Putin odsoudil geoinženýrství a označil jej za monumentální hrozbu proti lidem a přírodě

Putin odsoudil geoinženýrství a označil jej za monumentální hrozbu proti lidem a přírodě

Mezitím, co média hlavního proudu ve Spojených státech a Velké Británii oficiálně oznámila, že experimenty sociálního inženýrství opravdu probíhají, prezident Putin poslal vzkaz jeho kritikům: „Nerad to říkám, ale říkal jsem vám to.“    

Vladimír Putin tvrdí, že cítí „zadostiučinění“ kvůli nedávným zprávám, že západní elity provádí experimenty tzv. chemtrails a uvedl, „já nevím, co musím udělat, abych se dostal k těmto lidem.“

Putin hovořil na akci pro Russian Geographical Society, organizaci dlouhodobě podporovanou ruským prezidentem. Během krátké tiskové konference, Putin poukázal na nehorázné oficiální utajování globálního klimatického inženýrství a řekl? „Zdá se, že jim teď říkají aerosolové formace“.

Putin hovořil o zprávách v západních médiích o projektu Harvardské univerzity v hodnotě 20 miliónů dolarů, který má posílat aerosolové injekce do zemské stratosféry, což je poprvé, kdy byl na světě otevřeně připuštěn před veřejností experiment chemtrails.

Ale podle Putina, západní vlády experimentovaly na svých lidech po celá léta. Před necelým měsícem, Putin odsoudil vlády za to, že lžou svým lidem o geoinženýrství.

Ve svém projevu před charitativní sbírkou v jeho rodném městě Petrohradu, Putin v únoru postavil sám sebe do kolizního kurzu se západními vládami, když prohlásil: „Je pozoruhodné, že americká vláda stále odmítá uznat svou činnost. Vědecké údaje jsou zde k vidění pro každého. Jak mohou lidé požadovat regulace a kontroly operací, když vláda nechce přiznat, že vůbec existují? Uráží to inteligenci lidí.“

Nyní, na konci března, díky zprávě o veřejné studii Harvardské univerzity, se zdá, že měl Putin celou dobu pravdu. Oni mohou požívat mainstreamová média, aby je přejmenovali na „aerosolové oblačné formace“, když chtějí, ale prostý fakt je, že experimentují na lidech prostřednictvím chemtrails.

Podle Putina tyto operace představují „monumentální hrozbu“ pro zemskou biotu a jsou útokem proti lidem a proti přírodě.

Putin, který je zásadně proti inženýrským programům v oblasti klimatu, uvedl, že je „hluboce znepokojen“ kvůli „nevědomým rizikům“, které přijímají západní korporace a jsou schvalovány západními vládami, vše ve snaze kontrolovat populaci a hromadit zisky.

Putin byl tázán, zda operace západních vlád v oblasti atmosférického stříkání a programy pro manipulaci s počasím představují „největší útok na pozemský život a zdraví v lidské historii.“

Ruský prezident uvedl, že nezáleží na tom, zda se jedná o „největší hrozbu, nebo druhou největší hrozbu, nebo třetí. Důležité je, že se jedná o útok. Je to vážný útok. Je to nejen odporné, ale je to i útok proti přírodě.

Pocit v Rusku je, že západní vlády a korporace letí příliš blízko ke slunci. Ale problém je v tom, že nebudou jediní, kdo se spálí – Země jako celek bude nést následky těchto činů.

Mezitím, co informace vyplouvající na povrch nasvědčující tomu, že geoinženýrství a manipulace klimatu poškozují ozonovou vrstvu, existují obavy, že Země dosáhne kritického bodu, který nebude možno obnovit. Otrávená Země bude jako nevyléčitelné tělo, které bude ponecháno zemřít.

Alternativa je podle Putina stejná, jako byla vždy. Jednoduše, zacházet s respektem se Zemí, vodními systémy a se vzduchem.

Na otázku, zda by poradil svým občanům, co dělat, když tráví čas v silně nastříkaných oblastech světa, Putin uvedl, že nebude říkat lidem, kam jet na dovolenou. „Ale já chci povzbudit lidi, aby se v tomto problému vzdělávali a učinili inteligentní rozhodnutí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Pravdu má každý před očima, stačí zvednout hlavu a podívat se pořádně

  Představujeme vám nyní velmi dobře zpracovaný soubor důkazů. Jde o dokument z poslední doby popisující a sledující tvorbu umělého počasí nad Německem. Autor strávil rok pozorováním tzv. chemtrails nad svým městem Stuttgartem a jeho závěry jsou velmi skličující. To co se děje v Německu můžeme sledovat i u nás v ČR a vlastně po celém „západním“ světě…

  Podstatnou složkou systému pro úpravu počasí je soubor tzv. intervenčních metod. Počet těchto speciálních intervenčních metod je omezen pouze představivostí, ale až na několik výjimek jde o to, meteorologickému procesu správným způsobem, na správném místě a ve správném čase dodat buď energii nebo chemikálie.

  https://www.youtube.com/watch?v=1j0fngKZg24

  https://www.youtube.com/watch?v=ZRgtxlSrd1I&t=7m52s

 • Kdy to lidi v Evropě pochopí, že rlziko přichází nejvíce ze západu. Jenom zbrojení, války, cvičení zastrašování, kropení jedy z letadel , geneticky upravené potraviny, slavný aspartan, kterým se dosud ještě sladí a mnoho jiných jedů v potravinách o kterých nemáme ani šajnu. A co laboratoře, které se připravují na bakteriologickou válku. Jde z toho hrůza, ale logiku to má , protože jedním z důležitých bodů NWO je razantní snížení ( asi o 80 %) obyvatel. Nic není náhoda vše připravuje druh lidí, který se nazývá homo sapiens a proti plebu také homo sapiens vytváří toto zlo, aby byli jen, vyvolení t.j. velmi bohatí, urozená šlechta a trochu otrocké třídy, která bude sloužit. Smutné je, že spousta lidí o tomto nemá ani šajnu a politici asi také ne nebo záměrně mlčí kvůli své nenasytnosti penězi. Jsem ráda, že pan Putin o tomto veřejně promluvil, ale v našich mediích je to zcela nepřípustné. To raději fandí programu Edison, který je zrcadlem naší politiky , která toto připustí.

 • Neumíte česky ? Co ty zbytečné čárky ve větě ? Čeština není angličtina.

 • Konecne se uz neda zapirat, ze Chemtrails, HARP a vsechny tyhle prasarny otravuji monumentalne ovzdusi a tim i prirodu, zive organizmy a nas.Proc jsou tyto veci delany? Aersoly v ovzdusi obsahuji jedy a tezke kovy a maji slouzit ke zlepseni komunikace vojenskych zarizeni!!!!! Idiotske zelene mozky maji povoleni nas otravovat. Dusledky mohou byt katastrofalni. Vlady, politici jsou vazalove USA a boji se ceknout Jak dlouho tohle bude jeste trvat? Az bude pozde to vratit zpatky?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*