Půjdou babky kořenářky kvůli EU do ilegality?

Půjdou babky kořenářky kvůli EU do ilegality?

koreni

Ministerstvo zdravotnictví najalo spoustu nových úředníků. Tak zvaných „terénních pracovníků“. Celé čety jich se rozjely po republice a v knihovnách a vzdělávacích institucích kontrolují všechny, Evropskou unií a Ministerstvem zdravotnictví vytipované, publikace a začerňují každou zmínku o léčivosti léčivých rostlin a publikace typu „herbář“, „katalog rostlin“, či „encyklopedie bylin“ dokonce rovnou likvidují. To vše podle nařízení rady ES č.1924/2006. Celá akce je přísně tajná!…

Skutečnost? – Zatím ne!
Zlý sen? … Doufejme!

Zatím to až takhle zlé není (i když by servilní Evropská unie pravděpodobně i chtěla), ale to, že se nesmí informovat o léčivých účincích přírodních produktů na základě tohoto nařízení, je skutečně pravda!

Vedle kontroly nad správnou euro-spotřebou energií – viz Zákaz klasických žárovek, energetických tříd elektrospotřebičů, teď nově plánovaného omezení příkonu elektrických spotřebičů (akce VYSAVAČ) a doporučení správného euro-splachování na WC,

či regulace produkce zemědělství prostřednictvím připravovaných euro-zákonů směřujících k Centrálnímu registru semen

přichází nyní zatím největší „bomba“, za kterou stojí lobby největšího legálního světového byznysu – byznysu zvaného Obchod se zdravím.
Světovým farmaceutickým společnostem nestačí bilionové zisky (myšleno v dolarech, nebo eurech, nikoli korunách českých), chtějí ještě více!

A co jim, zatím ještě stále, ukrajuje z koláče?

PŘÍRODA!

Proto jakákoli odborná studie, informace, či jen zmínka o léčivých účincích nějaké přírodniny tolik vadí!
Proto se farmaceutické megaspolečnosti ohrazují proti používání staletími ověřených přírodních preparátů a snaží se vymoci si všelijaké překážky pro činnost své přírodní konkurence!
Proto firmy, které podnikají v oboru přírodních léčiv, doplňků stravy, či jen přírodních přípravků, musejí informace o léčivosti a prospěšnosti odstraňovat ze svých propagačních a informačních materiálů a webů!

(Opět: aby bezpracně stoupaly zisky těm nejbohatším z bohatých, musejí ti chudí vynaložit vícenáklady podle zákona)

Kam až chtějí zajít nikým nevolení úředníčci EU? Opět se tu nabízejí všeliké konspirační teorie, které ale, ve světle všech dosavadních a stále přibývajících myšlenkových ejakulací euromozků v podobě dalších a dalších nařízení, regulí, příkazů a zákazů, pozbývají na teoretičnosti i konspirativnosti, neboť se pomalu naplňují.

Stojí za tím vším i NWO?

Ještě, že mám na půdě ten starý herbář po prabábě!

Miloš kořínek   miloskorinek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*