Proti-imigrační aktivistka dostala kvůli poznámkám o Alláhovi celoživotní zákaz do Velké Británie (Video)

Proti-imigrační aktivistka dostala kvůli poznámkám o Alláhovi celoživotní zákaz do Velké Británie (Video)

Konzervativní kanadská aktivistka zjistila, že má celoživotní zákaz vstupu do Spojeného království kvůli „sociálnímu experimentu,“ který provedla v britském městě a upoutala tím pozornost úřadů.

Lauren Southernová, konzervativní kanadská politická aktivistka a internetová celebrita, již nemůže nikdy navštívit Spojené království, protože se pokusila podle médií distribuovat „rasistický materiál“.

Během toho, co sama Southernová popsala jako „sociální experiment“, aktivistka se ve městě Luton pokoušela rozdat kolemjdoucím letáky, na kterých stálo, že „Alláh byl homosexuální Bůh“ a že „Alláh byl transsexuál“, čímž vyvolala vlnu stížností místních obyvatel, kteří na to upozornili úřady.Video zveřejněné aktivistkou na jejím Twitteru a Youtube ukazuje, jak ji policisté varují, že její „experiment“ může vést k násilí, neboť někteří lidé jsou „extrémně uraženi“ a že by mohla být zatčena za to, že znepokojovala veřejnost.

Zatímco policie Southernovou po sporu nezadržela, aktivistka se nakonec ocitla s obviněním a zákazem vstoupit do země s tím, že její činy v Lutonu představovaly „hrozbu pro základní zájmy společnosti a veřejné politiky Spojeného království.“
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Proti-imigrační aktivistka dostala kvůli poznámkám o Alláhovi celoživotní zákaz do Velké Británie (Video)

  • · Edit

    Jé já chci také celoživotní zákaz vstupu do Anglie. Kéž by mé přání bylo vyslyšeno.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*