Řecko: Falešné smlouvy o spolužití nabízejí „tisícům nelegálních migrantů“ povolení k pobytu v EU

Řecko: Falešné smlouvy o spolužití nabízejí „tisícům nelegálních migrantů“ povolení k pobytu v EU

Nový řecký zákon o soužití je těžce zneužíván a poskytuje nelegálním migrantům povolení k pobytu v Řecku a EU, informoval řecký zpravodajský portál Xryshaygh.

K zajištění práv homosexuálů v zemi byl prostřednictvím řeckého parlamentu předložen nový zákon o spolužití. Cílem „dohody o spolužití“ bylo poskytnout lidem stejná zákonná práva, jako v rámci manželství.Nyní se však zdá, že návrh zákona je těžce zneužíván, jelikož některé ženy uzavřely dohody o spolužití s několika nelegálními migranty, kteří nyní mohou získat povolení k pobytu v Řecku a EU. Není známo, kolika migrantů se to týká, ale mohou to být stovky nebo tisíce.

Řecký poslanec Giannis Lagos z nacionalistické strany Golden Dawn odhalil, že obec Atén, stejně jako mnoho dalších, neprovádějí řádné kontroly podaných dokumentů týkajících se těchto dohod o spolužití.

V důsledku toho může mnoho nelegálních migrantů získat povolení k pobytu uzavřením smluv s řeckými ženami.

Lagos podal žalobu u Nejvyššího soudu proti každému zodpovědnému a požádal žalobce, aby přezkoumali všechny dokumenty o „smlouvách spolužití“ a aby v případě potřeby učinili tyto lidi zodpovědnými.

„Nedovolíme, aby k tomu docházelo, budeme i nadále bojovat proti islamizaci naší země. Bojujeme za Řecko a bojujeme za křesťanství,“ uvedl Lagos.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*