Pseudoumělci žijící z dotací se dožadují náhrad v době, kdy začíná jít o životy a blíží se ekonomická katastrofa

Pseudoumělci žijící z dotací se dožadují náhrad v době, kdy začíná jít o životy a blíží se ekonomická katastrofa

Kde se bere drzost pánů Hrušínských a podobných, jejichž údajné umění se neobejde bez milionových dotací, že se dožadují finančních kompenzací za dočasné uzavření svých života neschopných „uměleckých“ scén a ještě kolem sebe dští špínu ? A to v době, kdy se na nás valí problémy možných nedozírných následků ?
Nestoudnost řady lidí v naší zemi zjevně nezná mezí. A samozvaná morální elita z řad rádoby umělců v tomto směru vévodí, byť je mnoho dalších, kteří je evidentně chtějí trumfnout.
Machrují, jací jsou to „páni“ umělci, ale bez milionů dotací z veřejných prostředků by dávno upadli v zapomnění. Pokud jim toto není hanba, tak ať alespoň mlčí. Ale jejich narcismus je nezadrží ani v okamžiku, kdy je zjevné, že velmi brzy může jít o život nám všem a o možné ekonomické katastrofě nemluvě.
Počet obětí v Itálii za jediný den převýšil číslo 180 a je evidováno dalších 12.000 nových případů nákazy (údaj z 11.3., kdy tento článek píši) a vše nasvědčuje tomu, že bude mnohem hůře. A nejen v Itálii. Jen hlupák si může myslet, že se mu nic nemůže stát. Jako policista jsem často slýchával od obětí větu : „Nikdy mne nenapadlo, že by se to mohlo stát právě mé osobě“. A virus je nepochybně zákeřnější.
V Itálii již zavřeli téměř vše kromě obchodů s potravinami a léky. Dopad na tamní hospodářství bude strašlivý a protože jde o třetí největší ekonomiku Evropy, tak následky pro celý kontinent budou drastické. Tím spíš, že Itálie má již nyní obří dluh ve výši 130 % svého HDP. A je velmi pravděpodobné, že toto postihne mnohem více zemí.
A nějací dotovaní umělci,  političtí neziskovkáři a mnozí další chtějí „odškodné“ ? Kdy už konečně tyto kreatury zmizí z veřejného prostoru ? A samozřejmě musí zmizet i všichni ti, kteří je podporují !
A abych nezapomněl na dobroděje z EU. Ti si stále budou blábolit a tlačit naléhavou a zásadní agendu „uchušťourů“, igelitových sáčků v obchodech a další obdobné „pecky“…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Pseudoumělci žijící z dotací se dožadují náhrad v době, kdy začíná jít o životy a blíží se ekonomická katastrofa

  • Hrušínský mi připomněl hlášku ze seriálu MOST: „On není rasista, on je jednom debil.“
    Nečekejme od něj zdravé myšlení.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*