Rakousko: Muslimský přistěhovalec sexuálně napadl několik 12letých chlapců

Rakousko: Muslimský přistěhovalec sexuálně napadl několik 12letých chlapců

Několik chlapců ve městech Linc a Traun zažilo noční můru. 36letý žadatel o azyl z Afghánistánu pronásledoval děti, sexuálně je obtěžoval a vyhrožoval jim. Muž je nyní ve vazbě.

36letý žadatel o azyl z Leondingu je podezřelý z toho, že zneužil 12letého chlapce z města Traun dne 26. února 2017 v nákupním centru. Se záměrem, mít s chlapcem sexuální styk, muž jej pronásledoval až k tramvajové zastávce, podle policie.

Přistěhovalec chtěl dokonce přinutit chlapce, aby šel s ním domů, nebo aby s ním šel na centrální stanici na veřejný záchod, uvedla policie. Obviněný chlapce nenechal, dokud mu nepomohli cizí lidé. Žadatel o azyl chlapci nejprve hrozil, že jej zabije. Chlapec byl úplně vyděšený, když se pokusil informovat policii.

Ale to není všechno: rozsáhlé policejní vyšetřování odhalilo, že obviněný je také podezřelý ze sexuálního obtěžování dalšího 12letého chlapce totéž odpoledne.

Afghánský přistěhovalec také obtěžoval dalšího 12letého chlapce z Lince v prosinci 2016. Žadatel o azyl požadoval polibky od chlapců, kterých se poté dotýkal, svlékal je a sledoval.

 

(Heute/ svobodnenoviny.eu Foto: Policie)
Loading...

Podobné články

Komentář “Rakousko: Muslimský přistěhovalec sexuálně napadl několik 12letých chlapců

  • Kdo to dopustil, že Evropa je takhle zničena, že jí obchází strach a lidi se bojí ceknout. Komu to má sloužit a čí je to původní myšlenka. Nejhorší jsou ti duševní slepci, kteří pro peníze zničí vše i sebe. Lidi musí myslet vždy o jeden tah dopředu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*