Pseudopapež František je antikrist

Pseudopapež František je antikrist

V úterý 22. 3. 2016 došlo k teroristickým útokům islamistů v Bruselu a už 24. 3. 2016 František islamistům umývá a líbá nohy. Jeho cílem je prosazení islamizace do Evropy, a tím likvidace křesťanství i evropské civilizace. Zradil Krista, vyhnal Ducha Pravdy a přijal ducha lži, ducha antikrista.

„Kdo je lhář, ne-li ten, kdo popírá, že Ježíš je Kristus (Mesiáš). To je ten antikrist, který popírá Otce i Syna. Kdo popírá Syna, nemá ani Otce. Kdo vyznává Syna, má i Otce.“ (1J 2,22-23)

František popírá Otce i Syna tím, že křesťany staví do jedné roviny se ctiteli pohanských bůžků – démonů a tvrdí: „Všichni jsme Boží děti“. Františkova manipulace spočívá v tom, že řekne částečnou pravdu, aby prosadil herezi. Všichni jsme Boží děti, ale jen v tom smyslu, že Bůh stvořil všechny lidi. Ty, kteří jsou spasen i, i ty, kteří jsou zavrženi. František ale termín „Boží děti“ používá tak, jako bychom všichni byli automaticky bez pokání a bez Ježíše Krista spaseni. A to je hereze maxima. Manipulace termínem Boží děti a termínem Boží milosrdenství je de facto popřením pravdy, že Bůh je spravedlivý a zároveň i popřením věčného trestu, a to je další hereze. Katechismus učí, že opovážlivé spoléhání na Boží milosrdenství je hříchem proti Duchu svatému.

František herezi nevysloví, jen navodí dojem a udělá gesto. Křesťanům, hinduistům, muslimům a transsexuálům líbá nohy a přitom říká, že jsme všichni Boží děti a že máme žít v míru a jednotě. A toto je gesto antikrista. Křesťanství staví na stejnou rovinu s pohanstvím. Tím prakticky vyřazuje základní pravdu o spasitelné Kristově oběti na kříži a otvírá širokou cestu do zavržení.

V homílii argumentuje milosrdným samaritánem se stejným cílem – otevřít dveře invazi islamistů a likvidaci křesťanství.

František místo toho, aby na největší křesťanské svátky obrátil pozornost všech na Krista, líbá nohy muslimům, hinduistům, transsexuálům… Notoricky ale mlčí k utrpení milionů dětí, které prožívají největší galeje v systému juvenilní justice, když jsou ukradeny milujícím rodičům. Tyto děti jsou natolik morálně i psychicky devastovány, že už ani plakat nemohou.

Když byla 2,5 milionová manifestace v Římě proti adopcím dětí homosexuály, František paradoxně paralyzoval katolíky, aby se manifestace nezúčastňovali. Toto je rovněž znak ducha antikrista!

Proč František nevyzve ministerstva školství v evropských státech, aby zastavila sexuální antivýchovu, která demoralizuje malé děti? Proč nevyzve OSN, aby zrušila programy sexuální antivýchovy (na bázi zvrácenosti Kinseyho)?

František na celosvětovém dnu mládeže v Rio de Janeiro vyzval mládež, aby dělala chaos a při zpáteční cestě v letadle pronesl: „Kdo jsem já, abych soudil homosexuály?“. Tím dal najevo, že ani nikdo jiný nemůže hřích odsoudit, tedy musí ho jen tolerovat, schvalovat a privilegovat.

František měl hlásat evangelium a ukazovat na zločiny, které se v současné době dějí. Jde o zavádění priority homosexualismu, kradení dětí sociálními službami, pokrytecké šíření narkomanie, prosazování pohanských sekt, škodlivých vakcín, masové prosazování eutanazie, změny v zákonodárství, které vyřadily Desatero a vtělují antidesatero s plánem redukce lidstva na j ednu miliardu. Povinností Františka, jako zástupce Krista, bylo, aby zločiny pranýřoval a zároveň jasně hlásal Krista jako jedinou cestu ke spáse. On ale činí pravý opak. Proto je miláčkem a hvězdou světových masmédií, za nimiž stojí zednářské elity a bankéřská lobby. Pokud by byl pravým Kristovým zástupcem, musel by být světem očerňován a pronásledován kvůli Kristu a Jeho evangeliu. Sláva, která je mu dána, pochází od toho, který řekl Kristu: „Všechno ti dám, jestli padneš a budeš se mi klanět.“ Ježíš řekl: „Odejdi satane!“, ale František tuto slávu od Božího nepřítele přija l a stal se jeho apoštolem – antikristem.

„Syn zatracení (antikrist) se postaví na odpor a ‚povýší se nade všecko, co má jméno Boží‘ nebo čemu se vzdává božská pocta. Dokonce ‚usedne v chrámu Božím‘ a bude se vydávat za Boha”. (2Tes 2,3-4)

Tato slova se vztahují na pseudopapeže Františka, na něhož za hereze dopadla několikanásobná Boží anathema dle Gal 1,8-9, a dle dogmatické buly Pavla IV. je všechno, co jako heretik koná, neplatné. On se staví na odpor a povyšuje se nade všechno, tedy nad evangelium, nad celé Písmo svaté, nad učení apoštolů, proroků, církevní Tradici, on tupí všechno, čemu se po celou dobu existence křesťanství vzdává božská pocta. On sedí v chrámu Božím – v církvi – jako její hlava, ale ve své pýše se postavil proti všemu, co Bůh círk vi dal a nařídil. On vnáší ducha antikrista do církve tím, že vytváří sebezničující jednotu mezi Kristovým učením a pohanskými bájemi, které uctívají démony. Nyní usiluje i o zničení evropské civilizace skrze islamizaci a spolupracuje se satanizací světových elit; to proto je v masmédiích zbožšťován, ne pronásledován. Všechna tato jeho činnost je znakem antikrista!

(Papež František Foto: AP)

 

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři
Loading...

Podobné články

 • · Edit

  Dievča v priebehu zmeny na chlapca sa stretla s božím kráľovstvom a mocou. Pán Ježiš jej ukázal že k omylom nedochádza a keď sa narodila ako žena mala byť a je žena.
  Teraz z mileniek ostali len kamarátky. Dali sa pokrstiť a,všetko staré sa pochovalo ,umylo a majú nový zaciatok a nejdú na sud ale prešli zo smrti do vecného života zásluhou Ježiša Krista naozajstného ktorý zomrel za hriešnikov a na 3 deň vstal z mŕtvych.

  https://youtu.be/6m0a2TFrCQE

 • Pro Papeze Frantiska – Vatikan – VELKY PODVOD!!!!
  Muzete mi vysvetlit proc delate z lidi takovy blbce?! To, co dokazete predvadet, je tak trapny, ale tak hrozne moc trapny, ze neni slov – jak si hrajete na antikrista!!!! Neni vam to trapny?! Ze si pletete pojmy s dojmy, ze to spolu musime rozebrat! Tohle tak nenecham, aby jste se takhle chovali k tem,ktery vam verili.. Ja to na stesti nikdy nebyla, jsem carodejka, ale nebudu tomu prihlizet! To jste prehnal.. Zadam vas, aby jste tyto maskarady okamzite ukoncil, prestal ze sebe delat idiota, ale hlavne z lidi,kteri vam veri, ty si tohle od vas nezaslouzi a je mi za vas trapne!!! Ocekavam od vas, ze to hned uvedete na pravou miru a vsem se verejne za to omluvite – nejlepe obratem! Na co si to vubec hrajete?! Takovou drzost a podlost vuci vasim vericim, tak se chova Iluminat (kterym jste), nikoliv antikrist!!!! Daniela Krejčová, http://www.tajnevedy.cz

  Per Francesco Papa – Vaticano – grande truffa !!!!
  Può spiegare il motivo per cui lo facciamo da parte di persone tali idioti?! Quello che possono mostrare è così imbarazzante, ma in modo troppo terribilmente imbarazzante che non è la parola – come si gioca l’Anticristo !!!! Non lo fa imbarazzante?! Dalle nozioni sbagliate con l’impressione che abbiamo di smantellare insieme! Questo non avrà esso, in modo da comportarsi così a chi si fidava di te .. la fortuna di Ja non è mai stata, io sono una strega, ma non prendo in considerazione! Hai spazzati .. vi chiedo di avere queste mascherate di fine immediata, si è fermato dal idiota fare, ma soprattutto da persone che di fiducia, non si meritano questo da te e me per il vostro imbarazzante !!! Mi aspetto da voi, subito mettere le cose in chiaro ea tutti publicly’ll scusarsi – preferibilmente subito! Che cosa stai giocando a tutti?! Tale maleducazione e cattiveria verso i credenti e si comporta Ilumina (che si è), non è l’Anticristo !!!! Daniela Krejčová, http://www.tajnevedy.cz

 • NEJEN PAPEŽ, ale celá církevní hierarchie je ANTIKRISTOVSKÁ… nevztahuji to na tzv. obyčejné věřící… jejich proviněním je jen to že Vatikánu skočili na špek…

  PRAVDA JE TAKOVÁ ŽE MOHAMED MĚL KATOLICKÉHO UČITELE…. a islám byl stvořen jako nástroj Vatikánu…

  …původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu za posledních 2000 let!

  Řím se pokoušel před 4.st. ORIGINÁLNÍ Kristovo učení zničit, ale jeho hnutí nebylo možné žádným násilím vymý­tit. Vznikla proto ďábelská myšlenka a římští mocipáni si řekli: Jak zničit Kristovo hnutí, když to nejde silou? Uděláme to podvodem! Vytvoříme falešné křesťanské náboženství! Tak vznikla římsko-katolická cézaro-papežská církev, která je jen falešnou napodobeninou originálního Kristova učení o poznání-sama-sebe.

  A TOTO FALEŠNÉ KŘESŤANSTVÍ POD NÁZVEM KATOLICISMUS DĚLÁ Z LIDSTVA OVCE DODNES… jako mocenský nástroj ovládání lidí bylo dlouho vysoce úspěšné…

  Mezitím ve Vatikánu mimo jiné vymysleli islám, který jim umožnil ovládnout Araby, kteří katolicismus odmítli… no a to jsme u současnosti: Lidé utíkají Vatikánu z lopaty, katolicismus ztrácí ovečky… s síly co stojí v pozadí za Římem se tedy rozhodli nasadit islám i do Evropy aby znovu myšlenkově a duchovně ovládli národy…

  viz web ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

 • Myslíte, že pro podivné chování papeže František stačí zdůvodnění , že je prostě antikrist? Nynější svatý otec má údajně špatné svědomí z dob svého působení za vlády fašistické vojenské junty v Argentině v 70 letech minulého století. Americká NSA určitě něco má i na papeže a drží ho v šachu aby plnil zadání podle not americké administrativy, stejně jako drží pod krkem Merkelovou, Hollandeho atd.

 • Církev v Evropě si lekci zaslouží. Podlehla mamonu a pro majetek se spojí třeba s ďáblem. Bohužel to odnášíme všichni.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*