Putin je zabiják

Putin je zabiják

Prohlásil moderátor televize Fox News O’Reilly při svém rozhovoru s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, čímž chtěl zřejmě co nejvíce zapůsobit na nízké pudy rusofobních diváků.

Donald Trump jej usadil slovy: „My tady také máme mnoho zabijáků. Myslíte si, že je naše země nevinná?“ https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/428560-trump-se-s-fox-news-bavil-o-zabijakovi-putinovi-nastvali-kreml-i-republikany.html#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_content=freshnews&utm_term=putin%20je%20zabij%C3%A1k

Zajímavá úroveň „práce“ amerických mainstreamových médií. Poté, co Donald Trump před celým světem prohlásil, že CNN je lživé médium a jeho šéf je lhářem, tak se dostává do konfliktu se zástupcem dalšího média, jehož hlavní „informační“ náplní je šíření nenávisti proti Putinovi a Rusku.

Rusofobové předhazují Putinovi Čečensko, Gruzii či Ukrajinu. Jak to bylo ve skutečnosti?

V případě Čečenska měl Putin nečinně přihlížet k vraždění a terorizování občanů ruské národnosti a přehlížet útoky čečenských muslimských radikálů na území Ruska? V případě Gruzie měl přihlížet, jak gruzínská vojska zabíjejí občany ruské národnosti na území Jižní Osetie? A v případě Ukrajiny snad svrhl legitimního ukrajinského prezidenta a nelegitimním pučistům rozkázal, aby vojensky zlikvidovali ty obyvatele Donbasu, kteří odmítli tyto nelegitimní pučisty uznat za svoje nové vládce?

Naproti tomu, jak je to s USA?

Co jejich vojenská agrese ve Vietnamu, který USA nijak neohrožoval?

Co jejich vojenské napadení Srbska, Iráku a Libye?

Můžeme mluvit o milionech mrtvých a zcela rozvrácených zemích.

A co prezidentská kandidátka Hillary Clintonová?

V březnu 2011 Clintonová přesvědčila amerického prezidenta Obamu o nutnosti vojenské intervence v Libyi, a to i přes odpor amerického ministerstva obrany, které se k vojenské intervenci stavělo odmítavě. https://cs.wikipedia.org/wiki/Hillary_Clintonov%C3%A1

Nezaslouží si spíše Hillary Clintonová „titul“ zabiják?

A zvláště poté, jak se radovala z umučení libyjského prezidenta Kaddáfího, kdy dělala vítězné „wau“ a později mávala jeho revolverem? http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/radost-z-dopadeni-kaddafiho-clintonova-pred-kamerami-to-je-bomba.html

Myslím si, že by pro objektivitu bylo dobré, aby se moderátor americké televize Fox News vyjádřil nejen k její osobě, ale i k politikům jako M. Albright, G. Bush jr., Bill Clinton a další. Jejich útočné války proti zemím, které USA nijak neohrožovaly, jsou snad dostatečně prokázané.

Nebo snad země Srbsko, Irák či Libye nějak USA či kohokoliv z členů NATO ohrožovaly?

Zajímavé, že západní mainstreamová média tento vyloženě nepřátelský výpad proti Vladimírovi Putinovi příliš nekomentují a ještě jsem nečetl, že by moderátora O’Reillyho za jeho výrok kritizovala. Naopak se pustila do Trumpa pro jeho odpověď:„Existuje spousta vrahů. Myslíte si, že naše země je tak nevinná?“ Vůdce republikánské většiny v Senátu Mitch McConnell uvedl, že ruský prezident je kriminálník. Nejméně tři republikánští senátoři a několik dalších konzervativců Trumpova slova odsoudilo, nebo se od prezidenta přímo distancovalo.

Umíte si ale vážení čtenáři představit ten cirkus ve všech západních mainstreamových médiích, kdyby nějaký ruský moderátor v rozhovoru s Vladimírem Putinem označil za zabijáka třeba Hillary Clintonovou?

V tomto případě by navíc toto vyjádření bylo pravdivé, protože Hillary Clintonová má svůj díl viny na vojenském napadení Libye, jehož výsledkem jsou desetitisíce mrtvých, miliony uprchlíků a zcela zdevastovaný stát.

Jenže cílem útoku je Putin a Rusko, takže jakákoliv metoda je pro podobné manipulátory a lháře dobrá.

Jen se potom její autoři nesmí divit údajné účinnosti proruské propagandy, protože oni sami ji už lépe dělat nemohou.

Lhát se totiž musí umět…
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Putin je zabiják

  • O Vladi-miru Putinovi:
    Izaiáš41:
    1Zmlkněte přede mnou, ostrovy! Ať národy zkusí nabrat sil! Jen ať se přiblíží a promluví – pojďme společně k soudu přistoupit. 2Kdo na východě vzbudil vítěze a povolal ho ke službě? Kdo podmanil mu národy a dal mu vládnout nad králi? V prach je svým mečem obrací, svým lukem je jak stébla rozhání. 3Žene je, sám ale kráčí v bezpečí stezkou, na kterou dříve nevkročil.4Kdo to způsobil a učinil? Kdo od počátku volá lidská pokolení? Já Hospodin, ten první, já budu tentýž i na konci!
    Amen

  • Média umí psát hodně hloupostí. Jsou bohužel lidé, kteří těm blábolům věří. Kdyby agresor obvinil zmláceného slovy: „Mlátil mě hlavou do mých okovaných bot, až z něj stříkala krev“, asi by mu nikdo nevěřil. že je oběť. USA mají své vojáky a agenty po celém světě, válčí po celém světě a přesto obviňují z agrese Rusko. Je to stejně hloupé. Bohužel máme dost hlupáků, kteří té propagandě z USA věří.
    V USA se to buď s Trumpem změní, nebo donutí Trumpa poslouchat, nebo ho odstraní jako Kennedyho. Byl bych raději, kdyby vyšla první varianta, ale nevsadil bych na ní.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*