Psychiatr varuje před „časovanou bombou“ v Německu: „Dnešní migranti nejsou integrovatelní“

Psychiatr varuje před „časovanou bombou“ v Německu: „Dnešní migranti nejsou integrovatelní“

Psychiatr varoval, že Německo čelí „časované bombě“ v důsledku masové migrace mladých mužů, kteří mají „šílený potenciál pro agresi“.                    

„Toto je časovaná bomba,“ prohlásil Christian Peter Dogs o rozhodnutí o otevření německých hranic, když se objevil v talkshow Petra Hanna na kanálu ZDF a vysvětlil, že psychiatrie zjistila, že temperament a osobnost lidí jsou obvykle stanoveny ve věku 12 let.

Psychiatr uvedl, že migranti se „nedají učit“ a nemohou ani „porozumět našim hodnotám“ a že výuka o tom, jak se chovat v Německu, nebude mít pravděpodobně velký vliv a dodal: „Musíte to akceptovat“.

„Existují lidí, kteří mají šílený potenciál pro agresi, protože vyrostli obklopeni válkou. Naučili se bojovat a dokonce ani neznají smysl života žít harmonicky,“ uvedl Dogs.

V epizodě show Petera Hanneho – téma „síla strachu“ – psychiatr uvedl, že největší chyba politiků, kterou nyní dělají, pokud jde o příliv migrantů, je jejich reakce na obavy voličů v této záležitosti.

Lidé nejsou „ani příliš pravicoví“, ani nic jiného, uvedl a poznamenal, že kritici hromadné migrace jsou označováni jako „špatní“ a „ultra-pravicoví“, zatímco zprávy o problémech s ohledem na chování nově příchozích jsou potlačovány.



Dogs, kteří řídí psychologickou kliniku Max-Grundig v Bühlerhöhe uvedl, že lidé se „skutečně bojí a cítí se nejistě“ s tím, že jeho klinika léčí velký počet lidí trpících vážnými úzkostnými poruchami v důsledku záplavy migrantů.

„Tito lidé se cítí naprosto zrazeni politikou,“ uvedl psychiatr a zdůraznil: „Je velmi důležité, aby politici brali obavy občanů vážně, protože strach je přirozená emoce, kterou máme předem naprogramovanou a politici nás nemají vést do nebezpečí.“

Od roku 2015, kdy se na pozvání kancléřky Angely Merkelové dostalo do Německa více než milión přistěhovalců, vláda zahájila válku proti „nenávistným projevům“ on-line a policie prováděla nájezdy do domů lidí podezřelých ze zveřejňování kritických připomínek k migrantům na sociálních sítích.

Zákrok proti svobodnému projevu se neobešel bez kontroverze. Vláda byla kritizována poté, co bylo odhaleno její partnerství s bývalou Staci informátorkou Anettou Kahane.

Dr. Hubertus Knabe, expert na Staci a akademik, který se specializuje na komunistický politický útlak, patří mezi hlasy, které odsoudily vládu za spolupráci s Kahane, a uvedl, že není způsobilá vést nějakou pracovní skupinu pověřenou cenzurováním on-line projevů.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: la presse)




Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Psychiatr varuje před „časovanou bombou“ v Německu: „Dnešní migranti nejsou integrovatelní“

  • Ale věrchuška je do Evropy importuje ne proto, aby se integrovali. Potřebuje pouze jejich biologický materiál pro vyšlechtění nové euronegroidní rasy. Tak jak to naplánoval C. Kalergi.

  • Tento článek by si měl přečíst sluníčkář alias Pirát Bartoš jehož projevy o tomto etniku nasvědčují tomu, že tento adept do sněmovny to nemá v hlavě srovnané, což je asi zapříčeněno touhou po moci a živení se kecáním v duchu multy kulty. Cílí asi na lidi typu jež okupují kliniku anebo úplně mladí adepti, kteří vlivem zdegradovaného školství si nemohou udělat ve své hlavě pořádek a skočí na lep mladého kecala. Sluníčkář Bartoš se však cítí sebevědomě a s mladým Stropnickým by mohli tvořit zábavnou dvojici do kabaretu. Asi si myslí, že EU na ně čeká s dobrými řídícími fleky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*