude pro ně vzhledem k jejich aktivitám adekvátní dobře honorovaný flek.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*