Průzkum: 47% Američanů věří, že demokraté „pravděpodobně“ ukradli volby

Průzkum: 47% Američanů věří, že demokraté „pravděpodobně“ ukradli volby

Překvapivý počet Američanů se domnívá, že volby v roce 2020 pravděpodobně ukradli demokraté.

Podle nedávného průzkumu společnosti Rasmussen je pouze 50 procent pravděpodobných voličů přesvědčeno, že volby v roce 2020 byly legitimní, zatímco 47 procent uvedlo, že je pravděpodobné, že volby ukradli demokraté.

„Jak pravděpodobné je,“ zeptal se Rasmussen mezi 17. a 18. listopadem tisícovky pravděpodobných voličů, „že demokraté ukradli hlasy nebo zničili protrumpovské hlasovací lístky v několika státech, aby zajistili Bidenovi vítězství?“ Píše deník Breitbart.Pouze 50 procent uvedlo, že to není pravděpodobné, zatímco celých 47 procent uvedlo, že to pravděpodobné je.

Vůbec ne: 41 procent.

To není moc pravděpodobné: 9 procent.

Poněkud pravděpodobné: 11 procent.

Velmi pravděpodobné: 36 procent.

Je ještě jeden způsob, jak se na to dívat… jen 41 procent si je jistých, že volby nebyly Trumpovi ukradeny.

Rozdělení partají není přesně to, co jsem očekával u 75 procent republikánů – 75 procent! -, kteří tvrdí, že je velmi (61 procent) nebo poněkud (14 procent) pravděpodobné, že volby byly ukradeny.

30 procent Demokratů – Demokratů! – řekněme, že je velmi (20 procent) nebo tak nějak (10 procent) pravděpodobné, že volby byly ukradeny Trumpovi.

Samozřejmě 69 procent demokratů tvrdí, že není vůbec (61 procent) nebo není příliš (8 procent) pravděpodobné, že by volby byly Trumpovi ukradeny. Přesto je těch 30 procent demokratů, kteří tvrdí, že byly ukradeny, dost pozoruhodných.

Pokud jde o otázku, zda by měl Trump ustoupit, 61 procent říká, že by měl, zatímco 33 procent říká, že ne.

Osmdesát čtyři procent demokratů, 37 procent republikánů a 59 procent nepřidružených voličů tvrdí, že Trump by měl ustoupit. Ale 57 procent republikánů nesouhlasí, což znamená, že chtějí, aby pokračoval v boji.

Na otázku, zda si „vaši přátelé a sousedé myslí, že by Trump měl ustoupit“, odpovědělo kladně jen 51 procent dotázaných, zatímco 30 procent záporně – 18 procent nejistě.

Otázka „přátel a sousedů“ je důležitá proto, že přední američtí průzkumníci veřejného mínění jsou přesvědčeni, že otázka přesněji odráží skutečný záměr zkoumané osoby. Teď, když žijeme v čím dál fašističtější zemi, kde vás potulné bandy levicových hnědokošiláčů buď vyhodí, nebo vás zařadí na černou listinu, nebo vás fyzicky napadnou za podporu Trumpa, lidé se začali stydět říct voličům pravdu o své Trumpově podpoře. Takže…

Dovolte mi to zopakovat…

Jen 51 procent říká, že Trump by měl ustoupit.

Demokraté a jejich mediální přisluhovači prohrávají bitvu o vztahy s veřejností a prohrávají ji těžce.

Někdo mi ještě musí vysvětlit, proč čtyři temně modrá města – Detroit, Filadelfie, Atlanta a Milwaukee najednou přestala počítat, když byl Trump v čele. Nikdy v životě jsem neviděl, že by se počítání takhle zastavilo. A až začalo sčítání, podívej se na všechny ty Bidenovy hlasy!

Smrdí to až do nebes, a dokud neuslyším vysvětlení, které dává smysl – Ne, ne… Víš co, neexistuje vysvětlení, které by tomu někdy dávalo smysl. Takže dokud nebudou hlasy v těchto státech podrobeny detailnímu auditu s transparentností, nikdy se úplně nesmířím s výsledkem Bidenova vítězství.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*