Prosím Brňáky, natřete to pražské kavárně. Předem díky.

Prosím Brňáky, natřete to pražské kavárně. Předem díky.

deti ruska

Napsala mi e-mail mimořádně schopná a zde mimořádně  úspěšná podnikatelka – Ruska, která u nás dostala azyl, když prchala z Běloruska před Jukašenkem. Ten text i u mně – již lehce otrlého,  kdož bude mít v sobotu „60“  a měl by už být připraven na všechno, způsobil tíhu na duši, ale zároveň i víru, že Češi, Moravané a Slezané, jsou bohudík jiní. A za pražskou kavárnu prostě nemůžeme: jsou mimo…

Napsala : „Ahoj, Jiří. zasílám v příloze pozvánku na vystoupení ruských děti v Brno. Ještě jednou chci poprosit lidí z Brna o podporu. Děti se bojí, že budou tady přijatí, jako nepřátelé, že všichni je budou ignorovat. Je mezi nimi kluk z Kramatirsku, který nemohl vyzvednout svůj vízům v Doněcku, protože seděl s maminkou ve sklepu a maminka se bála jít ven. Děti byly na vystoupení v Petrohradu, sotva stihly nasednout do letadla a celé letiště bylo evakuované kvůli hrozbě bombového útoku. Proto je velmi důležité, aby tady oni uviděly zájem o jejích vystoupení, aby se necítily nechtěné a cizí, aby věděli. že ne celá Evropa je proti Rusku apod. Podívej se na ty děti, jsou z různých koutů Ruska. http://nuckids.ru/kids

Svět na tom není dobře. Vlastně je na tom nejhůř od roku 1989…Válka  střídá válku a desetitisíce mrtvých narůstá. Několikrát Irák, Afganistán, Libye, Mali, hrůzná Jugoslávie…a teď Ukrajina… A jakoby toho nebylo dost, Evropská unie, NATO a USA, které vyvolaly nejpodlejší  puč  v posledním století, tedy na Ukrajině (když zároveň veřejně podporovali prezidenta této země a zároveň veřejně, aktivně a namístě podporovali pučisty, odmítají převzít odpovědnost za své kroky a z pocity viny či předpokládané slabosti ženou svět k válce proti Rusku.

Kdyby ty děti měly přijet do Polska, pobaltských republik, tak bych se bál. Věřím, že my jsme jiní. Prosím jejich rodiče, aby nebrali v potaz naše média, ty jsou již naprosto odtržené od reality, odmítají respektovat představy lidí a kdyby je neplatili Babišové a Bakalové, ze dne na den by musely vyhlásit konkurs.

Ano, jsou zde protiruští fanatici, kteří odmítají přijmout fakta, o kterých jsem se zmínil a které lze jednoduše formulovat následovně : Bez puče organizovaného Západem a realizovaného prostřednictvím mouřenínů – majdanistů, by Evropa byla v pohodě, nebo alespoň v relativvní pohodě.

Samozřejmě, že i u nás rusko mnozí nemusí, ale z důvodů mně neznámých se prakticky neobjevují průzkumy ve vztahu k USA a EU. Zdá se, že musí být děsivé.

Milé děti z Ruska i odjinud,

milí Moravané a zejména Brňané,

nebojte se nás, nejsme a nikdy nebudeme až tak fanatičtí jako mnozí na Ukrajině či Polsku či v pobaltských zemích.

Tam nejezděte.  Nejraději by vás snědli za živa.

Mimochodem Michale, krajský hejtmane, je čas, abys ukázal novou tvář.

Ale prosit Tě nebudu…

Těším se na 8. 8. v Brně.

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://vyvadil.blog.idnes.cz


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*