Rakousko: Bílé dívky začaly nosit islámské šátky, aby zabránily obtěžování od muslimských migrantů

Rakousko: Bílé dívky začaly nosit islámské šátky, aby zabránily obtěžování od muslimských migrantů

Doktor a bývalý poslanec Marcus Franz tvrdí, že bílé dívky ve Vídni, Rakousku začaly nosit islámské šátky, aby zabránily obtěžování muslimských migrantů v ulicích.      

Během vystoupení pro mediální společnost OE24, Franz odhalil, že v oblastech obydlených převážně migranty, otci říkají svým dcerám, aby nosily hidžáby, aby zamaskovaly skutečnost, že nejsou muslimky.„Mluvte se ženami na ulici, mluvte s dětmi, mluvte s mladými dívkami, já sám znám otce, kteří, když se jejich dcery vracejí večer domů, když žijí v problémových oblastech, jim dávají islámské šátky, aby nebyly rozpoznány jako Rakušanky,“ uvedl Franz.

„Mám s tím osobní zkušenosti, v 15. okrese (Vídeň), je to fakt,“ dodal s tím, že ženy se bojí kvůli „neustálým agresím“ a že jsou sexuálně obtěžovány muslimskými muži.

Franz dodal, že dívky čelí „sexuálním návrhům a nepříjemné agresi a že dívky a ženy se prostě bojí.“

„Vidíte to u této populace, pokud pracujete v sociální profesi, jako já,“ poznamenal a dodal: „Musíme jasně rozlišovat mezi usazeným obyvatelstvem a těmi, kteří přišli později.“

Jeho vyprávění podtrhuje některé podobnosti s tím, jak německé dívky ve školách s většinou migrantů musí také nosit hižháb, aby se vyhnuly šikaně.

Jak již bylo dříve uvedeno, matka v Německu, jejíž dcera byla šikanována muslimskými studentkami, protože byla blondýna, křesťanka a nenosila muslimský šátek, dostala pokyn od ředitele školy ve Frankfurtu, aby si zakrývala tvář hižhábem.

Matka studently řekla deníku BILD, že její dcera byla muslimskými dívkami šikanována do té míry, že „musela kvůli její ochraně odejít ze školy.“

„Byla bita a verbálně na ní útočily na cestě do školy,“ uvedla matka a vysvětlila, že byla zneužívána kvůli tomu, že má její dcera blonďaté vlasy, nenosí šátek, má německo-hebrejské jméno a je křesťanka.

Když byl ředitel školy informován o situaci, poradil matce, aby jí zakryla tvář hidžábem.

„Vaše dcera nemusí říkat, že je Němka. Kromě toho jí můžete dát šátek!“ Řekl jí ředitel školy.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Rakousko: Bílé dívky začaly nosit islámské šátky, aby zabránily obtěžování od muslimských migrantů

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*