Průzkum: 80% černých Američanů nesouhlasí s agendou „Zrušit policii“

Průzkum: 80% černých Američanů nesouhlasí s agendou „Zrušit policii“

Mainstreamová média chtějí, aby Američané věřili, že každý černoch v zemi chce policii zrušit, realita je však úplně opačná, jak zdůrazňuje nový průzkum organizace Gallup, který zjistil, že více než 80% nesouhlasí s tímto sentimentem.

Průzkum zjistil, že 61% černých Američanů je s přítomností policie spokojeno, protože je v jejich sousedství, a 20% tvrdí, že chtějí VÍCE policejních hlídek. 

 

 

 

 

 

 

Celkově, 86% Američanů chce buď stejnou úroveň policie nebo více policejních důstojníků ve svém okolí.

Průzkum také zjistil, že 61% černých Američanů je buď poněkud, nebo velmi přesvědčeno, že by s nimi policisté v jejich oblasti zacházeli se zdvořilostí a respektem:

 

 

 

 

 

 

 

Dokonce i černí Američané, kteří „nejsou příliš přesvědčeni“ o pozitivním zacházení (27%), chtějí vidět stejný počet nebo VÍCE policejní důstojníků ve své oblasti:

 

 

 

 

 

 

Průzkum rovněž zjistil, že „Sedmdesát devět procent těch, kteří za posledních 12 měsíců měli co dočinění s policií, tvrdí, že chce, aby policie trávila více či stejné množství času v jejich sousedství; 21% upřednostňuje méně času. “

Kromě toho „osmdesát dva procent těch, kteří s ní neměli co dočinění, chce stejnou nebo větší přítomnost policie; 18% chce méně. “

Navíc „pouze 13% těch, kteří měli pocit, že s nimi bylo zacházeno s úctou, chce, aby policie trávila v jejich sousedství méně času; 87% tam chce více důstojníků, nebo aby tam byli častěji. “

Průzkum přichází v době, kdy dochází k výzvám k zastavení financování nebo úplnému zrušení policie ze strany okrajové menšiny, která má malý vliv na realitu názoru v zemi.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*