Putin vyhlásil „úplnou nezávislost“ od Rothschildovské bankovní kabaly

Putin vyhlásil „úplnou nezávislost“ od Rothschildovské bankovní kabaly

V červnu minulého roku prezident Putin zakázal Jacobovi Rothschildovi a jeho rodině bankovního kartelu Nového světového řádu vstoupit na ruské území „za žádných okolností“ a nyní, o rok později, Putin vyhlásil „úplnou nezávislost“ na globálním bankovním kartelu a Rothschildovými mezinárodními organizacemi poskytujícími půjčky.

Vyhlášením úspěchu „největšího daru“, který může být dán budoucím generacím, Putin v pátek hostil v Kremlu oslavu tohoto úspěchu.

„Oni tvrdili, že to nedokážeme, oni řekli, že bychom byli zničeni,“ řekl Putin zaměstnancům a seniorům. „Naše budoucí generace se budou rozvíjet bez Rothschildových řetězů obepnutých kolem jejich zápěstí a kotníků.“

„Toto je největší dar, který jim můžeme dát.“

Ruský ministr financí Alexei Kudrin také promluvil při této příležitosti a pochválil Putinovy úspěchy při vyhnání Rothschildů z této země.

„Oni nejdou pryč snadno,“ uvedl Kurdin. „Ale dokázali jsme, že je to možné.“

„Největší dědictví, které může být předáno vašim dětem a vnukům, nejsou peníze ani jiné hmotné věci nahromaděné v životě, ale spíše odkaz svobody před zotročením.“Uskutečněním poslední platby za všechny dluhy bývalých sovětských republik vůči světovým centrálním bankám – učiněním Ruska jedinou zemí, které se osvobodila od tyranického uchopení bankovního systému Nového světového řádu – Putin zajistil, že budoucí generace Rusů nebudou žít v dluhovém otroctví globalizační kabaly.

Je známo, že Rothschildova bankovní raketa byla otočena kolem krku ruského hospodářství. Jakmile by byl uzel utažen, ekonomika by se dostala do obtíží a dusila by se.

Mezinárodní měnový fond (MMF) a Světová banka jsou od svého založení v roce 1944 významnými hráči na světové ekonomické scéně. Tyto mezinárodní bankovní organizace, které soukromně řídí proslulá bankovní rodina Rothschildů, jsou prvními, které deregulují svůj finanční sektor, což umožňuje soukromým bankám vykořisťovat ekonomiky zemí.

Jakmile jsou vlády přinuceny zachránit svůj deregulovaný finanční sektor, MMF nebo Světová banka stanoví úvěrový balíček tajně napsaný centrálními bankéři a ministry financí, který podkopává jejich národní svrchovanost a nutí je přijmout úsporná opatření, která poškozují pracovníky, rodiny a prostředí.

Rusko je první zemí, která vyrostla do moudrosti. Oni pracovali tvrdě, aby získali finanční nezávislost, a nyní dokončili proces vykopnutí Rothschildy kontrolovaných bank ze své země.

Na začátku svého prezidentství Putin nastavil prioritu sjednocení Ruska sociálně, duchovně a ekonomicky. Putin nařídil zatčení oligarchy Rothschildem podporovaného Michaila Chodorkovského, který učinil Rothschilda, Henryho Kissingera a Arthura Hartmana řediteli Nadace otevřeného Ruska.

V loňském roce Putin připomněl svému kabinetu, že se zabývá Rothschildy a globalistickými bankstery tím, že „je popadne za krk a vyhodí je z Ruska zadními dveřmi“.

 

(Newspunch/ svobodnenoviny.eu Vladimír Putin Foto: AP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Putin vyhlásil „úplnou nezávislost“ od Rothschildovské bankovní kabaly

  • MMF pujcuje kredity za podminek, ktere zeme nemuze nikdy splatit. Pred udelenim musi zeme provest usporna opatreni, ktera dusi ekonomiku. Je to dabelske konani zidovske bankovni mafie Ritschildu a Rockefelleru. Rusove jako prvni jednaji a vyhodili NGOs, nepousti Rotschildy k tomu, aby vyssavali ruske firmy a financni sektor. Lokajsky zapad i Cesko naopak toto delat nesmi, je pod dohledem USA, ktere je ukoluji, jak maji dojit sve obcany. Proto jsou nasi politici zradci a musime je vyhnat. Cesko prodalo vetsinu podniku a vodni zdroje za uplatu zapadnim investorum. Nejvetsi tunel soucasnosti je prodej Lithia na baterie. Prodali tezebni licence zadarmo a zase se napakovali. Zamlcuji nam to!!! Zisk se v CR ale neinvestuje, ale stahuje se do zahranici. Ceska vlada nevyzaduje, aby se cast zisku investovala tam, kde vznika, tj. v CR! A tak budeme dal vydelavat malo a zustaneme obcane 2. kategorie.
    Putin postavil Rusko na nohy a jede dal. Odrizne Rusko brzy od $, jako Cina. A pak nastane rodeo.

  • Světová banka a papežký stolec je vpodstatě ta samá instituce a dopadne stejně. Monopol na víru v boha (v peníze) se začíná vymaňovat z vatikánu(světové banky) a odděluje se pravoslaví (ruská „světová banka“). Tato analogie je dokonalá peníze jsou podloženy jen vírou, stejně jako bylo křesťanství a monopol na víru se začína rozpadat (příliž mnoho parazitu zneužívajících systém).

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*