Prolhanost pašeráckých neziskovek

Prolhanost pašeráckých neziskovek

Kdybyste se topili dejme tomu někde u portugalských břehů, napadlo by vás, že vás zachrání převozem třeba do Irska nebo Francie?

Mě teda ne. Já kdybych zachraňoval tonoucího, tak s ním plavu k nejbližšímu břehu, ne kamsi na druhou stranu. Ale neziskoví pašeráci se chovají právě takto.

Nabírají ilegální migranty jen několik kilometrů od afrických břehů, z povahy věci by je tihle „zachránci“ měli transportovat k těm africkým břehům zpět, z pravidla do Libye, tedy tam, odkud připlouvají. Jenže tihle neziskovkáři je vezou mnohem dál, do přístavů italských. Řečeno narovinu, tito lidé zakrývají kriminální čin, jímž pašování ilegálních migrantů nesporně je, zachraňováním bezbranných civilistů před utonutím.A když jim to někdo chce zarazit, označí ho za „bezcitného xenofoba“. Ale to je lež. Třeba já nemám nic proti záchraně tonoucích migrantů, naopak, mělo by to být lidské a přirozené. Ale jakmile jsou v bezpečí na lodi, tak obrátit nazpět směr Libye, nejlépe v doprovodu pár válečných lodí, to kdyby Libyjci odmítli migranty převzít a chtěli by vojensky zabránit jejich vyložení.

Jenže místo toho se nám tu kryjí pašeráci lidí, převlečení za „andílky“, zachraňující tonoucí děti…, a eurounijní agentura Frontex, místo aby dělala co má, tj. střežila vnější hranici EU, včetně italských břehů, pomáhá neziskovým pašerákům v jejich kriminální činnosti.

 

(Ilustrační obrázek Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Prolhanost pašeráckých neziskovek

  • NGOs jsou nejvetsi projekt tajnych sluzeb USA, UK a jejich vazalu EU. Je to propojeni instituci jako jsou vlady, tajne sluzby, banky, prumyslovy komplex, zbrojaru. Jejich cinnost je umoznena tim, ze az na par zemi jako je Rusko, Cina, Iran, Sev. Korea jsou zeme v podruci USA a tim jsou jejich media a mezinarodni organizace jimi rizeny. Tak jsou uspesne NGOs akce zatajovany v oficielnich mediich a zalhavany. Migrace je rizena USA za ucelem rozvraceni Evropy jako konkurenta. Obrana proti tomu neexistuje, protoze je vse podrizeno NWO. Kritici jsou umlcovany tiskem, politiky, medii, atd. Jedina moznost uniku je opusteni EU a NATO a orientace na Cinu a Rusko. Ty se nikdy nepodrobi a delaji vlastni politiku. To ovsem Cechum jeste dlouho nedojde. Budeme se i nadale podilet na vrazdeni a valkach NATO za zajmy USA vsude ve svete, na sankcich proti Rusku, ktere chteji znicit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*