Průzkum odhalil, že většina Britů si myslí, že policie ztratila nad ulicemi kontrolu

Průzkum odhalil, že většina Britů si myslí, že policie ztratila nad ulicemi kontrolu

Šokující výsledky průzkumu Daily Mail odhalily, že Britové nemají důvěru v policii. Násilná míra kriminality se v posledních dvou letech stále zvyšuje na nejvyšší úroveň a 25% obyvatel se v noci necítí v bezpečí ve svém okolí. Šokujících 57 procent tvrdí, že policejní důstojníci se vzdali kontroly nad čtvrtěmi, kde se zločinci neobávají následků.

Drtivý názor je, že velká část příčiny zvýšení kriminality spočívá v poklesu počtu důstojníků o přibližně 20 000 od roku 2010.S malou nebo žádnou přítomností strážníků, neexistuje žádný odstrašující prostředek pro řešení kriminality. Šedesát procent dotazovaných tvrdí, že v uplynulém roce neviděli ve své ulici policisty.

Šedesát sedm procent (dvě třetiny) respondentů uvedlo, že politická korektnost a strach z důsledků pohoršování menšin, jsou zodpovědné za problémy, se kterými se setkáváme při řešení problémů sexuálních gangů ve velkých městech.

Tyto odsouzené gangy působí ve městech, jako jsou Rochdale, Rotherham, Oxford, Newcastle a Aylesbury.

Průzkum Daily Mail zjistil, že více než polovina (57 procent) si myslí, že policie má strach z potlačování etnických menšin, což vedlo k jejich méně efektivní práci.

Doufejme, že tento průzkum vyvine tlak na ministry, aby obnovili kontrolu nad násilnou zločineckou vlnou, která zaplavuje Spojené království.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*