Protesty a ničení v Americe a jejich skutečný důvod

Protesty a ničení v Americe a jejich skutečný důvod

25. května došlo k údajné vraždě 46ti letého George Floyda příslušníkem policie Derekem Chauvinem ve městě Minneapolis, státě Minnesota, v Americe. Brzy nato vypukly vzpoury a výtržnosti na protest proti tomuto činu a také proti „příliš mírnému rozsudku nad vrahem,“ který zněl „vražda 3. stupně.“

Ale proč Minneapolis? Proč právě tam? Byla to samovolná akce, nebo něco plánovaného?

Musíme se zamyslet nad situací města Minneapolis. To město to jedno z dvojčat! To druhé dvojče je St. Paul, jak můžete vidět na přiložené mapě. Mezi nimi protéká řeka Mississippi. V Americe se jim běžně říká „twin cities,“ neboli města-dvojčata.

Už toto dává námět k zamyšlení a proto bude dobré prozkoumat co se doopravdy stalo. Protesty začaly ve městě Minneapolis poté, co bílý policista zabil neozbrojeného černocha. Pochopitelně, něco takového často vyústí v rasové třenice, hromadné ničení a loupeže. Touto dobou se protesty rozšířily do 30 dalších měst a nepokojů stále přibývá, hlásí CNN. Článek ZDE.



Minnesota a Washington D.C. a některá jiná města musela přivolat na pomoc Národní gardu a starostové zavedli zákaz vycházení ven po 8. hodině večer. Ten ale není nikde respektován a protestující ničí a pálí co se dá, většinu noci.

Jak se dalo čekat, protestující, zachyceni na snímcích a ve videích jsou převážně mladí lidé. Takže to není spontánní akce, kdy by – na příklad – lidé z jednoho městského bloku vytáhli do ulic a protestovali. Pak by se mezi nimi přece objevovali lidé různého stáří. Už to samotné je podezřelé. V jednom videu bylo rovněž poukazováno na palety s cihlami, které byly složeny v ulici, aniž by se tam cokoliv stavělo či budovalo. Zřejmá pomoc násilníkům k rozbíjení výkladních skříní. Video ZDE. V Minnesotě zastavila policie auto, které přiváželo potřeby pro protestující. Lidé z auta bleskově utekli, takže je nebylo možno identifikovat.

Je odhadováno, že zatím bylo zničeno v Minneapolis a v St. Paul asi 170 obchodů a obchodních míst malých podnikatelů. Všimněte si, že budovy firmy Amazon, které se v Minneapolis nacházejí, zasaženy nebyly! Celkový seznam škod je ZDE, je průběžně obnovován.

Bylo zvláštní, jak reagoval starosta města Minneapolis. V pátek ráno povolal Národní gardu na pomoc. Během dne měli velkou konferenci, kde plánovali, jak budou proti protestujícím postupovat a která jednotka bude kde, by zabránili ničení. Večer vyhlásila policie zákaz vycházení ven po 8. hodině a pak se všichni vytratili – prostě zmizeli. Zmizela i Národní garda –všichni byli pryč a vandalům zůstalo volné pole. Mnozí je viděli, jak hromadně najížděli na dálnici a ujížděli pryč. Článek ZDE.

Jak k tomu všemu došlo – kdo to začal?

Zdá se, že všecky ty protesty, loupení a ničení bylo velmi dobře naplánováno a zorganizováno. Článek Gary Hollanda podezřívá, že jsou zúčastnění CIA, Mossad, FBI, DIA, COINTELPRO agenti, vedle Antify, Black Lives Matter (černošská rasistická organizace), MECHA a jiné bolševické skupiny. Má za to, že je zúčastněn i NORTHCOM, což je vládní organizace na obranu Spojených Států. Článek ZDE.

Je pravděpodobné, že ti, kteří vytvořili Koronavirus psy-op pochopili, že takový virus nestačí na to, aby lidé, celí ustrašení, nadále zůstávali zavřeni doma. Nakonec – každý virus má pouze omezené trvání. Proběhne populací a zanikne, protože všichni si na něj vytvoří odolnost. To je, jak se každý virus chová. Takže bylo nutné přijít s něčím novým s něčím silnějším, co všecky donutí znovu se bát a tím pádem poslouchat.

Zřejmě také nebylo zásahem korony zničeno dostatečné množství malých a středních podnikatelů, a tak se toho úkolu ujali shora jmenovaní raubíři, kteří podnítili (anebo zaplatili) mladé, nezkušené a nerozumné lidi ke spolupráci. A ještě ke všemu asi zkoušeli znemožnit současného amerického presidenta, Donalda Trumpa. Když se podíváte na přiložené video, můžete tam jasně vidět jednoho z provokatérů. Je celý v černém, má novou masku s respirátorem a drží černý deštník, asi na ukrytí kladiva, v případě potřeby. Kladivem pak rozbíjí výkladní skříně. I lidé na něho volají „ty jsi policajt!“ Video ZDE.

Jen tak pro zajímavost, jistá dáma už měla dost policejní kontroly a dala jim to jasně najevo tím, že zfackovala policistu. A jeho kámoš jí to oplatil. Nevídáno! Video ZDE.

Zničit Ameriku!

Je to zjevné vyvrcholení snahy o zničení Ameriky. Amerika byla kdysi průmyslová země, naprosto soběstačná, pokroková a namířená na vrcholný úspěch. Noví příchozí z kulturních zemí, kteří tam přišli, byli – kvůli volnosti podnikání a minimální byrokracii – podníceni k nadšené činnosti a často neviděli žádný limit v tom, co mohou docílit. Někdy v 1970tých letech začali s programem destrukce. Napřed zakázali emigraci z kulturních zemí a povolili pouze emigraci z tak zvaných „vývojových zemí.“ Jinými slovy, navozili tam samou chudinu, často negramotnou, která se nedomluví, domluvit se nechce, žije v odloučenosti od ostatních a stýká se pouze se sobě rovnými. Často přežívají na vládní podpoře. A pak začali vyváže průmysl. Jedna firma za druhou se stěhovaly pryč, ven ze země. Důvody byly různé, ale ten hlavní převládal: nutnost docílit co nejnižší ceny a nejvyšší zisky. Zboží v obchodech stálo míň a míň a mělo úměrně horší a horší kvalitu. A tak dále.

Jenomže, když padne Amerika, padne jaksi i zbytek světa. Kdybychom byli samostatné státy, které mají všecko, co je potřeba uvnitř země a nemusí spoléhat na dovoz zvenčí, kdyby naše politika byla samostatná, pak bychom pád Ameriky snadno zvládli. Ale centrální řízení, které zkouší víc a víc rozkastlíčkovat výrobu na různé země – vy budete péct jen chleba, vy budete vyrábět koloběžky, vy budete stavět letadla – tento způsob, kterému se v Americe říká „comparative advantage,“ (porovnatelné výhody) je pouze na odstranění naší samostatnosti a je zaměřen čistě na naše zničení. Dnes zkouší EU dokonce zakázat zemědělství, které bude povoleno pouze ve předem vybraných státech, což bude znamenat další ztrátu samostatnosti a další krok k našemu zničení jako národa. Je to nesmírně chytrý plán, zločinný ve své podstatě a postupuje pomalu, ale jistě!

Kdo to způsobil

Oficiální kruhy viní z těchto nepokojů a z přídavného ničení různé zdroje. President Trump za tím vidí Antifu a leftisty, Guvernér státu Minnesota (kde se nachází město Minneapolis) Tim Walz za tím vidí bílé rasisty (jakoby jací kdy existovali!) a cizí extremisty, včetně drogových organizací. Dokonce se vyjádřil, že se celá akce jeví jako „vojenská operace“ a chce žádat o pomoc armádu. „Toto není nic ve spojení se smrtí Floyda,“ vyjádřil se, „to je její zesměšnění. Ve skutečnosti se jedná o útok na civilní společnost.“ Článek s obrázky ZDE.

Jiní usuzují, na bázi současné historie, že je pravděpodobné, že ti, kteří dnešní plundrování a ničení organizují jsou domácí teroristé, revoluční komunisté, radikální Islamisté a taky Demokrati.

Již začátkem ledna došlo totiž k proti-americkým protestům na základě smrti iránského Qassema Soleimani, velitele vojenských jednotek, zvaných Quds. Tento byl zabit americkým drónem v Iráku, kde se měl setkat s tamnějším Premiérem Adil Abdul-Mahdim. Protesty organizovala „Red Green Alliance“ (Rudo-zelení spojenci), což je komunisticko-socialisticko-rasistická černá a muslimská militantní organizace. Viz obrázky demonstrace. Článek ZDE.

Další volání po násilnostech bylo v New Yorku koncem ledna. Pod heslem „Dekolonizujte toto místo“ bylo zorganizováno povstání ve městě. Vzbouřenci napadli několik stanic metra a jiných zdrojů dopravy. Organizátoři byli opět islamisté, v Americe usídlení, černí rasisté a Antifa.

Ale pak se přišlo na to, kdo to celé financoval

Novinářka Candace Owens zahájila otevřený boj s organizací „Open Society Foundation“ (Nadace pro otevřenou společnost), kterou vlastní George Soros. Napadla je kvůli financování černých rasistů za účelem vyvolání nepokojů. Také obvinila Sorose z financování Antify. Nadace na její obvinění odpověděla, že jsou mírumilovná organizace a nenávidí násilí. Owens se s nimi nemalovala a napsala jim: Vaše organizace je hanba a Soros sám je u mne veden jako totální špinavec.“ Článek ZDE.

Zdá se, že Sorosova Nadace opravdu poskytla finance černým rasistům. A šéf policie v Minneapolis se otevřeně vyjádřil, že „mnoho těch, kteří se zúčastnili kriminální činnosti nebyli ve městě známi; tito lidé byli odjinud.“

A nakonec se ještě ke všemu ukázalo, že Floyd nebyl zavražděn

Po všem těm řádění a po všech těch vzpourách, nakonec pitva ukázala, že Floyd nezemřel na zadušení, následkem toho, jak mu policista klečel na krku. Podlé lékařů, trpěl několika jinými nemocemi, včetně nemoci srdečních tepen a hypertensního onemocnění srdce. Takže je možné, že Floyd zemřel na srdeční mrtvici, pokud se těmto zprávám ovšem dá věřit. Článek ZDE.

Protože ani to nemusí být pravda. Může docela dobře jít o „psy-ops,“ neboli nahranou situaci s použitím tak zvaných „krizových herců,“ za účelem vytvoření důvodu pro uměle vyvolané celostátní nepokoje. Nakonec – při pitvě jsme nebyli a veškeré informace o ní se sestávají z nějaké krátké zprávy pro veřejnost, kdovíodkud.

Podle videa, které je poskládáno ze scén, nahraných mobilními telefony (video ZDE) je možno získat značné pochybnosti o oficiální historce. Video má velmi špatný zvuk, ale stejně je zbytečné slyšet co lidé nebo hlasatelka říkají, protože většina z toho jsou stále opakované věci a hlavně hodně nadávek. Ty nejdůležitější body přikládám dole. Kdyby video nejelo a objevil se tam obvyklý vykřičník, zmáčkněte nápis „I understand and wish to proceed.“

0:40     Jakási dívka řekla, že si nemyslela, že to byl ten stejný člověk. Byla to černoška a řekla, že to ví, že barva kůže se nezmění snadno.

8:35     Policista (napravo) se pokouší postavit na nohy muže, o kterém říká, že je nadrogovaný.

9:35     Mohli ho vzít do tohoto policejního auta, ale namísto toho ho vedou přes ulici.

9:57     Teď ho dávají do auta, tak jak mohl později spadnout na zem na opačné straně?

11:10   Vedou ho přes ulici.

12:25   Teď spadl na zem.

13:17   Tato dívka řekla, že včera všecko filmovala a druhý den přišla zpátky a žádný reportér se jí ani na nic neptal. Stála na rohu a stále opakovala že něco viděla a že George Soros na to musel najmout krizové herce a že to může dokázat.

14:20   Znovu scéna, kde zmíněná dívka křičí pořád dokola: „Viděla jsem ho zemřít a dala jsem to video na internet a to bylo jako bomba …“ a pak si dala náhubek a celkem klidně odešla.

16:55   Černoch, ležící na zemi volá „Nemohu dýchat, nemohu dýchat.“ Celých 9 minut tady leží a volá z plných plic, že nemůže dýchat. Kdyby byl opravdu škrcen, pak by nemohl vydat ani hlásek. Lapal by po dechu, sípal by, ale nebyl by schopen volat celou tu dobu a tak hlasitě, že ho bylo slyšet až na dalším rohu.

19:40 Sledujte nohu toho člověka, co mu klečí na krku. Když se ten škrcený maličko nadzvedne a později mírně pootočí hlavu, ta noha na jeho krku se rovněž nadzvedne.

O trochu později se policie dohaduje s lidmi na chodníku – tak by se americká policie nechovala. Ti dobře ví, jak si udržovat autoritativní postoj a nehandrkují se s okolostojícími. Ale chci upozornit ještě na jednu nesrovnalost, viz obrázky níže.

9:57 na videu ukazuje scénu, kdy zadrženého dávají do auta a nevypadá, že by s tím byl nějaký problém. Nakonec, jsou na to dva policisté (podle videa byli celkem čtyři). Je rovněž zvláštní, že se zdá, že ho dávají na řidičovo sedadlo, protože ty otevřené dveře nejsou zadní dveře.

Další obrázek, 18:05 ukazuje, jak údajně ten stejný člověk leží na zemi a policista mu klečí na krku. Jenže už ve 12:25 bylo vidět, jak spadl na zem a to bylo u auta ve stejném směru jako je obrázek nalevo. A kdyby spadl na zem v levém obrázku, kde auto stojí řidičovou stranou do ulice, jak to, že pak leží na opačné straně auta a auto stojí řidičovou stranou k chodníku? A ještě ke všemu, každé to auto je na první pohled úplně jiné!

Taky je zajímavý záběr, jak tohoto člověka nakládají na nosítka a odvážejí. Ti, co ho dostávají na nosítka to činí naprosto amatérským způsobem, což není jak zachází cvičená záchranná služba s lidmi. Také člověk, který k němu přijde a celkem drsně ho chytí za hlavu má na sobě neprůstřelnou vestu, což členové záchranné služby obvykle nenosí. Dále je velmi podivné, že ho neodvážejí záchrankou, ale policejním autem. Tato scéna je lépe vidět v dalším videu, ZDE.

Zdá se, že to všecko byli opravdu krizoví herci a k žádnému zabití George Floyda nedošlo. To všecko bylo provedeno za tím účelem, aby vznikl důvod k protestům, k ničení, zapalování a rabování. Ještě více malých podnikatelů tím bylo přivedeno na mizinu a navíc v lidech znovu vznikl opravdový strach o život. Snad si ani nedovede představit, jak strašný pocit to je, když víte, že se vaší ulicí může kdykoliv prohnat dav šílenců, kteří ničí všecko, co vidí. Bydlíte ve dřevěném domě (jako jsou skoro všechny domy v Americe) a ten je tak snadné zapálit. Pak teprve chápete, jak moc zranitelní jste a jak málo možností na záchranu máte. A to je přesně, co organizátoři těchto akcí chtěli docílit.

Samozřejmě, pokud by bylo sebemenší podezření, že za tím vším stojí Soros a jemu podobní, pak by měla být celá záležitost vyšetřována ze zcela jiného hlediska. A Soros a jeho spoluviníci by měli zaplatit všecky způsobené škody. Že je to finančně zruinuje? Tím líp.

 

ZDROJE:

https://www.cnn.com/us/live-news/george-floyd-protests-05-30-20/index.html

https://www.youtube.com/watch?v=UECFBAuVJI4

https://bringmethenews.com/minnesota-news/a-list-of-the-buildings-damaged-looted-in-minneapolis-riots

http://www.hideoutnow.com/2020/05/minneapolis-police-and-national-guard.html

https://rense.com/general96/riots-obviously-planned-politicians-pretend-otherwise.php

https://www.youtube.com/watch?v=qv-O4rnUToU

https://www.rt.com/usa/490221-baltimore-police-punch-woman-video/

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8372343/Furious-Gov-Minnesota-says-George-Floyd-protests-manipulated-international-forces.html

https://www.thegatewaypundit.com/2020/05/past-history-highly-likely-groups-behind-todays-riots-domestic-terrorists-revolutionary-communists-us-based-radical-islamist-orgs-others-related-democrat-party/

https://www.rt.com/usa/490081-candace-owens-soros-minneapolis-riots/

https://libertyunyielding.com/2020/05/30/autopsy-reveals-george-floyd-didnt-die-of-asphyxia-or-strangulation/

https://www.youtube.com/watch?v=syQcTLGEFxI&bpctr=1590958224

https://www.bitchute.com/video/mdvmScf471bw/

 

Jana Kaufman




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Protesty a ničení v Americe a jejich skutečný důvod

  • Floyd a Chavin se znali a to velmi dobre! Dlouho spolu pracovali v jednom baru jako vyhazovaci! To vypada na studenta Smida z Prahy.

  • Velmi dobry clanek, plny informaci, jak to vlastne bylo. Ze by cernoch Floyd preci jen zustal nazivu? Tak to by byla bomba!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*