Půjde kudrnáč Sobotka po demisi konečně do kriminálu?

Půjde kudrnáč Sobotka po demisi konečně do kriminálu?

Nechci se zastávat Andreje Babiše, ale stran dluhopisů zřejmě postupoval v rámci platného zákona. Sobotka zbaběle pokládá vládu kvůli dluhopisům, ale stran více jak 100 milionů odpuštěných daní kamarádům, Altnerova dluhu, či tunelu OKD je v klídku?

„V prosinci 2016 pak policie v souvislosti s evropskými dotacemi z ROP Severozápad obvinila 24 lidí z poškozování zájmů Evropské unie a dalších trestných činů. Škoda v dotační kauze dosahuje 13,9 miliardy korun. Velkou část z obviněných tvoří hodnotitelé projektů. Mezi obviněnými je i bývalý starosta Chebu Petr Navrátil či bývalá ústecká hejtmanka Jana Vaňhová, bývalý šéf ČSSD v Ústeckém kraji Arno Fišera a dva bývalí náměstci karlovarského hejtmana Jakub Pánik, Miloslav Čermák nebo Petr Horký, který byl náměstkem hejtmana a místostarostou Mariánských Lázní (všichni ČSSD).“ – konec citace – ZDROJPokud si v mediích projdu historii, tak ČSSD má ze všech stran nejvíce politiků, kteří byli usvědčeni z korupce a následně odsouzeni, mnohem větší je však počet jejích politiků, kterým se trestnou činnost „nepodařilo“ prokázat. Vnímám proto ČSSD jako nejzkorumpovanější partaj ze všech, která podle mého rozkrádala a rozkrádá jak státní, tak komunální rozpočty. Partaj, která má na svědomí rozkrádačky, ale možná i vraždy (nejen Mrázka). Sobotka zneužil poslanecké náhrady na koupi bytu, zneužíval používání služebního vozu, odpustil jako ministr financí více jak 100 mil. daní kamarádům Jiřího Paroubka, pohrdá právem, když ignoruje pravomocný rozsudek stran Altnerova dluhu, „prodal“ kamarádovi Bakalovi OKD se ztrátou 60 mld. ….. více ZDE

hledam 46 miliard

Nevím jak kdo, ale já považuji Bohuslava Sobotku za zbabělce, až přizdisráče, korupčníka a vlastizrádce.

Sobotka patří zavřít do kriminálu, ale bohužel nežijeme v právním státě, protože právo a spravedlnost pro vy(z)volené neplatí. Těm grázlům projde vše.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Půjde kudrnáč Sobotka po demisi konečně do kriminálu?

  • Sobotka se bojí předčasných voleb, proto natahuje podání demise.
    Jeho strategie je čitelná – odstavit Babiše od moci, aby ho mohl do voleb zničit přes ministerstvo financí a tak oslabit preference ANO. Kdyby byly volby nyní, nestihl by to a šel by na smetiště dějin. Do října si myslí, že přijde zázrak a ČSSD získá dobrý volební výsledek.
    Kdyby šlo ministerstvo financí proti Babišovi, objasnilo by se mnoho. Dále by se dostalo do povědomí, jak vyrobil přebytek SR – prostě si pohrál s nulami na konci čísel ve výkazech. Tři nuly sem, tři nuly tam, to je jedno, hlavně, že se vykáže přebytek.
    Ať už budou volby v červnu nebo v říjnu, Sobotka ani Babiš k moci nesmí být puštěni. A tady je ten problém – kdo tedy? Někdo, kdo nás vyvede ze závislosti a vazalství na USA prostřednictvím EU, někdo, kdo bude hájit zájmy národa a ne zájmy svého koryta či zisků pro své podnikání. Volba je na každém z nás.

  • Ukazuje se, ze demise je zacatkem posileni naplanovane kampane proti ANO, ktera ma preference ANO u volicu zlikvidovat. Nejvetsi spinavost je uverejneni nahravek Babise z jeho soukromi. Prichazeji uz dalsi veci, ktere ho maji jeste vice kompromitovat. ANO a Babis jsou nebezpecim pro socanskou mafii, ktera chce ovladnout mimo vnitro a policii i ministerstvo financi. Je to zapas, ktery socani nesmeji vyhrat!!!! Uvedomme si, ze CSSD je zmitana neustalymi skandaly a korupci, zlikvidovala a ochromila utvar pro vysetrovani, aby nemusela zit ve strachu, ze jejich zlociny vyjdou na verejnost.

  • Ted zalezi vse na Zemanovi, aby prokazal sve kvality, ktere bezesporu ma. Sobotka rozehral partii, aby se zbavil Babise. Zbaveji se ale Sobotky, protoze skutecny duvod on nema. Na zaklade podezreni nemusi nikdo odstupovat. Babis jenom vyuzil moznosti, ktere mu zakony davaji. Jiny by jich vyuzil jeste vice. Jestli to bylo moralni, je jina otazka. Zakony moralku neobsahuji. CSSD je korupci prolezla a jde na ruku svym kmotrum a mafianum. Rath, Brezina, Wolf. Muzeme libovolne pokracovat. Sobotka ukazal jen svou neschopnost. Otevre se konecne cesta k prosetreni kauzy OKD a zproneveru miliard, za kterou muze i Sobotka!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*