Putin dává šanci míru-nyní jsou na tahu Američané a zločinci z NATO

Putin dává šanci míru-nyní jsou na tahu Američané a zločinci z NATO

Mohlo by se zdát, že prezident Ruské federace vydal povel k ústupu v Sýrii a jsem přesvědčen, že jednoduchý Za-orálek, Langšádlová nebo momentálně zaostalý Schwarzenberg to takto pojmou a budou vykřikovat-RUS PROHRÁL !!!!!!!

Nedejme se občané ukolébat takovými bláboly koupených loutek. Prezident Putin učnil krok, který jsem očekával. Bylo by věru zbytečné pokračovat dále v bojích, když celému světu veřejně dokázal, že Americké jednotky a síly NATO při bojích s ISIL světu lhaly a nečinily téměř nic pro ochranu civilistů, ba naopak-snažily se válku podporovat a eskalovat. Armáda Ruské federace, která byla v početní menšině oproti nasazeným bojovým jednotkám zločinců z NATO a za třetinový čas, dokázala zamést Amerikou a Saudskou Arábií financované Islamisty. Rusové nám dodali nezvratný důkaz o tom, kdo celému světu lže a kdo je světovým podvratným živlem. To je to podstatné.

Mohlo by se zdát, že nyní je oblast blízkého východu v patové situaci. Domnívám se však, že tomu tak není. Osobně si myslím, že byla učiněna tajná dohoda mezi USA a Ruskem, která řeší sféry vlivu v oblasti. USA se dostaly pod politický, ale i vojenský tlak. Rusko na bojišti v Sýrii veřejně ukázalo část svého vojenského potenciálu a domnívám se, že Americkým zločincům došlo, že případný střet velmocí by nebyl pro USA žádnou selankou. Ruské tanky předstihují ty Americké a to nebyla použita ARMATA, SU 35 a jeho modifikace jsou schopny vymazat Americké letectvo a v kombinaci s S 400 jsou značně nebezpečné a účinné, nemluvě o řízených střelách s přesností úderů na centimetry. Američan byl zatlačen do kouta a to je dobře. V podstatě dostal přes držku jako ve Vietnamu. Nedá se však počítat s tím, že by Američan úplně přestal se svou imperialistickou dobyvačnou politikou. Celý svět se před touto pakáží musí mít velmi na pozoru.

Jsem nyní zvědav, jaké mírové gesto předloží světu USA a NATO. Jsou totiž na tahu. Vězte, že propaganda roztočí kola vymývání mozků ve stylu Za-orálek a bude se snažit ovlivnit veřejné mínění ve smyslu nicotnosti Ruského angažmá v Sýrii a velikosti toho Amerického. Já doufám v rozum lidí, že takové nesmysly nebudou hltat a nebudou jim věřit. Osobně bych ani nebyl proti, kdyby armáda Ruské federace zasáhla vojensky v Evropě a zastavila migrační vlnu. Někdo bude muset uklidit v Evropě ten bordel, který tu dělá Merkelová, Hollande, Bruselská administrativa a vyděrač Erdogan.EU se svých lidí zastat nedokáže a nechce-to je zřetelně vidět. Evropské národy však chtějí žít, chtějí svobodu, demokracii a uznání svých tradic. Tedy vše, co nám Brusel a Merkelová kradou jako poslušní pohůnci USA. Ve stejném smyslu se nám Čechům snaží brát svobodu celá Sobotkova vláda a jsem smutný z toho, že KSČM v tomto smyslu nevystupuje razantněji, i když ona de facto nevystupuje vůbec. Inu-už to nejsou komunisté, ale podělánci.

Podzimní volby se blíží a nebylo by od věci, dát to všem kolaborantským partajím sežrat. Chápu, že to bude obtížné, protože každá velká partaj má své jádro a příznivce, ale je hodně těch, kteří volí podle momentální situace a nálad. Kašlete na nálady, kašlete na zprofanované partaje-používejte rozum.Žádný ze současných politiků Vám na chleba nepřidá, každému z nich je jedno jak prostý občan žije, kašlou na národní tradice, kašlou na naši kulturu a jazyk. Dejte šanci novým subjektům, dejte šanci přímé demokracii, dejte šanci referendu, dejte šanci novému sametu s tím, že kolaboranty poženeme před lidový soud, znárodní se jejich nasyslené majetky, které vyzískali díky daním pracujících,dejme šanci znárodnění církevních majetků které byly národu uloupeny Nečasovou vládou. Vyžeňme Halíky, Dienstbiery, Stropnické, Chovance, Schwarzenbergy z naší krásné země, které úmyslně škodí.Braňme svou zemi a národ před všemi vetřelci. Přeci nechceme, aby se z Evropy stalo bojiště jako v Sýrii. Mysleme dokud je čas.

 

 

Oldřich Rambousek

(ilustrační obrázek Foto: Getty images)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Putin dává šanci míru-nyní jsou na tahu Američané a zločinci z NATO

 • No, tak to je síla. Perfektní shrnutí situace.

  Já naprosto souhlasím a bohužel od A do Zet. Ti slušní lidé, co šli do politiky za pár týdnů zvlčelo, protože, jak chceš s vlky býti, musíš s nimi výti. A už nemají čas se starat o své voliče a jejich blaho a klid. Ve víru událostí se každý ze zvolených zástupců lidu stal ignorantským bastardem podporujícím a propagujícím nám tak potřebnou a nepochopenou Islámskou kulturu, spílá nám do zaslepených xenofobů a tváří se přitom, jako by sežral celou moudrost veškerého světa a klikatými cestičkami se radostně šplhá do análu USA a to jen proto, aby se co nejdéle udržel se svou prdelí na svém postu, a nestydí se brát plat z našich daní. A na voliče nebo své programy a sliby zvysoka se…

  Už mi z toho začíná být fyzicky zle. A pak si pustím Moravce na ČT24 a tam mě poučuje nějaký zelenáč, co houno umí a houno dokázal, že JÁ,(TY, VY VŠICHNI) jsem nevzdělaný tupec, který nechápe to obohacení a blablabla – kdo? No kdo. No samozřejmě sopl ze Stropnického hnízda.

  No a pak si tak pomyslím – to jsme fakt takoví debilové, že tohle volíme? Tak neschopní a prodejní za pár slov a slibů?

  Já nemám moc velké ambice. Pro klidný život mi stačí maturita a práce a můj báječný muž a moje skvělé děti a moje vnoučátka a moji výborní přátelé a skvělí sousedi a mí 3 psi a 3 kočky.

  Ano.
  Ale přesto mi něco v této zemi schází:

  SPRAVEDLNOST – pro všechny stejná práva i povinnosti
  BEZPEČNOST – pro moje děti a rodinu a moci si chránit své děti a rodinu a majetek (teda, ne, že bych něco měla, ale co kdyby)
  HRDOST NA SVOU ZEM – to je jasné
  ROVNOST – to je také jasné
  SLUŠNOST- -//-
  MORÁLKA – -//-

  Tak já teda jdu. Pokud je třeba, jdu. Stačí říct.

 • Brzy se celý svět spojí proti USA. Jen díky USA je tolik válek. V USA dělí státy na poslušné, s loutkovými vládami a ty druhé. Těm druhým nutí poslušnost někde pomocí peněz, jinde pomocí bombardování. V každé zemi na světě se najdou síly, které jsou proamerické. Ty pak stačí podporovat, aby dělali užitečné idioty a USA mohou vládnout světu. Naštěstí jsou takové země, které se před USA nikdy neohnou a USA na ně nemají sílu. Stydím se za to, že jsme členy NATO. Jsme tedy spolupachateli, i když náš vliv na dění je minimální. Jen pocit, že jsme spolupachateli však stačí. Proto budu vždy volit toho, kdo bude bránit naší identitu před USA, NATO či EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*