Putin: Rusko je připraveno poskytnout důkazy, že chemický útok v Sýrii byla operace pod falešnou vlajkou

Putin: Rusko je připraveno poskytnout důkazy, že chemický útok v Sýrii byla operace pod falešnou vlajkou

Vladimír Putin prohlásil, že je Rusko připraveno prokázat, že útok chemickými zbraněmi v Sýrii byl útok pod falešnou vlajkou řízený Spojenými státy, jako záminka pro další invazi kvůli ropě.                          

Putin tvrdí již roky, že by raději spolupracoval s USA na porážce Islámského státu. Pokud se to ale ukáže jako nemožné, on má důkaz, že jsou USA zapleteny do největšího skandálu falešné vlajky od 11. září 2001.

Stejně jako boxer, věřící své síle, Putin absorbuje tlak z USA a vyčkává na svůj čas a čeká na správnou chvíli k úderu.

Důkaz je tak výbušný, že ví, že musí udeřit jen jednou.

Deník AnonHQ napsal: Ačkoli to ještě nezveřejnil, ruský prezident Vladimír Putin v roce 2015 potvrdil, že má tajné satelitní snímky, které by dokázaly, že vláda Spojených států srovnala budovy Twin Towers se zemí řízenou demolicí.

Teroristické útoky z 11. září, byly podle Putina organizovány největším světovým spotřebitelem ropy, aby to vypadalo jako útok agrese ze strany mezinárodních teroristických organizací. Putin uvedl, že to bylo zinscenováno za účelem napadení zemí na Středním východě, největšího světového exportujícího regionu, aby tím ovládli více než polovinu světových zásob ropy.

Zatímco konspirační teoretici jeho důkazy vynechali, časopis European Scientific Journal v roce 2016 uzavřel, že útoky z 11. září byly opravdu řízená demolice.No, Putin je zpět. A tentokrát tvrdí, že má důvěryhodné informace, které můžou prokázat, že chemický útok ze 4. dubna na město Chán Šajchún (který měl na svědomí 86 civilistů včetně dětí) byl organizován s cílem zdiskreditovat vládu syrského prezidenta Bašára Asada (který se vzdal chemických zbraní před téměř čtyřmi lety).

Údajný chemický útok poskytl Spojeným státům záminku k odpálení 59 raket Tomahawk na syrskou leteckou základnu dne 6. dubna.

Na společné tiskové konferenci s italským prezidentem Sergiem Mattarellem v Moskvě 11. dubna, Putin vyzval mezinárodní společenství, aby důkladně prozkoumalo použití chemických zbraní ve městě Chán Šajchún a podniklo příslušné kroky a vyzval svět, aby byl připraven na další chemické útoky. Tyto útoky, uvedl Putin, budou také operace pod falešnou vlajkou, ze kterých bude obviněna syrská vláda.

„Máme zprávy z několika zdrojů, že operace pod falešnou vlajkou, jako byla tato – a nemohu tomu říci jinak – se připravují v jiných částech Sýrie, včetně jižního předměstí Damašku. Oni plánují použít nějaké chemické látky a obvinit z útoku syrskou vládu.

„Prezident Mattarella a já jsme o tom diskutovali a já jsem mu řekl, že mi to připomíná události v roce 2003, kdy představitelé USA na zasedání Rady bezpečnosti OSN demonstrovali předpokládané chemické zbraně, které měly být v Iráku. Následná vojenská kampaň v Iráku skončila devastací země, růstem teroristických hrozeb a vznikem Islámského státu.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Putin: Rusko je připraveno poskytnout důkazy, že chemický útok v Sýrii byla operace pod falešnou vlajkou

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*