Putin varuje: Evropské elity se snaží zabránit Brexitu

Putin varuje: Evropské elity se snaží zabránit Brexitu

Prezident Vladimír Putin poslal lidem Spojeného království varování, ve kterém je informoval, že „k Brexitu nikdy nedojde,“ jestliže to bude ponecháno elitám a že právě teď se bojuje „konečná bitva o britskou svrchovanost“.     

Volby ve Velké Británii vyústily v neschopnost parlamentu a Putin vysvětlil, že ačkoli konzervativní premiérka Theresa Mayová vedla kampaň ve prospěch Brexitu, spoléhala se na „falešné nadšení“ a měla během své kampaně „více špatných dní, než dobrých.“

Britský lid viděl skrz její kroky a odmítl se za ní postavit, podle Putina. Smutnou skutečností je, že v roce 2017 nemá Británie vůdce, které by byl schopen postavit se evropské elitě a bojovat za touhu Britů odmítnout Nový světový řád.

Prezident Vladimír Putin uvedl, že se obává, že Spojené království „nikdy neopustí“ Evropskou unii, protože „Brexit je neobhajitelný pro síly, které existují.“„Britští občané musí nyní bojovat za svá práva,“ vysvětlil Putin „nebo jinak, elity je dostanou do podoby, ze které se nikdy nebudou moci osvobodit.“

„Je to pro ně nyní, nebo nikdy. Oni odmítli vizi globalizace, evropského superstrátu ve prospěch své národní identity, své úžasné historie, své skvělé kultury. Nyní musí donutit své vůdce, aby je respektovali. Protože, poznamenejte si má slova, jejich vůdci dělají vše, co mohou, aby je zradili.“

Putin také varoval, že zisky, kterých Labouristická strana dosáhla ve volbách, představují začátek úplné revize rozhodnutí o Brexitu. Konzervativní strana Theresy Mayová ztratila parlamentní většinu a jsou pravděpodobné další volby v blízké budoucnosti.

Další zisky směrem k socialistické Labouristické straně v budoucnu budou konečným hřebíkem do rakve „snu o Brexitu“. Evropské elity se zotaví ničivou ztrátou Spojeného království ve prospěch Nového světového řádu.

(Vladimír Putin Foto : Sergei Karpukhin/Associated Press)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Putin varuje: Evropské elity se snaží zabránit Brexitu

  • A co takhle zdroj? Nikde jsem si ho nevšiml. Při vší úctě k vašemu web, který čtu spolu s jinými alt. medii, uvést zdroj je slušnost a morální povinnost (pokud tedy jste toto Vladimira Vladimiroviče neslyšeli říci sami na vlastní uši).
    Rád bych, aby co „řekl“ byla pravda, že to řekl, ale přesvědčím se sám, jelikož spousta „alternativních“ webů pouze přežvýkává co kde „slyší“, pouze nakopírují článek do překladače a tomu odpovídá i kvalita.
    Tedy, aby pak nebyl zdroj např. Sorcha Faal a podobné dezinformační weby, které jen kalí vodu a brání pravdě vyjít na povrch!
    Děkuji.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*