Ředitel CIA Michael Pompeo vidí ruku Kremlu i na svém záchodu

Ředitel CIA Michael Pompeo vidí ruku Kremlu i na svém záchodu

Úřadující administrace Bílého domu sleduje tvrdší politiku vůči Rusku, než předchozí administrativa Baracka Obamy, řekl ředitel CIA Mike Pompeo novinářům.       

Podle Pompea by USA měly odpovídajícím způsobem odolat hrozbě, kterou představuje Ruské federace. V nedávném rozhovoru Pompeo uvedl, že nemá pochybnosti o tom, že Rusko zasahovalo do voleb v USA.

„Jsem přesvědčen, že Rusové se vměšovali do těchto voleb, stejně jako celá zpravodajská komunita,“ řekl Pompeo.

Ve svém projevu na výročním bezpečnostním fóru, ředitel CIA uvedl, že si není jistý, zda je záměrem Ruska porazit teroristickou organizaci Islámský stát. Podle jeho názoru je přínos Moskvy v boji proti islámským extremistům „minimální“.

Pompeo již dříve obvinil Rusko, že se pokouší zničit západní demokracii. Je to ruská hrozba, proč se agenti CIA setkávají častěji. Zvláštní služby USA by proto měly zesílit práci na dohledu a kontrole nepřítele, domnívá se Pompeo.

 

(PRAVDA/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ředitel CIA Michael Pompeo vidí ruku Kremlu i na svém záchodu

  • CIA je zlocinna organizace majici na svedomi i vrazdu JFK, protoze ji chtel rozprasit. Napomahal zniceni WTC. Sabotuje vysetrovani, protoze na tom ma podil. Konstruuje neustale dalsi lzi proti zemim, ktere potrebuji USA znicit, aby nastolily NWO a vladnout neomezene nad svetem a z obcanu vsude udelat ocipovane otroky. CIA jsou slouhy tech nejhorsich sil v USA, ktere o to usiluji a pripravuji 3. svet. valku v Evrope. K tomu slouzi jako priprava neustala paranoidni stvanice proti Rusku, Cine a Iranu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*