Realita genderové ideologie: Pedofil se u soudu bránil tím, že se cítí jako 8letá dívka

Realita genderové ideologie: Pedofil se u soudu bránil tím, že se cítí jako 8letá dívka

Případ z amerického Michiganu jasně ukazuje, jak je genderová ideologie nebezpečná. 45letý pedofil se u soudu bránil tím, že se necítí jako dospělý muž, ale jako 8letá holčička. Soud mu naštěstí v tomto případě nevyšel vstříc, ale při současném soudním aktivismu je možné všechno.

Nebezpečí zvrácené genderové ideologie je zřejmě jasné každému člověku se zdravým rozumem. Někteří liberálové si však stále stojí za svým a tvrdí, že je to jen strašení. V americkém státě Michigan se však stal případ, který ukazuje, kam až může tato ideologie zajít.



45letý Američan Joseph Gobrick byl obviněn z přechovávání a sledování dětského porna na svém počítači. Tento Michiganské zvrhlík použil na svou obhajobu před soudem skutečně bizarní vysvětlení.

„Vždycky jsem se cítil jako osmileté děvče,“ řekl Gobrick soudu s tím, že jako důkaz jsou jeho dětské kresby, které podle něj vypadají, jako by je kreslila 8letá dívka. O případu informoval deník New York Post.

Soudce se naštěstí neztotožnil s jeho výmluvou a Gobricka odsoudil na 10 až 20 let za mřížemi.

Joseph Gobrick je sexuální delikvent, který byl již v minulosti v New Yorku odsouzen za sexuální zneužití.

V tomto případě tedy vše dopadlo dobře, ale při současném sílícím soudním aktivismu se může stát, že nějaký ultraliberální soudce vezme na vědomí výmluvy nějakého pedofila, že se cítí jako mladá dívka a tím se může vyhnout trestu.

Genderová ideologie hlásá, že každý člověk si může vybrat svůj rod, respektive pohlaví, podle toho jak si sám vybere. Potírá tedy biologickou podstatu pohlaví, že se člověk rodí buď mužem, nebo ženou. Tuto nebezpečnou ideologii obsahuje i Istanbulská úmluva.

S genderovou ideologií jsou problémy i ve sportu. Stále častěji se totiž stává, že „bývalí“ muži (dnes už jakože ženy) soutěží v různých sportovních disciplínách se skutečnými ženami. Není žádným překvapením, že tito „bývalí“ muži je s lehkostí porazí, protože muži jsou více stavění na lepší fyzické výkony.




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*