Rakouská rozvědka: Americké organizace financují přistěhovalectví do Evropy

Rakouská rozvědka: Americké organizace financují přistěhovalectví do Evropy

Anonymní zaměstnanec rakouského Defense Office, který řídí rakouské ministerstvo obrany, uvedl, že některé organizace v USA platí pašerákům, aby do Evropy dostaly více imigrantů z Afriky a Středního východu.

„Převozníci požadují horentní sumy k ilegálnímu převozu uprchlíků do Evropy. Podmínky jsou často velmi mizerné, ale i tak převoz v současné době stojí 7000-14000 eur,“ řekl zaměstnanec rakouské Defense Office serveru Info-Direkt.at.

„Existují důkazy, že americké organizace vytvořily model spolufinancování a přispívají značné částky na náklady převozníků.“

usa uprchlici

„Ne každý uprchlík ze severní Afriky má 11.000 eur v hotovosti. Nikdo se nezajímá, odkud ty peníze pochází.“

Zaměstnanec uvedl, že existuje „přísné zatajování informací“ o tom, jak jsou přistěhovalci z Afriky a Středního východu schopni zaplatit překupníkům tyto poplatky.

Pokud je to pravda, pak to znamená, že různé anti-white skupiny platí černým nelegálním přistěhovalcům, namísto legálním aplikantům, aby učinili z bílých Evropanů mizející menšinu.

 

 

Info-direkt.at/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Rakouská rozvědka: Americké organizace financují přistěhovalectví do Evropy

 • · Edit

  Uprimne, neprekvapujeme mne to ani v nejmensim, dalo se to tusit staci se na yo podivat z naslesujich pohledu:
  a) Komu to slouzi, co je duvodem vyvolani teto nestability?
  b) Proc byrokrati v Bruselu nejednaji a nejsou schopni prijmout ucinna opatreni?

  Odpoved a) cilem je postupna kontunailni likvidace co nejsirsi stredni vstrvy obyvatelstva, je relativne vzdelana a ma urcite zivotni naroky a rovnez uvazuje, cili klade neprijemne otazky politikum a radoby (j)elitam. Vse je proti sobe vlastnim zamerum shitozniho programu NWO.
  Odpoved b) staci sledovat kdo se smeje, kdyz se dva perou, je to vzdy treti vzadu. Proc US nijak nezasahuje, jindy rozsevaji svou svobodu, blahobyt a bezpeci i kdyz o to nikdo nestoji. Brusel je rizen Washingtonem D.C. to je znama vec. Dum karet resp
  jejich dollarku se hrouti a nutne potrebuji nejakeho vazala, kterym byla urcena EU. Znama svou neakceschopnosti, pseudohumanismem, korupci a klientelismem a pokrytectvim non plus ultra. Vrcholni politici zaprodali sve narodni staty a celou EU za skutecnou almuznu a ubohy baksis.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*