Putin forever?!

Putin forever?!

V roce 2018 jsem četl proroctví tajuplné baby Vangy, která v roce 1979 měla předpovědět nehynoucí slávu Putina, kterou sdělila spisovateli Valentinu Sidorovi: „Všechno roztaje jako z ledu, jen jedno zůstane nedotčené – Vladimirova sláva, sláva Ruska. Příliš mnoho bude obětováno. Nikdo nezastaví Rusko. Všechno se mu odklidí z cesty. Rusko bude vládnout světu.Zasunul jsem tuto informaci do své hlavy a pravidelně ji konfrontuji s realitou. Nuže i za ty tři roky se pozice „Vladimíra“ a jeho Ruska jen posílila, když nyní a to dokonce přes jeho odpor poslanci ruské dumy prakticky freneticky schválili návrh Valentiny Těreškovové, aby v ústavě bylo stanoveno, že se na něj vztahuje výjimka ohledně možnosti opětovně kandidovat na prezidenta, vzal jsem tuto informaci s radostí na vědomí.

Rozhodl jsem se ještě pár let zde na tomto světě zůstat. Vladimír je o dva roky starší, ovšem jeho fyzička a duševní svěžest je asi tak desetkrát lepší než ta moje.

Svět je značně rozkolísaný. Už ne protivníci Západu, ale Západ sám pochybuje o tom, zda věci zvládá. Příkladem budiž tomu uplynulá Mnichovská konference, která téma úpadku a neschopnosti Západu rovnou postavila jako své hlavní téma a od první chvíle přikládala pod kotel jeho rozvaření.

Vše je ve vývoji a co bylo platné před třiceti lety, kdy se naivně věřilo a mimochodem i společně s ruským ožralkou a miláčkem Západu Jelcinem, že dějiny skončily a svět už se trvale noří do laskavého oparu liberální demokracie.

Dnes víme, že už to tak není. Nikdy v letech 1948 -1989 nevedl Západ tolik válek jako v oněch čtyřiceti letech. Vojenská agrese USA a zemí NATO v Iráku, Jugoslávii, Sýrii, Libyi, Afganistánu či na Ukrajině byla a vlastně i je k neskončení.

Rostou ovšem i rozpory, co je a co není demokracie, posiluje cenzura a nedemokratický dirigismus Evropské unie. Svoboda projevu platí toliko pro privilegované elity.

Nuže je dobré, že tato rozkolísanost se zpevňuje.

Čím bude Rusko silnější, tím měně hrozí světu konflikty.

Jestřábi si prostě musí nechat zajít chuť.

Putin doživotním prezidentem je dobrá zpráva pro svět.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*