Řecko: Migranti unesli řeckou ženu a zamkli jí v suterénu po dobu 5 dnů

Řecko: Migranti unesli řeckou ženu a zamkli jí v suterénu po dobu 5 dnů

Řecká policie stíhá 5 migrantů za únos a uvěznění 34leté řecké ženy ve svém bytě v Aténách, informoval deník Enikos.       

Policisté byli zalarmováni poté, co žena žijící v nedalekém bytě uslyšela křik o pomoc a zavolala na policii.

Policisté místního policejního oddělení a důstojníci zvláštních policejních týmů pro trestnou činnost a národní bezpečnost okamžitě podnikli operaci, aby rukojmí osvobodili.Důstojníci našli 34letou ženu v hrozném stavu v suterénu, zamčenou za dveřmi. Žena tam byla proti své vůli držena 5 dní.

Podle deníku Enikos, její rodiče před několika dny ohlásili, že jí pohřešují. V bytě policisté také našli 26 gramů heroinu.

Policisté zatkli celkem 5 migrantů, z toho dna Maročany, dva Iráčany a jednoho z Alžírska. Orgány se domnívají, že tento případ souvisí s obchodováním s drogami.

Pachatelé, kteří byli obviněni z loupeže a porušování zákona o narkotikách, byli předvedeni k prokurátorovi v Aténách, který je dále vyslýchal.

Exarchia je oblast v Aténách, které je zcela řízena anarchisty a antifašisty, a je policií považována za hraniční oblast no-go zóny.

Tato skutečnost vede všechny druhy zločinců, aby si v této oblasti našli útočiště. Z této oblasti již bylo oznámeno několik zločinů, jako je obchodování s drogami, prostituce, války gangů a vandalismus.
Reklama

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*