Propojení mezi Sýrií, Fukushimou, vyhrůžkami teroristů na Olympijských hrách i nacistickou frakcí CIA.

Propojení mezi Sýrií, Fukushimou, vyhrůžkami teroristů na Olympijských hrách i nacistickou frakcí CIA.

472

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.Záměr začít válku v Sýrii, a opakované zvýšení radiace ve Fukušimě, vyhrůžky ze strany Saúdské Arábie, že rozpoutá terror na příštích Olympijských hrách v Rusku a další nezvyklé události ve světě, jsou jenom součástí většího spiknutí plánovaného dlouhý čas, které mělo za cíl ustavit světovou fašistickou vládu.

Naštěstí pro nás všechny, se tyto intriky hroutí a sabatejští nacisti, kteří jsou za nimi, jsou čím dál tím víc vystrašení. Je to hlavně pro to, že otrocká korporátní vláda USA a její představitel Barak Obama, jsou teď pouhými světovými šašoury pro svůj záměr, získat vojenskou podporu USA (pozn. překl.: resp. reformovaného Pentagonu), pro podporu Al-Kajdy, který je stejně založen na očividných lžích.

Regionální sít operací proti Sýrii je škola pro cvičení teroristů v Turecku řízená a krytá nacistickou frakcí CIA, která má název Nadace Jamestown, podle zdrojů MI5. Klíčovým hráčem na tomto území je jeden nacista z party nacistů ze „Skull and Bones“ zvyný Státní Tajemník a ((je podezřelý z vraždy manželky Johna Kerryho (Kerry se oženil se šťastnou dědičkou rodiny Heinz, která potom zemřela při jednom leteckém neštěstí a zanechala svoje štěstí šťastnému Kerrymu), říkají zdroje.

/POZN.: je to Benova korekce téhle přeškrtnuté věty:

http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/2013/09/correction.html

V 20130902 edici týdenních zpráv geopolitických analýz jsme napsali nepřesně následující:

„ a podezřelý z vraždy manželky Johna Kerryho (Kerry se oženil s dědičkou rodiny Heinz, která později zemřela při leteckém neštěstí, zanechajíce své štěstí štastnému Kerrymu)“

To co se stalo je, že dedic Heinzů, senátor John Heinz zemřel při podezřelém neštěstí v r. 1991 a po té se John Kerry oženil s touto vdovou, pročež má přístup k dědictví Heinzů. Letecká neštěstí jsou oblíbenou praktikou „Skull and Bones“ pro odstranění veřejných avšak problematických osob. podívejte se na tento odkaz pro to, abyste viděli více informací.

Neví se ještě, kdy začne zatýkání těchto kriminálníků a masových vrahů, ale jejich další tahy je čím dál tím jednodušší předpovídat a pro to také jednodušší předcházet. Další událostí, ktero zamýšlejí tito nacisti bude zinscenovat pravděpodobně velká ropná krize skrze uzavření Suezského průplavu, finanční krizi způsobenou implozí finančních derivátů a nukleární terorismus, podle různých zdrojů z tajných služeb.

Dívám se minutku dozadu na přehled, shromažďujíce důkazy, které jsou poměrně interní a privilegované v posledních letech, plán na vytvoření světové sabatejské nacistické vlády se stává čím dál průhlednější.

Víme například, díky důkazům pilotů a jiných osob, že G.Bush otec a john Kerry byli na palubě jednoho speciálního letu do Paříže, Francie, pro to aby se spojili s íránskými představiteli a požádali je, aby obsadili ambasádu USA v Íránu a drželi personál jako rukojmí až do skončení presidenteských voleb USA v r.1980, jako součást plánu pro zajištění toho, aby prezident USA Jimmy Carter nebyl v r.1980 znovuzvolen.

Taktéž víme, díky jednomu bývalému presidentovi sovětského svazu a taky dalším, že když dosáhl presidentského úřadu Ronald Reagan, G.Bush senior řekl Michailu Gorbačevovi, že když dovolí pád Sovětského Svazu, Evropská Unie bude nový Sovětský Svaz.

A tak tedy vidíme G.Bushe Jr. a fašisty realizovat útoky 11-S na vnucení nacistické ústavy, známé jako Patriot Act, USA a začít masívní invazi na Středním Východě. Tato intrika znamenala vytvoření ekonomické krize tipu Výmarské Republiky v USA a Evropě s konečným vytvořením podmínek nutných pro obrovskou nacifikaci Evropy.

Část tohoto plánu zahrnovala vytvoření taktéž masívní krize na Středním Východě. Propřipravení půdy, invaze do Íráku a vyvolání arabského jara byly části těchto snah pro vynucení nacistických spojeneckých vlád v regionu Muslimským Bratrstvem.

Podle žalobců z fašistické lóže P2 se předpokládalo, že Muslimské Bratrstvo reaktivuje pan-muslimský kalifát a vyprovokuje svatou válku mezi muslimy a křesťany pro to, aby se splnilo biblické proroctví Armagedonu. Konečným výsledkem by zajisté byla předpokládaná světová fašistická vláda řízená přibližně miliónem členů nacistického sabatejského kultu. barack Obama by tak podpořil svou černou tváří tuto světovou vládu tak, aby byla akceptovatelná také ne-evropany.

A teď se podívejme na intriku, která se rozvíjí a rozplétá v současnosti. Pád Muslimského Bratrstva v Egyptě byl základní prvek, který vyústil v to, že je o hodně težší dokončit uzavření Suezkého průplavu a vyprovokovat důležitou ropnou krizi. Ve stejném čase, členové fašistické lóže P2 a jejich nacistické operační centrum v Turecku měli na vysoké úrovni odstranit syrskou vládu, ale jejich projekt ztroskotal.

Záměr obvinir syrskou vládu z plynového sarinového útoku proti svým vlastním členům a cíleně vyprovokovat západní invazi do Sýrie, byl vysvětlen a vážně paralyzoval hnutí nacistů.

Loutkový premiér David Cameron měl tu pochybnou čest být prvním britským ministerským předsedou,kterého Parlament zavrhnul (jeho návrh) ve volbách od r. 1782. Očekává se, že Cameron zanechá svého úřadu a politický britský systém bude konečně osvobozen od kabalistické kontroly, podle zdrojů z MI5. Očekává se také, že britský Parlament přejde ze systému dvou stran na systém čtyř stran, který bude potom daleko obtížnějsí kontrolovat.

Krize v Sýrii odhalila, že nacisté kontrolují jenom Turecko, Izrael, Saúdskou Arábii a pseudo-vládu ve Washingtonu, který nekontroluje svoji vlastní armádu. Barack Obama bude šaškem, jestli bude tak nestoudný a půjde na vrcholné setkání G20 tenhle týden v Rusku.

Klíčový nacistický spojenec Saúdská Arábie jsou také ve vážných problémech. Když šéf saudsko-arabské tajné služby, Bushův přítel a zajíček (bum buddie), princ Bandar bin Sultan, vyhrožoval Rusku teroristickým útokem na příštích Zimních Olympijských Hrách v Soči, dopustil se opravdu vážné chyby. Ačkoliv některé vlády podporují terorismus, přeci jenom díky starým dobrým zvykům, se předpokládá, že to budou „důvěryhodně negovat“. Přímé propojení vlády Saúdské Arábie s teroristickými vyhrůžkami, dovoluje teď Rusku možnost, díky síle mezinárodního práva, legitimně zaútočit na Saúdskou Arábii.

Předtím však potřebujou Židé definitivně odstarnit zrádnou nacistickou spodinu jakou je Benjamin Netanjahu (pozn.překl.: Netanjahu je těžký klinický psychopat, který nechal zavraždit svého psychiatra) a osvobodit Israel předtím, než se události ještě více vymknou kontrole.

Netanjahu je nahrán na médiu, jak vyhrožuje japonskému premiérovi Naoto Kanovi, výbuchy všech nukleárních reaktorů v Japonsku v jednom telefonickém rozhovoru v období, které následovalo po teroristickém útoku tsunami na Japonsko 11.3. 2011. Motiv spočíval v tom, zavázat Japonsko k podpisu vzdání se vlastnictví cenných papírů Státní pokladny USA ve prospěch nacistů (což Kan dochvilně udělal), podle jsponské tajné služby. Použití nukleárního teroru,který by uzavřel všechny nukleární reaktory v Japonsku mělo taky za cíl, zavázat Japonsko importovat více ropy na Střední Východ, v rámci ropné krize.

Současné zvýšení radioaktivity o které se v současnosti informuje v souvislosti s Fukushimou je zapříčiněno rozsypáním průmyslového odpadu (hlavně zdravotnický odpad), což potvrdili japonští gangsteři, kteří měli externí kontrakty s nacistickou frakcí Mossadu.  Cílem bylo vydírat japonskou vládu, která měla nakonec znemožnit znovuuvedení do chodu nukleární reaktor v zemi. Vzkaz Netanjahovi: přijdou si pro tebe, a není v tomto vesmíru jediné místo, kde by jsi se mohl skrýt.

V každém případě, ještě nic neskončilo, nicméně, jestli občas čtete i kontrolovaná korporátní média, i z nich je  každým dnem víc a víc evidentnější, že dny sabatejců jsou spočteny.

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*