Provokace s největší pravděpodobností ze státní sféry na demonstraci v Praze proti islámu

Provokace s největší pravděpodobností ze státní sféry na demonstraci v Praze proti islámu

V sobotu se po celé Evropě konaly demonstrace, namířené proti islamizaci Evropy. Je nutné zdůraznit, že na podporu premiéra Sobotky se před Úřadem vlády sešlo kolem 60 lidí.

Zatímco napříč republikou demonstrovaly tisíce lidí jak proti islamizaci Evropy, tak i proti politice našeho premiéra. Je evidentní, že premiér Sobotka čím dál tím více ztrácí veřejnou podporu.

Ovšem demonstrace v Praze měly jednu chybu. A to, že útočníci zapálili sociální centrum v Praze, které pomáhá takzvaným běžencům. Mnozí lidé, hlavně přímí účastnící sobotní pražské demonstrace si všimli, že skupina cca 20 lidí, kteří měli zakryté obličeje (což zákon na demonstracích zakazuje), velmi nepřesvědčivě vystupuje proti anarchistům a dalším levicovým extremistům.

Je nutné zdůraznit, že tato podivná skupinka lidí měla oblečení podobné, které nosí takzvaní příznivci krajní pravice. A dokonce jeden člověk z této skupiny byl několikrát viděn, jak snad spolupracuje i se zasahujícími policisty.

Podrobněji o této události referuje server American European News:Průvod ultralevicových anarchistů s transparenty „Uprchlíci, vítejte!“ se střetl s bizarní a koordinovanou skupinkou „nácků“, které koordinoval muž v hnědé bundě a současně ten samý muž v podstatě koordinoval i uniformované policisty na druhé straně pomyslné barikády. Zajímavé bylo i místo, kde se maskovaní náckové nacházeli a z jaké budovy vycházeli. Z budovy v majetku ministerstva vnitra. Zapálení sociálního centra v Praze tak dozajista nemají na svědomí občané, ale právě někdo z těchto provokatérů“.

Maskovaní „náckové“ pod dohledem velitele…
Maskovaní „náckové“ pod dohledem velitele…

provokace demonstrace 2

Koordinátor v týlu policistů…
Koordinátor v týlu policistů…

provokace demonstrace 4

 

Všimněte si, jak zakuklenci vstupují do budovy v majetku Ministerstva vnitra
Všimněte si, jak zakuklenci vstupují do budovy v majetku Ministerstva vnitra

 

Bylo by vhodné se podívat i na toto video, které ledacos dokazuje.

Video s názvem „Policejní provokatéři na Malé Straně“.
Byl bych velmi nerad aby to, co se stalo v sobotu v Praze, neslo v sobě rysy provokace.

Lidé by v aktuální situaci měli být velmi citliví na jakékoli informace, která jim předloží média. O každé informaci je důležité nějaký čas přemýšlet..

Doporučuji k přečtení rozhovor s panem poslancem Valentou, který se obává, aby útok na zařízení pro uprchlíky nebyla něčí špinavá hra (rozhovor k přečtení zde).

Upozornění:

Předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek vyzval ministra vnitra Chovance k odstoupení, a to kvůli zneužívaní policistů pro politické úkoly v reflexi na sobotní provokační akci přestrojených příslušníků ministerstva vnitra za nácky v provokačním schématu, který měl zdiskreditovat demonstranty proti islámu v očích veřejnosti. Více na blogu Jiřího Vítka zde.

provokace demo

Budova a nádvoří, kde se „náckové“ organizovali, je v majetku Ministerstva vnitra ČR / zdroj: AE News

 

Petr Cvalín

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Provokace s největší pravděpodobností ze státní sféry na demonstraci v Praze proti islámu

  • To je teda národní divadlo v terénu. Kdopak je režisérem této tragikomedie. A proč toto představení je zkaženotím, že každý vidí pána v hnědé bundě co to řídí. Zřejmě to bude nějaká větší šarže a je zajímavé, že on je vlastně jakoby mimoň, on není v emoci protože tuhle etudu řídí. Je to fraška. Dobře,že se v Praze odpor proti islamizaci konal i na Václaváku kde nebyli provokatéři a vše proběhlo v poklidu. Příště si z toho režie vezme ponaučení a vrchní velitel a koordinátor této akce bude v nějakém kostýmu, aby se neodlišoval a tím byl jakoby neodhalitelný. Nevím jestli toto video je legrace, nebo přehlídkou ubohostí herců a režiserů.

  • · Edit

    Vážení, čemu se divíte. Bretschnaidry a Živčáky je asi jediné , co naši veřejní(tajní) bezpečáci dovedou vymyslet vposledních 100 letech. Pan ministr jistě poznal rukopis. Jestli to věděl předem, jedná se o vlastizradu a jestli to neveděl, tak pan bůh s námi. Může řídit tříkolku a ne ministerstvo. Naše bezpečnost nestojí ani za tu tříkolku a z vlastních lidí dělá hlupáky a pimprlata.

  • Starého psa novým kouskům nenaučíš. Chovanec si vyzkoušel intriky a provokace hned po volbách, když navrhl utajenou schůzku u Zemana a hned jí proflákl do médií, aby odatranil Sobotkovy odpůrce na vedlejší kolej. K Chovancovi není dobré se otočit zády.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*