Putin se rozhodl – Rusko je světová supervelmoc č. 1 a kdo to nechápe, má smůlu…

Putin se rozhodl – Rusko je světová supervelmoc č. 1 a kdo to nechápe, má smůlu…

Vím, že jsem tím otravným, ale opět musím začít majdanem a budu s ním začínat vždy, dokud se ještě najde nějaký hloupý západní politik, který nechápe, že podpora násilného převratu v Kyjevě s cílem oslabit a ponížit Rusko, se stala počátkem konce síly a pohody Evropské unie a virtuální síly útočného paktu NATO.

Kde jsou ty časy, kdy si Porošenko myslel, že mu USA pomohou pokořit Putina?

Kde jsou ty časy, kdy si dnes všemi stále více kritizovaná Merkelová s absolutně nevýznamný Holland hráli na klíčové postavy Evropské unie a udělovaly absurdní výtky Rusku coby součást tzv. normandského formátu, ačkoliv Rusko dle minské dohody následně schválené jako rezoluce Rady bezpečnosti nemělo zadán ani jeden úkol.

Mnozí mi vyčítají, že Putina adoruji.

A já to přiznávám. Fakt jej pokládám za absolutní světovou politickou špičku, protože nemá ve světě konkurenci. Končící Obama, který zanechává USA v psychologickém rozkladu? Merkelová, která přivedla do Evropy statisíce migrantů, rozvrátila Řecko a jižní státy EU, vyvolává negativní emoce díky své podpoře německého islámu, a teď už jen čeká, kdy jí klekne Deutsche Bank, aby jí to voliči spočítali. To Putin má 80 %, západem podporovaní liberálové, zcela propadli ve volbách, vějíř spojenců v euroasijské oblasti se rozrůstá a v Sýrii, o které bude řeč je jasně pánem.

Putin ví, kdy má mlčet, ví, kdy má být trpělivý, ví kdy se ještě musí s tou Merkelovou a Hollandem stýkat a také ví, což ukázal během G 20, že už to jsou pro něho nevýznamní partneři.

Jestliže Západ vyvolal občanskou válku na Ukrajině, když podporoval v rozporu s demokratickými principy své – bohudík – již poslední svržení hlavy státu – Janukoviče, když Západ nerespektoval, že probanderovská neboli polofašistická západní ukrajinská politická scéna chce připojení k Západu, ale Východ Ukrajiny cítí prorusky, což vedlo k občanské válce a kdy referendum na Krymu bylo stokrát demokratičtější než kdysi v Kosovu…

Putin dovede čekat měsíce a roky, ale ví, že v určité fázi to prostě musí těm, kdo chtějí na Rusko útočit nandat.

Putin má smysl pro časový údaj a ví, že nyní do zvolení budoucího amerického prezidenta tj. do listopadu tohoto roku musí učinit nezvratné kroky, které z Ruska učiní pána situace a celému světu dokáže, že ponižovat ruskou říši, na které ztroskotal předchůdce v úřadu Angely Merkelové kancléř Adolf Hitler či v jiném smyslu předchůdce v úřadu francouzského prezidenta Hollanda císař Napoleon a kterou jako zdaleka nejvýznamnějšího spojence během 2. světové války chápal zřejmě největší americký prezident s celosvětovým rozhledem F.D.Roosewelt není možné.

Situace se mění prakticky den ze dne, z hodiny na hodinu.

Putin v žádném případě nedopustí, aby islámští teroristé, ať již se nazývají jakkoliv vyhráli souboj o Allepo.

Již jsem to jednou napsal a opakuji to: Standartní metodou Západu, která je výrazem novodobého kolonializmu je odstraňování hlav států, kteří nám z nejrůznějších důvodů nevyhovují.

A tak musel padnout sice diktátorský, ale sekulární šéf Iráku Hussajn, abychom dnes viděli Irák v troskách, musel padnout jistě též autoritativní sekulární Kadáfí, aby Libyie byla totálně rozvrácena, musel samozřejmě padnout Janukovič, protože před kamerami odmítl podepsat asociační dohodu s EU, což je mimochodem s ohledem na dnešní negativní stanovisko Holandsko až k pláči…

Nazrál čas k poslední zteči…

A proto Putin naprosto natvrdo začal opakovat, že pád Asadovy vlády absolutně nepřichází v úvahu, protože by nastal – a na příkladu Iráku a Libye to jasně vidíme – totální krvelačný rozvrat.

Putin se přestal zajímat o to, co říká Obama, protože ten celou dobu podporoval teroristy, protože jeho hlavním cílem nebyli islamisté, ale odstranění Asada.

A v situaci, kdy Obamova administrativa jakoby silně pronesla, že přerušuje diplomatická jednání ohledně Sýrie, Putin ještě předtím vynesl absolutní trumf.

Zmrazení dohody o likvidaci polonia s USA spojený spojené s následujícím ultimátem:

Rusko k obnovení dohody požaduje od USA odzbrojení pobaltských států. Konkrétně jde o stažení amerických vojsk z území členských států NATO, které vstoupily do aliance po 1. září 2000. Jedná se o Pobaltí (Litva, Lotyšsko, Estonsko), stejně tak jde o Albánii, Bulharsko, Chorvatsko, Slovinsko, Slovensko, Rumunsko. Rusko také chce, aby v Polsku nebyly umístěny jednotky NATO.

Kromě toho se USA musí vzdát nepřátelské politiky vůči Rusku. Konkrétně, Washington musí zrušit všechny sankce uvalené na Rusy a ruské společnosti, stejně tak musí kompenzovat ruské ztráty v důsledku sankcí – včetně ztrát, které utrpělo Rusko, uvalením embarga na západní potraviny jako odplatu za západní sankce.

A konečně Kreml také požaduje aby Spojené státy zrušily některé zákony ze strany USA, které byly přijaty v roce 2014. zákon o podpoře svobodné Ukrajiny a zrušení tzv. Magnitského zákona.

Dokonalé ultimátum.

Samozřejmě, že nikdo neočekává, že Západ ihned tyto podmínky splní. Ovšem už jen fakt, že Putin je nastolil v takové ostrosti znamená, že si je jist, co může a co nikoliv…

Tam, kde se odehrává současný geopolitický střet, tj. v Sýrii, je pánem on, a ostatní, třebas se skřípěním zubů to musí brát na vědomí.

Putin si je vědom toho, že tento časový úsek mění od základu geopolitické uspořádání vytvořené v roce 1990.

Jsem si jist, že chce s Evropou spolupracovat a velice úzce, ale zároveň vyžaduje slušnost. Ví, že bez Ruska by nebyla ani porážka Napoleona, ani Vídeňský kongres, ani porážka Hitlera a konečně poznámka pro jeho kolegyni Merkelovou ani sjednocené Německo.

Zná všechny tahy protivníků dopředu. A vidí před sebou mátožné postavy odumírajícího Západu, kdy politici, kteří se na rozdíl od něho propadají v podpoře svého vlastního obyvatelstva, kde EU, ale i USA už jen žijí ve virtuální realitě, že vlastně něco mohou. Nemohou už nic…

Věci končí tak, jak je nezbytné.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Putin se rozhodl – Rusko je světová supervelmoc č. 1 a kdo to nechápe, má smůlu…

  • Par informaci k Majdanu. Puc na Ukrajine organizovala CIA a Nulandova (fuck EU), kterou uvedla do uradu Clintonova jako ministryne zahranici. Puc zacal necelych 12 hodin po mirovych jednanich s politiky EU. Puc stal USA 4 miliardy $. Spojenci CIA byli neonaciste ‚Pravy sektor‘ a Banderovci. Odstrelovaci, kteri zabijeli policisty a demonstranty byli vycviceni v Polsku. Behem puce doslo k masakrum na etnickych Rusech na Ukrajine, kterych tam zije asi 60%. Asi 840 tisic jich uprchlo pred radenim neonacistu do Ruska. USA se podarilo pucem nastolit loutkovou vladu, ktera plni ukoly jako vazal USA a je protiruska. Janukovic nepodepsal smlouvu s EU protoze vyzadovala otevreni trhu Ukrajiny a jen par milard $. Janukovic mel lepsi nabidku od euroasijskeho uskupeni BRICS, ktere by ale Ukrajinu provazala s Ruskem. To nesmely USA dopustit. Protoze uz pred pucem chtela Ukrajina vypovedet smlouvu o pouzivani namorni ruske zakladny na Krymu, muselo Rusko si vzit Krym zpatky. Jinak by tam dnes uz vlala vlajka USA a NATO jako na byvale ruske zakladne na Baltu. Resume: USA zorganizovaly puc a dosadily svou loutkovou vladu. Putin musel reagovat a vzal si Krym zpatky. Dusledek – USA o nicem oficielne nevedi, Putin je zloduch, na Rusko uvalil zapad sankce a demonizuje ho neustale v masivni rusofobni propagande. Vylucuje ruske sportovce z olympiady kvuli dopingu, ackoliv USA sportovci legalne dopuji, viz WADA dokumenty od hackeru. USA pracuji na otevreni 3. svetove valky na uzemi Evropy. NATO zakladny slouzi ne k ochrane, ale ke zniceni evropskych zemi v pripade konfliktu!!!!

  • pro pana (paní) Oblivion. Zdroj: Sputnik. A je tam dokonce m ožnost najít příkaz ruského prezidenta i s jeho podpisem Nariškinovi-v originále!!!!!!

  • · Edit

    Mohol by ste uviesť zdroj? Nikde na nete som sa o takomto ultimáte nedočítal. Tak teraz nie som si istý či je to pravda alebo len zbožné želanie autora tohoto príspevku.

  • Skvela analyza, tak to vidim take. Ale pozor, hegemon USA se hrouti a ma dabelskou administrativu a mozna dostane i dablici Clintonovou za prezidentku, ktera je schopna vseho, viz zniceni Libye a ta bude na hegemonii trvat za kazdou cenu! To bude velke nebezpeci pro nas vsechny.
    Vsimli jste si, ze zapadni media prinesli pouze zpravu o plutoniu a vynechaly zpravu o ultimativnich pozadavcich Ruska na stahnuti NATO zakladen, vzniklych po r. 2000! Rusko nepozaduje pritom zadne ustupky, proradny zapad prece slibil Rusku a Gorbymu, ze rozsireni NATO k hranicim Ruska nepripusti!!!! Gorby byl naivni, ze to nevyzadoval smluvne a USA jsou podvodnici, protoze slib nedodrzely. Tomu se rika cenzura, dezinformace EU medii, tyto pozadavky lidem zamlcovat. Nesmeji je vedet, protoze USA chteji instalaci NATO zakladen vystavit Evropu zniceni v pripade konfliktu. A media musi psat a hlasat oficielni mainstream, generovany v USA. Proto je nutne tyto informace davat dal!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*