Proti covidu 500 vojáků, proti občanům 5 000 a 26 000 policistů. Proti komu vláda bojuje?

Proti covidu 500 vojáků, proti občanům 5 000 a 26 000 policistů. Proti komu vláda bojuje?

V nemocnicích a domovech pomáhá v boji s PR covidem zhruba pět set vojáků. Proti vlastním občanům jich vláda nasadila 5000 a 26000 policistů. Myslím, že počty dokládají, proti komu ve skutečnosti vláda svým stanným právem bojuje.

Většina aktivit na podporu imunity, psychického a potažmo fyzického zdraví je z nařízení vlády v nekonečném nouzovém stavu, který má prakticky charakter stanného práva, zapovězena. Chcete vy a vaše děti utužit tělo a ducha sportem? Chcete si vyjít na čistý vzduch na hory? Chcete posílit imunitu saunou? Psychicky se dát do pořádku návštěvou u blízkých?

Huš holot! Byste toho taky chtěli! To všechno vláda zcela v rozporu s posílením zdraví vlastních občanů svévolně pod všemožnými výhrůžkami zakazuje. A aby toho nebylo málo ministr vnitra Jan Hamáček a spol. nyní povolali do šiku proti „vnitřnímu nepříteli“ na 30 tisíc příslušníků ozbrojených složek, aby kontrolovali „výjezdní doložky“ a jejich oprávněný důvod při překročení krajů. Včetně asi 5 000 vojáků. Zajímavé, že pro boj s covidem v nemocnicích a domovech důchodců jich naši protektoři nasadili asi 500.Záměrná genocida imunity a zdraví občanů?

Slyšeli jste, že by některý ze tří lokajských ministrů zdravotnictví (Vojtěch, Prymula, Blatný), případně kdokoliv z garnitury, v posledním roce šířil povědomi o pohybu, cvičení, saunování, otužování, stravě a zvýšené konzumaci ovoce a zeleniny, bylinných čajů, příjmu vitamínu C a D, Z logiky věci tkví přeci největší síla v naší imunitě.

Ale o zdraví lidí těm nahoře s tendencemi k papalášství (slovy jednoho z nich) přeci vůbec nejde. Děti nechť kvasí a tloustnou doma. Dejte si hadry na hubu, nejlépe všude a nejlépe dva až nekonečně, nyní tedy jen ofiko respirátory, protože ty jsou byznysově správné, choďte pravidelně (ve firmách brzy povinně) podporovat bezpředmětný tunel testování, který je zcela bez jakéhokoliv podkladu mytizován prakticky jako záchrana. Během toho se děste sledováním našich tiskovek a propagandy drtivé většiny současných mediálních trubek.

A taky čekejte na další mytizovaný tunel známý jako vakcíny – sic rychlokvašené a, jak se „překvapivě“ ozývá už i od „odborníků“, zřejmě jen částečně fungující proti všem možným orwellovským mutacím. Takže zřejmě časem jen kvůli očkování na PR COVID budeme muset být každou chvíli nastoupení na další vpich.

Co až vám nařídí, ať si respirátor promažete vlastními…?

Mimochodem, až vám vláda či kvazi experti typu Prymuly, Blatného a spol. poradí, ať si vnitřek respirátoru vymastíte vlastními výkaly, které „zaručeně“ zvyšují neprostupnost, utěsní ochrannou pomůcku a navíc značně odpuzují onen PR covid, uděláte to? I to, když se zavřete do mrazáku, nebo skočíte do studni (nikoho nenabádám, jen dávám absurdní příklad) logicky sníží riziko možného přenosu (jakéhokoliv) viru na vaše blízké. S jistou mírou nadsázky vláda (nejen naše samozřejmě) koná ve smyslu, zavřete sebe a své dítě na léta do studně a odlučte se od svých rodičů, prodloužíte jim pár měsíců či let (jakého?) života.

Vláda koronadžihádistů nás zkrátka zachrání, i kdyby nás měla postřílet. Před PR virem, který většina lidí zjistí, že má, až po prodělání pochybných testů, a na který většině lidí stačí 10 dní karanténa bez jakéhokoliv léku.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Proti covidu 500 vojáků, proti občanům 5 000 a 26 000 policistů. Proti komu vláda bojuje?

 • · Edit

  Víme, že každá žena která není vedena správně zabije i svého věrného manžela nebo bratra. Nejhorší jsou ty, které jsou sami a nedokáží se orientovat co je dobré a co není, a snadno podléhají lžím, bludům a podvodům, než aby si je prověřili a lidsky rozlišili správně. Politici lžou, podvádějí, provokují atd. Současný stav je tak vylhaný, že se k němu nikdo ze lhářů nehlásí. Nařizují se roušky, ale i zdravotní omezení o kterém si jedna nejmenovaná bezpečnostní pracovnice dovolila vyhodit důchodce z obchodu, který ji jasně řekl, že má respirační zdravotní omezení. Což ze zákona nesmí nikdo znesnadňovat a omezovat právo informace které jsou zákonem chráněné a nesmí se nikdo na detaily ptát. Samozřejmě ho tato neinteligentní zmanipulovaná hloupá a arogantní žena pod rouškou moci a narcismu neakceptovala a snažila se ho vyhodit, že musí mít roušku. Podotýkám, on měl dvojitou látkovou ochranu. Nebyl přenašeč nemocí. Když jí požádal a následně i zaměstnance který nebyl vedoucí aby to řešili nahlédnutím do zákona o restrikcích zákazu a zdravotní výjimky která je uvedena pod bodem i) řekli, že je to nezajímá, že se neprokázal očkovacím průkazem EU, průkazem totožnosti, potvrzením lékaře a další nesmysli. Jednoznačně v nařízení vlády je ochrana chráněných výjimek a odmítli jakoukoliv komunikaci a důkazy ohledně nařízení. Řka, že je to nezajímá a že se můžou dělat co chtějí. TO JE GENOCIDA! Když je upozornil, že nikdo nemá nařízenou certifikovanou roušku, správně označenou s certifikátem označení, RN označení což je jednorázová pomůcka na 2-3 hod, CE označení čísla normy s datumem výroby, označením výrobce a jasným označením FFP2 nebo 3 naprosto selhali s tím, že dělám potíže at odejde. Každý měl svou po domácku vyrobenou roušku nebo neoznačenou a vyhrožovali, že zavolají policii (udavači). Přitom ona sama měla v roušce díry aby mohla dobře dýchat a neměnit po 20 až 120 min. roušku. Nikdo z nich nepodal žádné důkazy ani nařízení vlády o které důchodce žádal. Takováto degenerace je, když se nedodržují vládní nařízení v Penny Marketu,Trutnov zelená Louka, který patří do společnosti Babiše který si neumí zřídit mezi svými zaměstnanci pořádek a chránit lži ve svých společnostech. Je třeba, aby nebyl na člověka který má zdravotní omezení nátlak a šikanování jako v podobě této neschopné ženy bezpečnostní agentury která jako jediná nezná a odmítá zákony i když vládního nařízení. Ochrana musí být potvrzena, certifikována a dohledatelná. NP95 a podvodné respirátory FFP2 bez čísla normy, výrobce,notifikace, označením CE a datumu jsou podvod který vláda šíří lživě a podvodně tak, aby si různí výrobci namastili kapsy. Rozmohla se tu ochrana vždy jen pouze proti prachu.Ne pro ochranu občanů.Roušky jsou zdraví škodlivé a neúčinné!!

 • Příčiny šíření viru v ČR: Chamtivost politiků – za každou cenu vše centralizovat a vydělávat na všem včetně distribuce testů, roušek, respirátorů, desinfekce, vakcín. Dále podřizování rozhodování jak předcházejícím krajským volbám, tak nadcházejícím volbám. Neochota dělit se o kořist s opozicí. Dále aktivní motivace nemocnic, aby vykazovaly vše jako covid, protože prémie za covidová lůžka je velice zajímavá.
  Řešení – decentralizovat distribuci ochranných pomůcek a regulovat jejich cenu. Zbavit se vlády chaotika Babiše a urychleně sestavit úřednickou vládu odborníků do voleb. K tomu je nutné přijmout volební zákon, jinak bude vládnout dál Babiš a nebude koho požádat o důvěru.
  Je nutné prověřit všechny zakázky, které proběhly bez výběrového řízení v nouzovém stavu a hnát k trestní odpovědnosti ty, kteří se v honbě za ziskem zasloužili o chaos v distribuci.
  Praktičtí lékaři musí začít opět pracovat, aby lidé neumírali na nemoci, které už umíme sto let léčit.
  Naše vláda dokázala na jaře jen zakázat prodej roušek jinému subjektu než státu, takže jsme si je šili doma. Pak Babiš s Hamáčkem nakoupili roušky a respirátory z Číny a potřebují se jich zbavit, jinak by nevydělali, proto nařizují nesmysly a úmyslně podporují šíření nemoci, aby byla po respirátorech a následně vakcínách poptávka.
  Babiš zřejmě nepochopil, že občané mají problém s dodržováním smysluplných nařízení. Nesmyslná nařízení pak úplně ignorují. Je nutné vládu vyměnit, aby lidé začali věřit a spolupracovali. To s Babišem v žádném případě nepůjde.
  V opozici také nevidím vhodné kandidáty, takže milí politici, přenechte alespoň na nějaký čas kormidlo odborníkům na dané resorty.

 • Boj proti Covidu je výnosný kšeft. Viděli jsme to naposledy v boji Babiše a Hamáčka o testy do škol. Jde o to, prostřednictvím nastrčených kumpánů vydělat. Proto odmítají vše, co je zadarmo, na tom se nevydělá. Bojují mezi sebou i o zakázku na distribuci vakcín, takže leží ve skladech.
  Kdyby se virus vymýtil, skončily by ty skvělé kšefty se státními zakázkami v nouzovém stavu. To vláda nedopustí. Raději nechá nakazit policajty, kteří jsou ve velkém kontaktu s lidmi, které kontrolují, prostřednictvím policajtů nakazí i další kontrolované. Žádný policajt si mezi kontrolami nemění rukavice ani respirátor. Je třeba předkládat co nejvíce dokladů, aby byl přenos jistý.
  Čím horší to bude, tím více bude kšeftů s rouškami, respirátory, vakcínami, desinfekcí. Nařídí se pravidelné testování, aby byl odbyt. Kdo na tom vydělává? Občan ne, ten to platí a budou to platit i pravnoučata, která se ještě nenarodila.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*