Prominentní autor: Francie se připravuje na „občanskou válku“ proti muslimům

Prominentní autor: Francie se připravuje na „občanskou válku“ proti muslimům

Francouzské úřady se připravují na „občanskou válku“ proti muslimům, aby „vyčistili“ zemi, podle prominentního autora Érica Zemmoura, který tvrdí, že mu o tomto plánu řekl vysoce postavený vládní zdroj.     

Francouzsko-alžírský autor,  pan Zemmour poskytl rozhovor francouzské rozhlasové stanici RTL, během něhož odhalil podrobnosti o programu s názvem „Operation Ronces“, vyvinutého ve spolupráci s izraelskou armádou na základě jejich zkušeností v Gaze.

Francouzská vláda se tajně připravuje na „občanskou válku“ proti muslimům, aby „vyčistila“ zemi od četných nepokojů a teroristických útoků, ke kterým dochází v posledních letech, tvrdí Zemmour, který popsal plán jako „nové znovudobytí na své vlastní půdě.“

Podle deníku Speisa, Zemmour tvrdí, že: „Jeho zdrojem je vysoce postavený francouzský velitel.“

Zemmour, který působil jako reportér pro Le Figaro a objevuje se jako host ve francouzských publicistických pořadech, je kontroverzní postavou a je silným soupeřem proti imigraci.

Jeho varování je ozvěnou Patricka Calvara, který je v čele Generálního ředitelství pro vnitřní bezpečnost (DGSI). Calvar řekl členům francouzské parlamentní komise letos v létě, že Francie je „na pokraji občanské války“.

Jak portál Infowars informoval již v červenci, po útoku v Nice, Jonathan Miller, který je zvoleným členem rady ve francouzské vesnici Caux, prohlásil, že útok „otřese Francií k pokraji děsivé eskalace“, a že občané budou reagovat tím, že se připojí ke klubům se zbraněmi.“

Jak bylo také zdůrazněno loni, francouzské bezpečnostní síly se také připravují na masové občanské nepokoje a radikální přistěhovalce přebírající celé čtvrtě, podle zpravodajských zdrojů.

Minulý týden, francouzský premiér Manuel Valls uvedl, že jsou ve Francii nové teroristické útoky nevyhnutelné a že 15.000 islámských extremistů, kteří žijí v zemi, jsou v procesu radikalizace.

 

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: InfoWars.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Prominentní autor: Francie se připravuje na „občanskou válku“ proti muslimům

  • Je legitimní, když arabské země přijaly zákony, podle kterých se musí turisté chovat dle jejich pravidel. Pokud se s nimi neztotožním, nepojedu tam. Je povinností evropských států přijmout obdobná pravidla. Pokud je nechtějí Muslimové respektovat, ať sem nelezou. Občanská válka je nevyhnutelná. Začnou jí ti migranti, kteří uvěřili nesmyslným slibům převaděčů a nyní žalují Německo, že jim nechce dát rychle azyl a sypat jim peníze zadarmo. K nim se připojí ti, kteří už v Evropě žijí dlouhodobě a byli v menšině, takže si tolik netroufali. Financovat je bude Turecko a Saudská Arábie. Pomáhat jim budou i USA, protože chtějí EU zlikvidovat jako svou konkurenci. Bude to masakr a není otázka zda, ale kdy.

  • Vše to je politika bláznivého socialisty Hollanda a soudružky Merkelové. Chceme-li to samé u nás, volte ČSSD a jejich lídry!!

  • Taky ze je nacase! Je treba vycistit celou Evropu od muslimackychneprizpusobivych primitivu, kteri jsou pouze zatezi spolecnosti. Bijte je hlava nehlava!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*