Rada Evropy zakázala povinné očkování!

Rada Evropy zakázala povinné očkování!

Rada Evropy (CoE), přední evropská a světová organizace pro lidská práva, která řídí Evropský soud pro lidská práva rozhodla 27. ledna 2021 svým hlasováním v resoluci č.2361 (2021) o zákazu ustanovení povinnosti očkování členským státům, včetně ČR.

Rada Evropy je odlišná a oddělená od EU, nicméně má přímý vliv na všechny státy EU. 47 zemí včetně všech členských států EU je vázáno smluvními dohodami Rady Evropy a Evropské úmluvy o lidských právech (EÚLP).

To je vynikající zpráva pro lidi, kteří se obávají povinného nebo vynuceného očkování nebo diskriminace na základě stavu očkování!
Bylo odhlasováno nové usnesení Rady Evropy, které zakazuje státům povinné očkování proti viru. Samotný fakt, že odmítnete očkování nesmí být použit k diskriminaci pracovníků nebo kohokoli, kdo není očkován!

CeO rozhodla, že očkování NENÍ povinné a že na nikoho nesmí být vyvíjen politický, společenský ani jiný tlak, aby se nechal očkovat, pokud si to nepřeje udělat sám.

Nikdo nesmí být diskriminován za to, že nebyl očkován kvůli možným zdravotním rizikům nebo proto, že nechce být očkován.

Členské státy musí zajistit, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné a že na nikoho nesmí být vyvíjen politický, mediální, společenský nebo jiný tlak, aby byl očkován, pokud si to nepřeje.

Zdroje: https://pace.coe.int/en/files/29004/html

www.circleid.com/posts/20210202-freedom-of-expression-part-5-covid-vaccines-not-mandatory

Pročtěte si zejména tyto body

7.3.1 zajistit, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné a že na nikoho není politicky, společensky ani jinak vyvíjen nátlak, aby se nechal očkovat, pokud si to sami nepřejí;

7.3.2 zajistit, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že nebyl očkován kvůli možným zdravotním rizikům nebo nechtěl být očkován;️

7.1.5 zavést nezávislé programy odškodnění za očkování s cílem zajistit odškodnění za nepřiměřené škody a škody způsobené očkováním;
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Rada Evropy zakázala povinné očkování!

  • · Edit

    No vida ještě někde maji v Evropě zdraví rozum 😉

  • · Edit

    Fašistický Mengele režim!!!Neodzkoušené svinstvo si nechají ovce stojící ve frontě napíchat,aby pak posléze zdechly.No vidím to podle Koziny….do roka a do dne…jen to nebude Boží soud…nýbrž chcíplé blbé ovce.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*