Putin odsoudil „liberální“ Francii za zákaz slova „matka“

Putin odsoudil „liberální“ Francii za zákaz slova „matka“

Prezident Vladimir Putin na nedávném setkání v Kremlu poznamenal, že některé evropské země zakázaly na školách slovo „matka“ kvůli obavám z politické korektnosti, což se v Rusku nikdy nesmí stát.Putin se odkazoval na zákon přijatý ve Francii počátkem tohoto roku, který ukládá školám, aby nepoužívaly pojmy „otec“ a „matka“, a místo toho používaly „rodič 1“ a „rodič 2“.

Podle poslankyně Valérie Petitové byla tato změna nezbytná, protože používání slov „otec“ a „matka“ je „staromódní“ a nesplňuje potřeby „sociální rovnosti“.

Nečekejte, že Rusko za prezidenta Putina bude následovat příklad liberální západní Evropy.

V červnu se Vladimír Putin vyjádřil k podobným tématům a prohlásil, že liberalismus je ve smrtelné křeči díky vnucenému multikulturalismu a politické korektnosti.

„Vládnoucí elity se od lidí odtrhly,“ řekl Putin pro deník Financial Times a dodal, že „takzvaná liberální idea přežila svůj účel.“

Deník Summit news napsal: Během setkání Rady pro mezietnické vztahy, Kremlské poradní skupiny, Putin řekl delegátům: „Řekli jste, že slovo„ matka “nelze nahradit. Ukázalo se, že v některých zemích to tak být může, nyní mají „rodič číslo jedna“ a „rodič číslo dvě“. Doufám, že to nikdy nebudeme mít (v Rusku). “

Úředníci, kteří se zúčastnili konference, se smáli, ale pro mnoho lidí za západě, kterým je vnucováno, aby v tichosti akceptovali takové absurdity, jinak budou potrestáni za nesčetné množství možných zločinů, to už není tak vtipné.

„Bude Rusko schopné navždy potlačit ultra-liberální agendu globalistů, která nyní ohrožuje planetu?“ Ptá se Robert Bridge.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*